to roy

Príspevky zo starej diskusie

to roy

Odoslaťod 1zart1 13 Jan 2007 23:27

cital som tie podmienky ohladom bonusu na P*R a nie som si isty ci je to az take jednoduche
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

to 1zart1

Odoslaťod roy016 14 Jan 2007 13:35

jednoduche to nie je nikde, ale podla mna to nema konkurenciu. citacie z ich stranky:

- you must accumulate 125 P*R Points for each $1 of bonus before the bonus is credited to your account.

- Earning P*R Points in tournaments: You get 100 P*R points for every $1 you spend in entry fees.

Bonus to je 50% up to 250. To vlastne znamena, ze ked vlozis napriklad 50 dolarov, mas narok na bonus 25 dolarov. To znamena ze prvych 25 turnajov s buyin 10+1 mas vlastne za 10 dolarov nie 11/10+1/. Aj ked nie uplne presne, lebo potrebujes ziskat "az" 125 bodov, nie 100. Myslim ze takto dobre postavene to ma malokto.

Myslim ze to tu hovoril lose, na tych bonusoch je dobre to, ze ak si priemerny hrac a vyhravas aj prehravas rovnako zostanes na P*R herni po prvych v tomto pripade 25 turnajoch na svojom. Inde to tak nie je...Ak si co i lne trochu lepsi ako priemer zarobis, lebo ta nevratia na "nulu" poplatky herne...

osobne si myslim ze P*R je v tomto naozaj dost dobry
roy016
 
Príspevky: 768
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0


Naspäť na PokerPortal.sk stará diskusia

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!