citacka knih

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami

Re: citacka knih

Odoslaťod Sunwu 14 Okt 2011 19:26

horsey ja mam kindlu, zatial uplna spokojnost. Je to lacnejsie ako vacsina ostatnych citaciek, e-ink je kvalitny, ziadny ghosting to nerobi, knih je k dispozicii kolko chces (aj ked ja citam len anglicke, takze neviem ako je na tom amazon s ceskymi a slovenskymi). To, ze to nevie citat epub je pravda len tak z polovice, pretoze v calibre na compe si to skonvertujes jednym klikom.
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6

Re: citacka knih

Odoslaťod Horsey7 14 Okt 2011 22:19

to Calibre vyzera nice :)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: citacka knih

Odoslaťod tr1p 15 Okt 2011 11:44

ja mam kindle dx, tiez maximalna spokojnost...knih je v SK/CZ ebook obchodoch pomenej,ale neustale sa to zlepsuje...v ENG je toho pozehnane...taktiez najdes dost ilegalnych knih napr. na ebookforum.cz... s formatmi ziadny problem,posles emailom na amazon a oni ti to skonvertuju(a obratom poslu spat na mejl) snad cokolvek do pozadovaneho formatu pre citacku... taktiez ak najdem nejake dlhsie clanky na webstrankach,hodim to do txt(copy+paste), hodim to do citacky a studujem...jedine kedy by som uprednostil normal knihu, su take knihy,v ktorych potrebujes casto listovat a preskakovat zo stranky na stranku(napr. pocitacova literatura)....
tr1p
 
Príspevky: 7
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 5 krát/0 krát
Karma: 0

Re: citacka knih

Odoslaťod Zeph147 23 Dec 2011 03:01

hlavne by som sa snazil kupit citacku bez reklam
Zeph147
 
Príspevky: 10
Založený: Dec 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -5

Re: citacka knih

Odoslaťod yegon 23 Dec 2011 08:00

Zeph147 napísal:hlavne by som sa snazil kupit citacku bez reklam


reklamy nie su vobec problem, zobrazuju sa len ako screensaver a nie ked citas text

ja by som sa prave naopak orientoval na co najnizsiu cenu (reklamy) ale HLAVNE na co najnizsiu hmotnost - takze ziadne touchscreenove hovadiny ale uplne okresane verzie bez zbytocnosti, ciste len na citanie - drzat v ruke 400g citacku je utrpenie, 200g je imo maximum a cim menej tym lepsie
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Predchádzajúca

Naspäť na Odveci

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!