freeroll na WSOP Europe

Diskusia k herni B**fair poker

heslo

Odoslaťod trestty 21 Aug 2007 10:01

hmm... neviem ake heslo mas na mysli. ja sa bavim o http://promo.B**fair.com/cee/wsope/cz/500/
jedine co tam potrebujes je nahrabat 500 B**fair bodov do 31-augusta. a tak budes moct sutazit 1.sept o $23k.
trestty
 
Príspevky: 3
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: heslo

Odoslaťod lasvegas 24 Aug 2007 14:35

Tady mas info co je treba: http://promo.B**fair.com/gmd/test/_cz/

hesla nejsou, ja body mam, ale ne a ne se tam protlouct:)
lasvegas
 
Príspevky: 2
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

London Eye

Odoslaťod DuSheen 26 Aug 2007 18:52

Přeložit "All qualifiers and direct buy-ins through B**fair will be offered the opportunity to experience one of London's most famous tourist attractions - in style. We've secured pods on the London Eye with champagne service All qualifiers and direct buy-ins through B**fair will be offered the opportunity to experience one of London's most famous tourist attractions - in style. We've secured pods on the London Eye with champagne service " jako "Každý hráč, ktorý sa dostane na WSOPE cez B**fair Buy-in turnaj bude mať možnosť ubytovania na Champagne London Eye, kde je zabezpečený kompletný servis" je docela dobrej joke; bydlet v londoneye.com je totiz docela na pobliti :-D
DuSheen
 
Príspevky: 57
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: London Eye

Odoslaťod bedlak 26 Aug 2007 19:21

Ja si myslim ze tam nejde o ubytovanie ale ze hraci budu mat moznost PRESKUMAT, mat moznost navstivit jednu z najvacsich atrakcii Londyna a to je London of Eye.

Neviem kde tam vidis ubytovanie :-$
bedlak
 
Príspevky: 247
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

clanek

Odoslaťod DuSheen 26 Aug 2007 20:26

v clanku WSOP Europe sa blizi na mainpage pokeportal.sk ... http://www.pokerportal.info/akcie/200/wsop-europe-sa-blizi
DuSheen
 
Príspevky: 57
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: DuSheen

Odoslaťod 016roy 26 Aug 2007 20:43

http://promo.B**fair.com/gmd/test/_cz/why-qualify.php
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Re: DuSheen

Odoslaťod 016roy 26 Aug 2007 20:46

len dodam, ze som to upravoval z ceskeho jazyka ty pan anglictinar a kedze ti na tom slove tak strasne zalezalo, opisal som to teraz uz uplne presne
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Re: Re: DuSheen

Odoslaťod bedlak 26 Aug 2007 20:50

Ach jaj, ja som len napisal ze byt ubytovani na tom Eye je asi nonsens, nie utok na tvoje trasnlatorske schopnosti. O nic nejde. Len DuSheen to tam trikrat pastol ako keby neviem co.

No offence;-)
bedlak
 
Príspevky: 247
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: bedlak

Odoslaťod 016roy 26 Aug 2007 20:57

jj jasne beriem...v pohode, ved ja som nereagoval ani na teba...a keby aj daco, tak ja som to aj tak neprekladal z anglictiny, takze pohoda fakt...okrem toho aj keby aj ano, "nieco" viem aj o nej, bol som par mesiacov v anglicku a dokonca som robil projektanta v holandsku kde som sa dorozumieval anglictinou...

len chytat za slovicka, o to mi islo, ale nereagoval som na Teba, fakt pohoda...dolezite je ze je to dobra akcia a B**fair je sponzorom toho a su u nich skvele kvalifikacie na to...takze aj keby neboli WCka zo zlata, ale len zo striebra :) tak je to myslim jedno...

GL bedlak :)
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

016roy

Odoslaťod DuSheen 26 Aug 2007 21:23

omlouvam se ti, ze jsem si dovolil upozornit na chybu, ktera byla v tom clanku, uz to vickrat neudelam
DuSheen
 
Príspevky: 57
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Betfair poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!