Vyber "training site" - uNL

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Vyber "training site" - uNL

Odoslaťod bsbs. 08 Apr 2012 22:56

Zdravim.

Vyberam akurat video sajtu - orientovanu na micros (6-max NLHE). Nie na uplne basics, nieco (momentalne) na NL25/NL50. Ide mi iba o cg.
Nejake vase rady, napady a postrehy, co vybrat?

Rozmyslal som zatial nad cardrunners resp. deucescracked kvoli tomu mat to free cez deal (i ked s potrebnym narakeovanim by to bolo dost tesne). No a potom este leggo resp. blue fire.

Kazdopadne rad si necham poradit, ked mam dat $150-$350, tak nech si vyberiem to najvhodnejsie. Samozrejme cena nie je to uplne najdolezitejsie, ved do coho je lepsie investovat ako do vzdelania, vsakze :)
bsbs.
 
Príspevky: 15
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Vyber "training site" - uNL

Odoslaťod buschle 08 Apr 2012 23:06

bsbs. napísal:Zdravim.

Vyberam akurat video sajtu - orientovanu na micros (6-max NLHE). Nie na uplne basics, nieco (momentalne) na NL25/NL50. Ide mi iba o cg.
Nejake vase rady, napady a postrehy, co vybrat?

Rozmyslal som zatial nad cardrunners resp. deucescracked kvoli tomu mat to free cez deal (i ked s potrebnym narakeovanim by to bolo dost tesne). No a potom este leggo resp. blue fire.

Kazdopadne rad si necham poradit, ked mam dat $150-$350, tak nech si vyberiem to najvhodnejsie. Samozrejme cena nie je to uplne najdolezitejsie, ved do coho je lepsie investovat ako do vzdelania, vsakze :)


cr sa ti neoplati je to moc drahe na tvoj limit , DC je okeyish a neni tam DRM protection na videach , takze mozes zaplatit , stiahnut vsetko a pozerat aj ked uz nebudes platiaci member.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Vyber "training site" - uNL

Odoslaťod sudden 08 Apr 2012 23:49

Tiez by som ti odpurcal DC, pripadne Pokerstrategy gold status za 90 dolarov na 3 mesiace, len odtial sa nedaju myslim tie videa stahovat.
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Vyber "training site" - uNL

Odoslaťod bsbs. 09 Apr 2012 00:05

buschle napísal:..


Kód: Vybrať všetko
CR 130/340
DC 30/150
blue 130/250
leggo 80/165

1m/6m fee incl


No tak zas neplanujem to nasupu natahat, skor nieco dlhodobejsie (+ ma to "donuti" studovat).. A DRM az taky problem nie je..
bsbs.
 
Príspevky: 15
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Vyber "training site" - uNL

Odoslaťod tucniak 09 Apr 2012 01:04

aa este popremyslaj ci chces pre niekoho rakovat a mat zato ''free'' membership alebo mat niekde rakeback a platit si to priamo a mat to lacnejsie defacto..:)))
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Vyber "training site" - uNL

Odoslaťod bsbs. 09 Apr 2012 01:23

No jedine, ze niekde mat rakeback a zaroven free membership.. Ale chapem, je vyhodnejsie mat niekde normalny rakeback ako na titane 10% a free membership CR :) Toto som uz viac-menej zavrhol, cize bud DC mesiac na uvod (comu nie som nakloneny) alebo niektory z tych 4 (resp. ak mi niekto poradite nejaku inu mrte stranku) na pol roka. :O:
bsbs.
 
Príspevky: 15
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Vyber "training site" - uNL

Odoslaťod Stanley VII 09 Apr 2012 10:01

Ako písal Tučniak aj ty, mať niečo "zadarmo" väčšinou nebýva zadarmo, človek si to obvykle preplatí stratou rakebacku. PokerPortal má dobré kontakty s Deuces Cracked, takže môžeš mať aj dobrý rakeback, aj Deuces Cracked zadarmo :) Napíšem ti súkromnú správu a môžeme o tom pokecať viac napr. aj na ICQ alebo na skype, aby bol ten rozhovor akčnejší :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Vyber "training site" - uNL

Odoslaťod jarozz2 09 Apr 2012 12:42

sudden napísal:Tiez by som ti odpurcal DC, pripadne Pokerstrategy gold status za 90 dolarov na 3 mesiace, len odtial sa nedaju myslim tie videa stahovat.

v firefoxe si nainstaluj downloadhelper a mozes stahovat
jarozz2
 
Príspevky: 5
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 5 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vyber "training site" - uNL

Odoslaťod bsbs. 09 Apr 2012 13:06

Nuz, trosku sa to "zvrhava".. Mne ide v prvom rade o kvalitu danej sajty, ak mam ambiciu (co samozrejme mam) sa postupne posuvat niekam (herne, limitami), tak rozdiel par desiatok dolarov na pol rocnom subscription nie je to najdolezitejsie :) To, ze sa to da pripadne riesit cez rozne ine vyhody (nie na ukor rakebacku, kedze to sa obv neoplati) je len sekundarny bonus.. ;)
bsbs.
 
Príspevky: 15
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0


Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!