tournament selector

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

tournament selector

Odoslaťod goldman2 26 Mar 2011 13:12

poznate nejaky tournament selector, ktory vyhladava aj MTT turnaje? na sharkscope vyhladava len turnaje do 20 hracov, alebo sa mylim?
goldman2
 
Príspevky: 73
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -4

Re: tournament selector

Odoslaťod Zajacekk 29 Mar 2011 18:55

nechcelo sa mi zakladať novú tému, tak som to hodil sem do tournament selector... slovenské pokrové kluby - kde býva najviac turnajov s high buy in-mi? Samozrejme, že sme na Slovensku a high je myslené 100EUR+... Vie mi niekto urobiť nejaký stručný prehľad, že kde, ako často, aký je záujem atď??? ďakujem.
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: tournament selector

Odoslaťod haman 29 Mar 2011 22:57

Zajacekk napísal:nechcelo sa mi zakladať novú tému, tak som to hodil sem do tournament selector... slovenské pokrové kluby - kde býva najviac turnajov s high buy in-mi? Samozrejme, že sme na Slovensku a high je myslené 100EUR+... Vie mi niekto urobiť nejaký stručný prehľad, že kde, ako často, aký je záujem atď??? ďakujem.

za 20eur ti prezradim linku na tejto stranke, kde je prehlad turnajov.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: tournament selector

Odoslaťod Zajacekk 29 Mar 2011 23:16

Nechcem prehľad turnajov, chcem čosi ako štatistiku od oka, niekto kto to dlhšiu dobu sleduje a vie mi odpovedať. Čo mám z toho, keď niekde v Hornej Maríkovej bude teraz 100eurovy turnaj, no dalsie 2 mesiace opäť ticho? Pravidelné turnaje s vyššími BI na Slovensku asi neexistujú, čo? Ak nerátame série ako v tejto dobe napríklad DPT...
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5


Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!