Problemy s vyberom

Diskusia k herni B**fair poker

Problemy s vyberom

Odoslaťod 1zart1 25 Nov 2007 21:51

Chcem vybrat nejake peniaze sz tohto pokru na MB/tak som vkladal/, ale vobec ma nepusti na withdrawal, chce to potvrdit vek, aj mi poslali email v tom zmysle. Poslal som im kopiu prednej strany OP, ale nic. Mate niekto skusenost? Oni nemaju live support?
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Problemy s vyberom, resp. potvrdenim veku?!

Odoslaťod 1zart1 25 Nov 2007 21:57

Inac ma pekne s tym seru. Asi je moznost overit vek aj tak, ze vlozim peniaze cez kreditku, tu vydavaju, len tym co maju 18. To ale velmi nechcem, hm
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

B**fair

Odoslaťod DuSheen 26 Nov 2007 10:58

ja jsem nikdy s vyberem penez z B**fair problem nemel - at uz zpatky na kartu nebo na MB, btw. mam par zkusenosti s vyberem z online sazkovek, ale tak rychle jak na B**fair to snad nikdo nedela - penize jsou na MB do 3 hodin; B**fair je prilis seriozni na to, aby si neoveroval totoznost lidi ... ber to jako plus, az tou administrativni procedurou jednou prolezes, bude to uz bez problemu
DuSheen
 
Príspevky: 57
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**fair

Odoslaťod 1zart1 26 Nov 2007 15:36

Hah, vek uz by mal byt v priadku, akurat, ze som polovicu vyhranych penazi uz prehral, tak pomaly niet cio vyberat. Poznam sa dokonale, nesklamal som sa:(
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8


Naspäť na Betfair poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!