Double or Nothing

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

Re: double or nothing

Odoslaťod Dalco12 16 Máj 2011 13:31

B**n urcite
Dalco12
 
Príspevky: 56
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 22 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Double or Nothing

Odoslaťod miskoay 16 Máj 2011 16:38

trosku som pogooglil a zistil som ze titan poker (ipoker) je celkom dobra varianta... viete odporucit ako by sa dal dostat k uctu aj rakeback? este tam niesom zaregistrovany.. dakujem
miskoay
 
Príspevky: 8
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Double or Nothing

Odoslaťod popoBA 16 Máj 2011 17:19

na vsetkych herniach Ipokru su DoNy. ja som teraz na Wi****m hille.ale rakeback na ipokri neni
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

DOUBLEorNOTHING

Odoslaťod bobanski3 03 Júl 2011 12:27

Zacal som hravat tento typ SG podla ,,vseobecneho,, navodu - od zaciatku tight, ak mi ostava 20BB tak po raise Allin alebo fold a na konci push/fold. Neviem ci este plati tato ,,technika,, lebo mam pocit, ze ostatni to hraju uz od zaciatku ako klasicke SG, nazbieraju nejake chipy ale mne pri ,,klasickej,, hre toho vela neostane. Neodporuca sa push proti bigstack a ani proti shortstack - to mi vsak pri neskorej fazy turnaja vela moznosti neostava. Stale nejako vypadnem na bubline. Ak si to prezriem v SG wizarde tak vacsina mojich rozhodnuti je spravna ale zisk mi to neprinasa. Tak neviem ci niekde robim chybu alebo to mam uz od zaciatku hrat inak. Neviem ci tu niekto hrava DoNy - ak niekto vie poradit tak dakujem.
bobanski3
 
Príspevky: 26
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: DOUBLEorNOTHING

Odoslaťod morfeusko 03 Júl 2011 13:33

ja hravam 30-50$ Dony ale 6max turbo
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1

Re: Double or Nothing

Odoslaťod bobanski3 03 Júl 2011 13:51

A su DoNy aj na PS ? Nejako to tam neviem najst - je tam nieco ako 50/50 ale tam na konci sa to este deli podla velkosti stacku na konci. Ja hravam 6max DoNy na CC ale nie je tam velky traffic. Viem, ze na expect to je tiez ale tam je velky rake. Hravas to uz dlho. Ja som sa k tomu opat vratil, lebo tam nie je potrebny velky BR.
bobanski3
 
Príspevky: 26
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Double or Nothing

Odoslaťod morfeusko 03 Júl 2011 15:26

hram uz tak rok a pol na Ipokri ( expekt a dalsie herne) s rb je to uplne v pohode ,hlavne je tu fajn traffic. na PS dony nie su, uz len 50fifty .
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!