Poker (working) Holidays

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Poker (working) Holidays

Odoslaťod michael163 04 Mar 2012 11:31

Prednedavnom som dostal napad a po prejednani s par dalsimi ludmi a skonstatovani, ze je to napad velmi dobry, sme sa pustili do realizacie. Jedna sa o pokrovu "dovolenku", ktora by sa konala cez prazdniny, na cca mesiac, v nejakej zaujimavej(exotickej) lokalite, v prenajatej ville resp prazdninovom dome*. Ak niekto videl two months two million tak by to bolo nieco podobne, az na ten cas pobytu a na cielovy profit :) . Pre tych co to nevideli, jedna sa prakticky o prepojenie dlhsej dovolenky s grindenim a vzajomnou hracskou vypomocou. Potencialny zaujemcovia sme zatial traja(+emjay a sudden) a pocet ludi by mal byt 4-6.
*(bazen by tam imo mal byt)

Ak by mal niekto zaujem pls napiste sem, alebo mi napise SS prip. skype, facebook... Najlepsie by bolo aby bolo vsetko booknute do konca marca, pretoze sa vsetko rychlo plni, letenky a baraky drazeju... takisto, ak by mal niekto dalsie napady na vylepsenie tohto projektu alebo napady na miesto pobytu feel free to post.

Potencialne destinacie: http://www.interhome.com/english/france/cote+d'azur/cogolin/fr8451.112.1?duration=28
http://www.interhome.com/english/spain/costa+brava/pals/es9435.265.1?duration=28
http://www.cyprus-lacna-dovolenka.sk/
ofc kazdy novy napad na destinaciu a konkretny dom v nej je viac nez vitany. no spam pls
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: Poker (working) Holidays

Odoslaťod lacored 04 Mar 2012 11:58



GL, dufam sa Vam to podari.. len tolko k tomu cypru....Přísné policejní zásahy na Kypru

Zdá se, že na Kypru se tamní policie s nelegální hrou opravdu nepáře. Před dvěma lety došlo v městečku Limassol k razii na home game v pokeru a karetní hře bridge, které se účastnilo několik žen ve věku okolo 70 let. Důvodem tehdy bylo, že dotyčné hrály o nějaké ty drobné, což je nelegální.

Aby toho nebylo málo, nedávno obdrželo více než 40 postarších žen obsílku a u soudu budou čelit obvinění z hazardu. Ve skupince je například dáma ve věku 98 let, dvě další ženy jsou dokonce již po smrti. Na Kypru je hazard ilegální a jeho účastníci mohou obdržet až 6 měsíců vězení či pokutu ve výši $1.000. Pokud se tedy letos chystáte strávit dovolenou na tomto nádherném ostrově, rozhodně dvakrát zvažte, zda si do kufru přibalíte vaše domácí karty.

Za tento príspevok od lacored poďakovali - 2:
michael163, winyxo
lacored
 
Príspevky: 175
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 87 krát/43 krát
Karma: 8

Re: Poker (working) Holidays

Odoslaťod vlk25 04 Mar 2012 17:56

Ak budete niečo podobné organizovať na jeseň/zima tak by som sa pridal spolu s kamarátom. Ja NL50/100 on fifty50 ( ide na SNE )
vlk25
 
Príspevky: 340
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 35 krát/5 krát
Karma: 2

Re: Poker (working) Holidays

Odoslaťod TomMolivan 04 Mar 2012 19:03

Určite by som bol in, ak by bol o mňa záujem, hrávam NL50 s plánom utekať vysoko vysoko
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Poker (working) Holidays

Odoslaťod kellerman007 04 Mar 2012 19:24

Velmi dobry napad. Ja som nad niecim takymto rozmyslal uz davnejsie. Aj s nejakym tym cielom ako to bolo v 2months 2 millions ( samozrejme nizsim :) ). Skoda ze mam urcite zavazky a povinnosti :(. Ktory mesiac konkretne to planujete chalani?
Obrázok používateľa
kellerman007
 
Príspevky: 135
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 27 krát/65 krát
Karma: 19

Re: Poker (working) Holidays

Odoslaťod michael163 04 Mar 2012 20:04

TomMolivan napísal:Určite by som bol in, ak by bol o mňa záujem, hrávam NL50 s plánom utekať vysoko vysoko


Ai! Urcite ze bol, velmi rad ta pridam k vyprave:) tak teda mozme s tebou pocitat s vysokou pravdepodobnostou?

kellerman007 napísal:Velmi dobry napad. Ja som nad niecim takymto rozmyslal uz davnejsie. Aj s nejakym tym cielom ako to bolo v 2months 2 millions ( samozrejme nizsim ). Skoda ze mam urcite zavazky a povinnosti . Ktory mesiac konkretne to planujete chalani?


to este neviem ktory mesiac, ja som celkom flexibilny, neviem jak ostatni, to by sme sa mohli dohodnut asap. inak booknut by sme to mali vsetko do konca marca imo co si o tom myslite? takze ak by si mal zaujem tak si myslim ze sa vieme dohodnut piati-siesti na nejakom rozumnom casovom konsenze.
ciel ofc nejaky urcite dame kazdy si da svoj a nejako to potom scitame a pekne zaokruhlime a aj tie tresty pre loosera tyzdna by som nejake zaviedol nech je sranda:)
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: Poker (working) Holidays

Odoslaťod sudden 04 Mar 2012 20:12

u mna moze byt jul/august/september, mozno aj jun to este neviem na sto percent

e: inak myslim, ze do konca aprila ak sa to vyriesi by mohlo stacit, neviem ako rychlo stupaju ceny, ale myslim,ze nejako vyrazne sa to nezvysi za ten mesiac
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Poker (working) Holidays

Odoslaťod michael163 04 Mar 2012 20:20

sudden napísal:u mna moze byt jul/august/september, mozno aj jun to este neviem na sto percent

e: inak myslim, ze do konca aprila ak sa to vyriesi by mohlo stacit, neviem ako rychlo stupaju ceny, ale myslim,ze nejako vyrazne sa to nezvysi za ten mesiac


nj moze byt. len pokial nebudeme mat barak po znamosti a budeme ho muset riesit cez nejake spolocnosti/cestovky tak ich bude uz vela imo vybookovanych.

u mna je jul/august/september dobry
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: Poker (working) Holidays

Odoslaťod TomMolivan 04 Mar 2012 21:24

michael163 napísal:
TomMolivan napísal:Určite by som bol in, ak by bol o mňa záujem, hrávam NL50 s plánom utekať vysoko vysoko


Ai! Urcite ze bol, velmi rad ta pridam k vyprave:) tak teda mozme s tebou pocitat s vysokou pravdepodobnostou?


V podstate áno, nemám momentálne žiadne konkrétne plány na dané obdobie, jedine teda s výnimkou toho, že by som sa rád zúčastnil Pardubického pokrového festivalu. (27.7. - 5.8.).

Najlepšie by mi to teda vyhovovalo tak, aby sme buď sa vrátili pred jeho začiatkom alebo išli po jeho skončení.

Samozrejme som ochotný sa prispôsobiť
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Poker (working) Holidays

Odoslaťod TomMolivan 04 Mar 2012 23:45

Inak ešte, čo sa týka destinácie, z menovaných sa mi najviac pozdáva azúrové pobrežie, ale... čo tak Malta?

Prípadne ešte ma veľmi láka Škótsko, ale to asi neprejde :)
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Ďalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!