Aky smartphone?

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod nelz0n 07 Okt 2011 00:19

eduard666 napísal:
matiapag napísal:ktory akurat vylepsili na high-endovu uroven, aby nezaostavali za ostatnymi tutovkami androidovymi.

WTF?
http://www.youtube.com/watch?v=rNsrl86i ... ure=relmfu


ako krasna funkcia na papieri, ale chcel by som to vidiet v praxi. podpora slovenciny samozrejme najskor o 10 rokov :)

hegides napísal:.ja som kupil pred dvoma tyzdnami toto: http://mobil.idnes.cz/pekelne-rychly-an ... lefony_ham

-je to moj prvy smartphone, cize aj prve skusenosti s nejakymi OS a nadstandartnymi funkciami..
-zatial velka spokojnost, az na nie najdokonalejsi fotak a absenciu LED diody, ktoru som nahradil celkom haluznou aplikaciou (extra svietivy displej), vydrzi tak dva dni, a to sa na nom skoro stale hram/som na nete atd.. cize ak sa vam naozaj nechce investovat vacsie sumy do telefonov (a neberiete ich na pausal ako ja), stacia vam zakladne funkcie+ a chcete android telefon, celkom odporucam, za 120e asi nic lepsie nezozeniete ;)

urcite fajn mobil ale taky zte blade(aka orange san francisco) je lacnejsi, ma lepsi displej, silnejsi procak,2x vacsiu RAM, fotak rovnako zly a k tomu vsetkemu je prenho vyvijany cyanogenmod, odporucil som ho tucniakovi, kupil sestre a (ex)priatelke, vsetci su spokojni
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod tucniak 07 Okt 2011 03:19

jj ale musim podotknut ze mojmu opo asi 20tom pade na zem (za necely rok) praskol displej..clumsy hands... :wall: :D
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod Komedia 07 Okt 2011 03:32

Ja som si pred pár dnami kúpil Sony-ericsson xperia Mini pro. som do nej uplne :heart: výborný mobil
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod matiapag 07 Okt 2011 08:35

Komedia napísal:Ja som si pred pár dnami kúpil Sony-ericsson xperia Mini pro. som do nej uplne :heart: výborný mobil


Tak moze byt, pokial nemas tendenciu stlacit 7 tlacitok jednym prstom sucasne :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod Chlpo1989 07 Okt 2011 08:36

Lebo matiapag je znamy tym, ze ma ruky ako lopaty a o prstoch radsej ani nehovorim... :D
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod TuKE 07 Okt 2011 11:19

matiapag napísal:Tak moze byt, pokial nemas tendenciu stlacit 7 tlacitok jednym prstom sucasne :)

tú klávesnicu odporúčam vyskúšať, ruky malé asi nemám, ale píše sa mi na staršej x10 mini pro skvelo, isto lepšie ako na akejkoľvek virtuálnej klávesnici (iP4/Samsung Ace) alebo na Desire Z, kde je tá klávesnice hrozne rozľahlá a nedočiahnem na všetko hneď + klávesy sú dosť plytké, aj keď to môže byť otázka zvyku.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod tomisumi 07 Okt 2011 11:34

Môj prvý Android je LG Optimus One. Už je trochu postarší, a za približne rovnakú cenu sa dajú zohnať už asi aj lepšie. Ale ujde :gl:
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod matiapag 07 Okt 2011 11:35

No skusal som aj tu aj ine hardwareove, napriklad na Nokii E72. Pracovat sa mi s nimi dalo (napriek rozmerom mojich dlani a prstov :D ), no ovela pohodlnejsie mi boli softwareove klavesnice na velkych displayoch Sensation-u ci Desire HD ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod Pajo22 07 Okt 2011 12:52

Nema niekto skusenosti s Nokia 500??? prave rozmýšlam že si ho zoberem len som chcel vediet nejake ohlasi a tak podobne.
Obrázok používateľa
Pajo22
 
Príspevky: 75
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 6 krát/1 krát
Karma: 1

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod Sunwu 07 Okt 2011 15:48

ja mam HTC Wildfire a teda never more. Vsetko je v pohode, Android fici ako ma, ale esemeskovat je s tym peklo, kym sa mi otvori sms, tak si mozem zapalit, nehovoriac o tom, ze obcas sa otvori uplne ine vlakno, nez to, na ktore som klikol.
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!