Elder Scrolls V: Skyrim

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami

Re: Elder Scrolls V: Skyrim

Odoslaťod ___Mortylen___ 17 Nov 2011 02:14

TomMolivan napísal:tak už mám za sebou prvých pár hodín, je to super :poklona:


Ja este pockam nejaky tyzden a asi kupim. Ved do marca 2012 (mass effect 3, dufajme diablo 3 asap) nebude nic moc na hranie :)
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Elder Scrolls V: Skyrim

Odoslaťod buschle 17 Nov 2011 03:04

TomMolivan napísal:tak už mám za sebou prvých pár hodín, je to super :poklona:


a ako robis side questy , ja som sa vybral z prveho hlavneho mesta na side quest, zabit nejakeho vodcu zlocincov v kempu a pridem tam a on ma sunda na 2 supy :D , takze usudzujem ze tam nemam co hladat s lvl2 lenze podla coho viem ze to nieje pre mna lvl ? .
a ten pomocnik (queshelper sa drzi len hlavnej dejovej linie lenze ja mam tak 20questov uz a ukazovatko ma posiela len na jeden ten ktory sa drzi pribehu.

A este jedna vec ma sere ked chcem menit Luk a zbran zakazdym musim ist do toho menu sa tam preklikat do items a rucne vyberat ? to trva tak 30sekund lol.

a chyba mi obrazok postavicky na ktory si ukladam kusy zbroja , takto mam len v menu zakliknute co mam , a musim pozerat ze co este nemam je to zlozite omg, potom zrazu po 2och hodinach zistim ze nemam na sebe bracers ale v invetary ich mam.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Elder Scrolls V: Skyrim

Odoslaťod buschle 17 Nov 2011 03:11

TomMolivan napísal:tak už mám za sebou prvých pár hodín, je to super :poklona:

no ale ma to dost chyb tie stranky s recenziami tomu dali strasne velke hodnotenie 9-10/10 ...
ten interface je katastrofalny , urcite najhorsi aky som kedy videl

je to obcas fakt ako jeden pisal skoro ako offline MMORPG :D
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Elder Scrolls V: Skyrim

Odoslaťod foraid 17 Nov 2011 08:44

ja uz som level 12 a plnil som zatial viac menej iba hlavne questy a je to fakt super, to hodnotenie si ta hra urcite zasluzi

buschle to co si pisal, tak sa to da trochu zjednodusit to ukazovatko na questy si mozes menit v denniku (tlacitko J) a tam si enterom vyberes ten quest, ktory chces aby ti na mape ukazovalo

a aj zbrane si mozes v inventari nastavit medzi oblubene a potom stlacis Q a tam uz mas rychly vyber len medzi tvojimi oblubenymi zbranami ( a myslim ze sa to da menit aj cislami od 1-9, ale to som neskusal)

a ten obrazok chyba strasne aj mne, preto to hram radsej z tretej osoby, aby som videl akeho mam namakaneho borca :D
foraid
 
Príspevky: 131
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 7 krát/17 krát
Karma: 3

Re: Elder Scrolls V: Skyrim

Odoslaťod Kominak 17 Nov 2011 09:00

buschle mas pravdu inventar je strasne zle spravney, lebo je spraveny na konzolove verzie, ale objavuju sa rozne modifikacie od hracov a mozn sa casom nieco dobre objavi. Uz som videl take, ze zeny chodia iba v spodnom pradle naprikald :D

Inak ak stlacis Q tam tam mas vyber oblubenych veci a im mozes priradit cisla 1-9 a potom uz medzi nimi prepinas, ale stale to nie je uplne dokonale ale checkni to. Navadzac questov preklikavas ked vyvolas dennik.

inak tu su prve uzivatelske modifikacie pekne prehladne http://www.skyrimnexus.com/downloads/
Kominak
 
Príspevky: 283
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 36 krát/9 krát
Karma: 0

Re: Elder Scrolls V: Skyrim

Odoslaťod fishtechIsForU 17 Nov 2011 10:15

buschle napísal:
TomMolivan napísal:tak už mám za sebou prvých pár hodín, je to super :poklona:

no ale ma to dost chyb tie stranky s recenziami tomu dali strasne velke hodnotenie 9-10/10 ...
ten interface je katastrofalny , urcite najhorsi aky som kedy videl

je to obcas fakt ako jeden pisal skoro ako offline MMORPG :D


tak podla mna to hodnotenie si zasluzi za tu epickost a roznorodost interakcii co sa tyka este toho ze ta zabijaju na lvl2 tak ti odporucam co mas jak si nazval vtom prvom hl.meste skupinu companions knim sa pridaj spln tam Q potom ten hl. s dragonsearchom a az potom tie ostatne(budes to mat ovela lahsie) a ohladom chyb poviem ti tak ze napriklad BF3 dostavalo hodnotenie od 8 do 10/10 uz je to 3tyzdne vonku a stale nedokazali vydat patch s ktorym by opravili chyby cize mi to nejde aj ked mam originalnu verziu proste hry hned po uvedeni na trh nie su bez chybné ale urcite by sa kvoli tomu nemali davat nizsie hodnotenie ked ta hra ma potencial
Obrázok používateľa
fishtechIsForU
 
Príspevky: 8
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Elder Scrolls V: Skyrim

Odoslaťod buschle 17 Nov 2011 13:54

no len u mna je problem ze som si to kupil na ps3 :D lebo som si to chcel vychutnat v HD na 130tke full ledke. , takze ziadne J,Q skratky nevyuzijem , ale pozriem controls asi to tam bude niekde.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Predchádzajúca

Naspäť na Odveci

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!