Bankroll Management

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Bankroll Management

Odoslaťod admin 22 Máj 2008 07:24

Diskusia k článku: Bankroll Management

V nasledujúcej sérii článkov by som vám rád priblížil hru na stoloch určených pre NL (no limit) cash game. Prvé riadky budú venované nováčikom a začiatočníkom, kde si budú môcť prečítať množstvo užitočných rád pred tým ako si sadnú k stolu, začnú hrať bez akejkoľvek predstavy o hre na cash stoloch a predišli tak zbytočnej strate peňazí, ktoré sú potrebné pre budovanie bankrollu. Neskôr sa budeme venovať hre výlučne na mikrolimitoch kam patria všetky limity až po NL50, ale naučíme sa aj základné stratégie, ktoré vám určite pomôžu aj na limitoch vyšších. Skôr než začnem, rád by som napísal čo je dôležité pre úspešného pokrového hráča. Sú to predovšetkým : disciplína, trpezlivosť, sebakritika – objektívnosť, koncentrácia ale aj mnoho iných dôležitých vlastností a zručností.BANKROLL MANAGEMENT
Na úvod si teda povieme niečo o jednom z najdôležitejších nástrojov v pokri všeobecne, cash game nevynímajúc, a to o bankroll managemente. Naučíme sa, ako ním správne narábať, na čo je potrebne dať si pozor a aký limit môžeme hrať v závislosti od nášho bankrollu. Zlý bankroll management (BM) sa veľmi často spája s príliš častou stratou peňazí nahratých v krátkom časovom horizonte, čoho dôsledkom je predčasné ukončenie pokrovej kariéry. Je veľmi riskantné hrať limit, ktorý nespĺňa požiadavky vášho BM, pretože...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22170
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!