B**365

Diskusia o herniach ktoré nemajú recenziu na PokerPortali.

B**365

Odoslaťod Ote11 31 Aug 2011 15:09

Chcem Vás len varovať pred touto zberbou čo si hovorí B**365. Keďže som chcel využiť možnosť zahrať si freeroll pre depozitárov cez pokerstrategy vložil som tam postupne 65€. Mojou smolou bolo že som peniaze vložil cez sporopay slovenskej sporiteľne. Niečo som odohral v pokrovej herni zo stávkami som nemal nič spoločné. A chcel som si tie peniaze vybrať. Prvý problém nastal keď som si chcel peniaze poslať na bankový účet. Zistil som že minimálny výber je 125€ a tak som nemohol vybrať. Reku žiadny problém. Pošlem tam ešte 60€ a vyberiem. Ale potom som na suporte zistil že predtým keď chcem niečo vybrať musím celú sumu staviť. Opakujem celú sumu. Hoci so stávkami nemám nič spoločné a chcel som len hrať poker. Toto som ešte nikde nezažil. A to som už hral na rôznych sajtách. Nevyužil som ani žiaden bonus. Nechápem prečo keď chcem hrať poker tak musím staviť všetko aby som mohol vybrať svoje peniaze. A tak mi nič iné neostávalo len najprv vsadiť 65€ na nejakú tutovku. Samozrejme to dopadlo podľa očakávania a prehral som na live stávke zápas s kurzom 1.01 tenis, keď to borec zázračne otočil asi s 3 mačbolov. A tak mám nič a títo zlodeji mojich 65€. A žiadnych podmienkach pri registrácii do pokru to nebolo. Nič zo hnusnými stávkami som nechcel mať. Suport tiež stojí za hovno. Hoci je po slovensky ale i tak Vám nič nepovedia a ešte viac Vás pletú a zdržiavajú. Tak radím všetkým ruky preč od tejto zberby či herne či čo to je. :bad:
Obrázok používateľa
Ote11
 
Príspevky: 82
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: B**365

Odoslaťod pegas1975x 31 Aug 2011 15:17

Otiku vies citat???




VŠEOBECNÉ PRAVIDLÁ
Inkasovanie výhry
Výhry z vyhodnotených stávok sú pripočítané na Váš stávkový účet. Tam, kde to bude možné, budú všetky výbery spracované na účet, cez ktorý boli uskutočnené vklady. Pre väčšinu typov platieb môžu byť platby spracované kliknutím na „Vybrať peniaze" na stránke B**365, ale iba v prípade, že na Vašom stávkovom účte je dostatok peňazí. Nie je stanovený maximálny limit pre výber na jeden deň, avšak pre výbery nad 20.000£, alebo zodpovedajúcu hodnotu v inej mene, môžu byť vyžadované dodatočné opatrenia. Pre úplné podrobnosti o každom osobitnom type platby sa obráťte na Vkladanie/Vyberanie peňazí.

Ak hodnota vkladu nie je pretočená v plnej výške predtým ako je vyžiadaný výber, B**365 si vyhradzuje právo stiahnuť zo zákazníkovho účtu poplatok na pokrytie všetkých nákladov vzťahujúcich sa na vklad i výber. Ak je to potrebné, výška požadovaného výberu môže byť primerane znížená. Ak si zákazník zvolil ako spôsob vkladu Ukash alebo Paysafecard a hodnota vkladu nie je pretočená v plnej výške predtým ako je požiadané o výber, alebo je akýkoľvek dôkaz o sérii uzavretých stávok, kde bol zaručený zisk zákazníka, bez ohľadu na ich výsledok, alebo ak sa jedná o stávky s minimálnym rizikom, B**365 si vyhradzuje právo požadovať potvrdenku, ktorá potvrdzuje nákup poukážky, pred tým ako budú spracované akékoľvek výbery.
Naposledy upravil pegas1975x dňa 31 Aug 2011 16:50, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: B**365

Odoslaťod Ote11 31 Aug 2011 16:17

Ten odkaz je prázdny čo to je?
Obrázok používateľa
Ote11
 
Príspevky: 82
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0


Naspäť na Ostatné herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!