GSOP live v Dominik. republike

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

Re: GSOP live v Dominik. republike

Odoslaťod kristian19 12 Jan 2012 16:24

nie nekupil, ten turnaj bol robeny cez taky specialny leaderboard, nie kazdy mal pristup do neho, tykalo sa to decembra.....

no a k prvemu miestu bol ten grand package.... :)
kristian19
 
Príspevky: 10
Založený: Dec 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: GSOP live v Dominik. republike

Odoslaťod grulo 07 Feb 2012 00:21

Zaujima ma ci uz mas kupenu letenku? A ak ano tak kde a za kolko?

Co som tak na rychlo pozeral, tak najlacnejsi spiatocny let som nasiel okolo 950€/os. aj to s dvoma prestupmi.

To mi pride tych ich 1000$ na cestu a vreckove trosku malo a to este nehovorim, keby si si chcel zobrat niekoho zo sebou.

To len tak pre info ma zaujima, ci radsej nehrat kvaldu na WPT Vieden a zobrat 900$ do vacku, aj ked chapem, ze Dominikanska Rep. bude asi trosku ine kafe :)
grulo
 
Príspevky: 94
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 8 krát/7 krát
Karma: 0

Re: GSOP live v Dominik. republike

Odoslaťod grulo 07 Feb 2012 19:22

Spomen certa :)

"Upon request from both partners and players is the package value changed from $6,000 to $6,300. That means qualified players get $300 more in spending money for flight ticket. First qualifier with the new package value is on Thursday."

Trosku lepsie, akurat na jedneho..
grulo
 
Príspevky: 94
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 8 krát/7 krát
Karma: 0

Re: GSOP live v Dominik. republike

Odoslaťod kristian19 05 Apr 2012 11:53

no ano pisal som tomu managerovi ze dako malo penazi je to ked je letenka taka draha tak mi prihodili osobne viac ako tych 300 dol :D , no hej letenka sama o sebe tam nie je sranda preto som zvolil taky kompromis, pojdem tam skorej troska , odidem neskorsie troska a booknem si inde par noci :) , chcel som mat co najlepšie a najlacnejšie lety, oba lety mam do 12 hod a len s jednym prestupom v dusseldorfe takze pohoda
kristian19
 
Príspevky: 10
Založený: Dec 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!