Pravidla / Live Poker

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Pravidla / Live Poker

Odoslaťod Mlachi 17 Aug 2011 19:45

Zdravim....Chcel by som sa spytat na jednu vec...Pri SD na riveri,ked hrac ukaze iba jednu kartu,tak sa to hodnoti ako fold....je to niekde presnejsie vysvetlene?....ked karty drzi v ruke a najprv polozi na stol jednu a za nou po trebars 5 sekundach dalsiu,tak je to ok?...alebo,ked spravi nieco podobne,ale karty su polozene na stole.
budem vdacny za odpoved :poklona:
Obrázok používateľa
Mlachi
 
Príspevky: 219
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 29 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Pravidla / Live Poker

Odoslaťod TomMolivan 17 Aug 2011 20:14

Nie je tam stanovený nejaký presný časový limit, že dokedy by mal otočiť druhú kartu, ale je v záujme hráča, aby to urobil čo najskôr, pretože floor môže povedať, že proste nie a hotovo. Každopádne, všetkým problémom sa dá ľahko predísť, ak hráč ukáže obe naraz alebo pred otočením verbálne ohlási svoju komnináciu.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Pravidla / Live Poker

Odoslaťod A_Rimmer 17 Aug 2011 20:47

TomMolivan napísal:Každopádne, všetkým problémom sa dá ľahko predísť, ak hráč ukáže obe naraz alebo pred otočením verbálne ohlási svoju komnináciu.


Komninaciu??? :crazy: :crazy:

edit: Aha, az teraz som pochopil, ze to malo byt kombinaciu. :D uz mi to nemysli takto neskoro.
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Pravidla / Live Poker

Odoslaťod Mlachi 17 Aug 2011 23:16

TomMolivan napísal: alebo pred otočením verbálne ohlási svoju kombináciu.

nieco sa zmeni,ked to ohlasi pred otocenim?....potom ich moze ukazat po jednej bez postihnutia alebo ako?
Obrázok používateľa
Mlachi
 
Príspevky: 219
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 29 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Pravidla / Live Poker

Odoslaťod APminer 18 Aug 2011 03:10

Mlachi napísal:
TomMolivan napísal: alebo pred otočením verbálne ohlási svoju kombináciu.

nieco sa zmeni,ked to ohlasi pred otocenim?....potom ich moze ukazat po jednej bez postihnutia alebo ako?


verbalni oznameni nic neresi ... karty musis otocit obe, pokud chces vyhrat - casovy limit neni, ale z vlastni zkusenosti doporucuji zapomenout na otaceni "po jedne" ale otocit obe (muzes jednu a HNED druhou), pokud jsu presvedceny, ze mam vyherni kombinaci ...
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Pravidla / Live Poker

Odoslaťod ferkan 18 Aug 2011 11:13

retardom ktori otacaju iba jednu kartu by som hned muckol karty :)

Za tento príspevok od ferkan poďakovali - 2:
mmcanny, MoOlkY
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: Pravidla / Live Poker

Odoslaťod TomMolivan 18 Aug 2011 12:15

Ako to verbálne ohlásenie samo o sebe nestačí, ale určite je lepšie povedať "dva páry" (dávaš tým najavo, že niečo máš a "máš záujem o pot") a potom po jednej otočiť karty, ako tam len tak nehybne sedieť a hodiť jednu otočenú kartu doprostred stola.

Ja toto robím často v limpovaných potoch bez akcie, keď mám nejaký bottom pair, ktorý má relatívnu šancu, že zoberie pot - bezohľadu na to, v akom poradí má ísť showdown proste poviem "štvorka", čím ten showdown urýchlym (hráč s lepším otočí hneď lepšiu, hráči x-high hneď mucknú), a ja potom, niekedy naraz, niekedy po jednej, otočím ten svoj víťazný crap.

Celkovo, keby každú situáciu (hlavne pri raisoch) ľudia riadne a zreteľne slovne hlásili, bolo by pri stoloch o toľko menej sporov a volaných floorov...
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Pravidla / Live Poker

Odoslaťod zackmir 18 Aug 2011 14:36

ferkan napísal:retardom ktori otacaju iba jednu kartu by som hned muckol karty :)


pripajam sa k tomuto nazoru... neviem co to je za modu a za nechutnost, ked sa hraci hanbia za vitaznu ruku.... otocim to, nezdrzujem a ideme dalej...
zackmir
 
Príspevky: 104
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Pravidla / Live Poker

Odoslaťod Mlachi 18 Aug 2011 17:25

ferkan napísal:retardom ktori otacaju iba jednu kartu by som hned muckol karty :)

napodobne....akurat som zacal hravat aj trosku live a dost casto to ludia robia...a preto sa zaujimam,ze kedy im to mozem dat foldnut...
Obrázok používateľa
Mlachi
 
Príspevky: 219
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 29 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Pravidla / Live Poker

Odoslaťod TomMolivan 18 Aug 2011 20:34

Pokiaľ začneš každú druhú chvíľu volať floora, tak sa to imo naučia.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28


Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!