freeroll na WSOP Europe

Diskusia k herni B**fair poker

Re: 016roy

Odoslaťod 016roy 26 Aug 2007 21:30

DuSheen pohoda, kludne to urob...chyba tam bola nie je o com, len to bola v podstate hranie so slovickami, ale uznavam ze som to nemal presne ako ma byt...este raz sry, a ked budes mat nejaky postreh repsektive navrh alebo poznatok, kludne napis...len dobre urobis pre navstevnikov cize pre pokrovu komunitu svk a cze...aj ked tu islo o v podstate drobnu hru so slovami, o nic podstatne neslo...

SUMAR: nechcem aby si to bral osobne, v tom co si hovoril si mal v podstate pravdu...takze dakujem za to ze si ma poopravil aj za to ako som zle reagoval...GL
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Re: 016roy

Odoslaťod 016roy 26 Aug 2007 21:31

aj za to, malo byt sry za to...trepem dve na tri :)
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

B**fair

Odoslaťod DuSheen 27 Aug 2007 13:46

royi nechme toho, forum asi neni to nejlepsi misto na reseni takovych veci, me proste myslenka ubytovani v ruskem kolem pobavila :-) kdyz je uz je rec o B**fair poker, mam tuhle hernu moc rad - jednak u B**fair sazim a pak se mi hodne libi ten design a modra barva. Jediny problem je, ze tam hraje strasne malo lidi. Na druhou stranu proto B**fair cpe hodne penez do marketingu a ruznych promo akci - diky vysokym marzim u sazek na to ma ;-) - cehoz se da dobre vyuzit. Pokud nekdo nesazi, tak by pro nej mozna byla lepsi herna pokerchamps.com - je to uplne stejny, taky to patri B**fair. Jen to je zeleny ale hlavne tam je lepsi vernostni system. Nebo jsou tam nejake dalsi rozdily?
DuSheen
 
Príspevky: 57
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Betfair poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!