Party poker sngs + Holdem manager

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Party poker sngs + Holdem manager

Odoslaťod Topolman 02 Nov 2011 02:12

Zdravim,
uz dlhsiu dobu mi vrtalo v hlave, ako je mozne ze sa mi lisia winnings ak sa pozrem na sharkscope a do HEM... Dnes som sa to rozhodol odstopovat a zistit, ktore trackovanie je spravne. Povodne som si myslel ze moj HEM, ved priamo tam importujem ruky, ktore sa mi ukladaju do PC ked hram. Opak bol pravdou :shock:
Zacal som patrat pricinu a aj sa mi podarilo zistit preco to tak je, zial vyriesit to je asi nad moje sily... Preto vas skusenejsich ziadam o pomoc.

Jedna sa o to, ze neviem ako to je mozne, ale mi HEM zle pocita vyhru za prve miesto v SNG (ostatne su spravne). On pocita, ze za prve je $12 v skutocnosti je $13,5.
Da sa toto nejako zmenit, lebo vyzera ako by to bolo niekde defaultne nastavene v HEM. Mozno to aj suvisi s nedavnou upravou rakeu pri SNGs na party pokri. Novy buyin je 2.7+0.3, stary bol 2.4+0.6. Ked si kliknem na detaily turnaju tak tam vidim, ze rake je este tych starych 0.6. Neviem ako to je mozne, ved v hand history by malo byt napisane, kolko bolo vyplatene za prve miesto. Na moje pocudovanie ked som checkol .txt s handhistory, tak tam bolo pisane iba ze kolko vyhral druhy, o prvom mieste ani zmienka.

Vopred dakujem za vsetky reakcie a napady :)
Topolman
 
Príspevky: 142
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!