Zlodeji medzi nami

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Zlodeji medzi nami

Odoslaťod ___Mortylen___ 13 Nov 2011 13:39

Chlpo1989 napísal:Ja som sa nechal inspirovat jednym videom, kde nasmu objektu zavola chlapik s ruskym prizvukom. Pomohlo.


No, to funguje hlavne v Prahe, kde je Rusakov povela a oplati sa to, pokial ide o vacsiu sumu. Ale ak je niekto taky hlupy, ze scammuje takymto sposobom, tak moze velmi lahko naletiet :)

Stale ho mozes udat na policii. Ustna dohoda je tiez dohoda. Nebude to fungovat, ale minimalne mu das najavo, ze to myslis vazne a znovu, ak je hlupy, mozno sa prizna.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Zlodeji medzi nami

Odoslaťod dom 13 Nov 2011 14:51

velka vdaka, cenim si vase rady.
dom
 
Príspevky: 157
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 10 krát/6 krát
Karma: 1

Re: Zlodeji medzi nami

Odoslaťod w4444x 13 Nov 2011 15:50

Obrázok

Za tento príspevok od w4444x poďakovali :
TomMolivan
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Zlodeji medzi nami

Odoslaťod Komedia 13 Nov 2011 18:52

ja som jednemu buzikovi pocizal v CCC kilo + dalsi clovek mu pozical 50€. je tomu 2 mesiace a clovek sa ani len neozval a ani neodpoveda na nic :) samozrejme ziadna pisomna dohoda ani nic nebolo. takze asi len tolko ze moja chyba...Pritom mi ten clovek skoro plakal ze ide zajtra do Svechatu a prehral vsetky love a nema tam ako ist :D zevraj vrati za 2 tyzdne...Asi je irelevantné že mám nejakých "nepriamych" svedkov...či ?
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Zlodeji medzi nami

Odoslaťod Traged 14 Nov 2011 09:17

Ústna dohoda spočíva v tvrdení proti tvrdeniu, aj keď máš na to priamych, či nepriamych svedkov. Čo je na papieri a potvrdené podpisom dlžníka, má väčšiu právnu hodnotu a v občiansko - právnom spore je lepší prostriedok na vymáhanie. Súd určí platobný rozkaz s dátumom splatnosti a pri takýchto menších sumách sa tým ani nezaoberajú, nakoľko to má priestupkovú hodnotu. A ak niekomu za to rozmlátiš puču a ohlási ťa, stráviš pekných 6 rokov all inclussive ako sa stalo jednému môjmu známemu, čo si len šiel po svoje peniaze.

Za tento príspevok od Traged poďakovali :
1886er
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: Zlodeji medzi nami

Odoslaťod Boxer38 24 Dec 2011 08:30

ok, tak asi je zapotřebí napsat, abyste si dávali bacha na Lolofona. Poskytnul jsem mu stake cca před 3 měsíci, byli jsme domluveni na pravidelný reporty. Dva týdny před ukončením stakingu se přestal ozývat, negrindí (nebo asi grindí pod jinym fancy nickem na jiný fancy herně), není na žádným z komunikátorů a svůj fb account pro jistotu zrušil. Připadal mi fér, připadal mi i známej, když byl s Andrejem a spiritem v Thajsku, ale evidentně ne. Beztak ho asi už nikdy nikdo tady neuvidí, protože co potřeboval, to si vzal, ale jen pro jistotu...

http://www.pokergaming.cz/Forum/ThreadD ... omment-158

ale ak sa jedna o ineho lolofona ktory prispieva sem a ma tu blog tak sa vopred ospravedlnujem
Boxer38
 
Príspevky: 118
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Zlodeji medzi nami

Odoslaťod tenista 26 Dec 2011 17:42

o stejného lolofona se nejedná bohužel

lolofon z PGG je prolhanej, nedodržující podmínky smlouvy, gambler...fakt hnus, bacha na něj, nestakovat ho, nemít s takovým člověkem nic společnýho

Mám k tomu smlouvu s podmínkama, mám k tomu emaily, všechno můžu doložit

jen teda zběžně:

- přestal se na začátku prosince ozývat, není na komunikátorech, na maily obv nereaguje
- evidentně mi ukazoval jiné grafy a jiná čísla, než která byla reálná, vzhledem k tomu, jak si stěžuje na nonstop DS
- smlouva byla porušena, když jsem ho zahlédl hrát mimo stakes, než které byly uvedeny ve smlouvě. Tady přiznávám své pochybení, že jsem měl staking okamžitě ukončit (stejně bych ty peníze asi zpátky nedostal), bohužel tenhle trotl mi ukazoval grafy s winnings přes 1000€ za první měsíc, což společně s volume, které ukazoval, dávalo smysl, to ale asi není pro mě omluva
- určitě jsem ještě na něco zapomněl, takže to případně potom editnu

Faktem je, že Lolofon (Milan Škrabák) je zkurvená líná troska, která nepracuje, v pokeru nemá edge na vyšší stakes a ještě k tomu nevrací stake, který asi evidentně progamblil...
Naposledy upravil tenista dňa 26 Dec 2011 21:33, celkovo upravené 2 krát.
tenista
 
Príspevky: 3
Založený: Dec 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Zlodeji medzi nami

Odoslaťod trikoza 26 Dec 2011 18:09

.
Naposledy upravil trikoza dňa 13 Feb 2012 12:21, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Zlodeji medzi nami

Odoslaťod lolofon 26 Dec 2011 19:12

lol tenista ty si velky kral. Poprosim teda nejake dokazy, lebo tu zo mna robis idiota, uz to prestava byt sranda. :x
Naposledy upravil lolofon dňa 01 Jan 2012 02:22, celkovo upravené 1 krát.
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Re: Zlodeji medzi nami

Odoslaťod sudden 26 Dec 2011 19:26

len pre ujasnenie, lolofon, ten nick na pokergamingu je tvoj alebo to je niekto iny ? pripadne dal by sa spravit nejaky IP check zo strany adminov na obidvoch portaloch ?
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!