Parametre notebooku (nielen) na poker

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Parametre notebooku (nielen) na poker

Odoslaťod matiapag 06 Nov 2011 17:17

no vyzera o cosi lepsie, ako ThinkPad-y, ale stale je to dost fadne, aj ked viem, ze som mozno trochu puntickar, ale rovnaky notebook, ako si sem postol, urcite existuje aj v krajsom dizajne :) A preco si si vybral Lenovo?
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Parametre notebooku (nielen) na poker

Odoslaťod foraid 06 Nov 2011 17:21

no zas to Lenovo ma vykonnejsiu grafiku (chekuj si testy na notebookcheck.com, 6630M je vo vacsine hernych testoch o cca 20% vykonnejsia) i5 je lepsi pre narocne aplikacie s ktorymi predpokladam moc nerobis a ak aj hej tak i3 ti bude uplne stacit, v hrach su rozdiely minimalne, ale je aj verzia tohto isteho notebooku od Lenova, ktory ma i5, je bez Winu a 50€ lacnejsi.

Packard - Bell by som urcite nebral, to su klasicke lacne tesco notebooky, urcite sa im vyhni, HP ma kvalitny servis( vacsinou vymienaju v pomerne kratkom case a davaju rovno novy notebook) to je ich velke plus, len zas v tom servise mozno budes az prilis casto ak natrafis na zly kus :)
foraid
 
Príspevky: 131
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 7 krát/17 krát
Karma: 3

Re: Parametre notebooku (nielen) na poker

Odoslaťod matiapag 06 Nov 2011 17:31

Aha, ano, na to som celkom zabudol, grafiky takmer vobec neporovnavam a neuvedomil som si, ze ta casto robi velke cenove rozdiely :) Grafiky vobec neporovnavam, niektore poznam a viem, ze su velmi vykonne, ale take ani moc nevyhladavam, lebo uz zo zasady predpokladam, ze sa tie notase budu prehrievat, ked tam budu mat 2GB DDR5 delo.

Thx za upozornenie, asi sa im naozaj vyhnem, medzi casom ma varoval aj jeden kamos, ze urcite nie su spolahlive podla jeho skusenosti.
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Parametre notebooku (nielen) na poker

Odoslaťod Rocky 06 Nov 2011 17:40

matiapag napísal:no vyzera o cosi lepsie, ako ThinkPad-y, ale stale je to dost fadne, aj ked viem, ze som mozno trochu puntickar, ale rovnaky notebook, ako si sem postol, urcite existuje aj v krajsom dizajne :) A preco si si vybral Lenovo?


Hmm no seria U su praveze dizajnove booky cize ide o stylovu tenku lahku vecicku s dobrym vykonom a mozes si ho kupit v roznych farbach ,fadny urcite nieje ak si si aj vsimol tak kopiruju trochu MacBook :D :D http://www.ddworld.cz/blogy/hardware-a- ... -u400.html

Vyberal som si len s par znaciek ktore si myslim ze su kvalitne (Sony , Dell , Lenovo , Toshiba ) najlepsie sa mi zapacilo toto lenovo a je za dobru cenu este mozno popozeram nejake sony ale najvycsi kandidat je zatial lenovo U300 alebo U400 este sa rozhodnem. :)
Obrázok používateľa
Rocky
 
Príspevky: 188
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 23 krát/17 krát
Karma: 1

Re: Parametre notebooku (nielen) na poker

Odoslaťod matiapag 06 Nov 2011 17:49

no o uckach som cital, ze kopiruju macbook a ze by mali byt stylove, ale aj tak sa mi viacej paci dizajn packard-bellov easynote, ci uz biele, alebo hnede (aj ked si packard bell nekupim). Akoze je to lepsie oproti klasickemu lenovu, ake pozname, ale neoslnil ma az tak :) Teraz vysli 13,3" supertenke ASUS-y, co som pozeral, ale od tej znacky sa asi budem distancovat, aj ked tieto nove a pomerne drahe modely mozu byt aj celkom kvalitne spracovane :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Predchádzajúca

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!