Rakeback na B**fair

Diskusia k herni B**fair poker

Rakeback na B**fair

Odoslaťod ombbre 13 Mar 2011 10:34

Zdravim všetkych neviete mi niekto poradit ? Kedy chodi rakeback na B**fair??
ombbre
 
Príspevky: 16
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**fair Poker

Odoslaťod filohad 03 Jan 2012 13:47

Ahojte, riesim s betfairom jednu zalezitost, potreboval by som od vas pomoct (jak by bolo treba) a boli bys te ochotni :)

ide o to ze som hraval na starej platforme betfairu, a mal som tam "flat" 30% rb. kt. som si ponechal aj po prechode na ongame
RB sa tam plati systemom prvy a treti stvrtok v mesiaci s tym ze sa vyplaca z "B**fair points" (nie ongame.ove) ale nejake ich, sluziace hlavne k potrebam stavkarov , kde 1 bod = 10 pencí rake tj ak vytvorim 1000bodov = 100pounds a z toho by som mal dostat 30%

ale (koli stavkarom) sa raz tyzdenne o 15% znizuje pocet tychto bodov a vsimol som si ze ma vlastne takto okradaju na rakebacku lebo podla vsetkeho som (napr. z 1000bodov) dostal rake 1000- 15% - 15% = 638bodov a z toho mi vyplatili rake (priklad) pisem na support takze uvidime co odpovedia - pre priklad keby stihnem nahrat 1000 bodov od pondelka do stvrka kedy sa vyplaca rake a nezastihne ma "Weekly decay 15%" mam rake vyplateny z 1000bodov (t.j. 100pounds)

velmi som vas chcel poprosit ak by mi nenapisali kladne zo supportu ci by ste mi pomohli-poradili ako dalej a este ked somc hcel mat jasno v pravidlach mojho RB. som totalne strateny v ich vysvetleni , ak by ste mi to prosimvas prelozili vysvetlili :) :gl:

How will my rakeback be calculated?

Overall rakeback rates will still be determined by overall rake measured on a monthly basis. However, 'mid-month' payments will always be made at a 'base rate' - ie. the lowest rakeback rate that a player could achieve at that point of the month.

Example:

A player rakes £1,000 in the first 2 weeks of February (before the mid-month payment) and is therefore due 30% rakeback.
Although he is now likely to rake > £1,500 in the month, at this point he will receive 30% rakeback on his month’s activity - £300 (i.e. £1,000*30%) - on Thursday 18th February (February’s third Thursday).

Mid-month payment:
He then goes on to rake another £1,000 in the rest of February, meaning he has raked a total of £2,000 and is due 40% rakeback.
He will thus then receive 40% on his £1,000 = £400, plus a further 10% on the initial £1,000 = £100, totalling a further £500.

Month end payment:
Total rakeback to the player for the month is therefore £800.


NB:

Mid month rakeback will be calculated on all rake generated from the 1st of the month until the previous Tuesday
Rakeback payments made on the first Thursday of the month will be on all rake generated in the remainder of the previous month
filohad
 
Príspevky: 60
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Betfair poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!