PokerPortal kvalifikácie na SCOOP

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

Re: PokerPortal kvalifikácie na SCOOP

Odoslaťod elladan1 10 Máj 2012 20:54

Dnes som to zas uluckoval :D a to som prvú polhodinu nemohol rozchodiť net :lol2:

Nakoniec nas bolo 14, kto nehral môže ľutovať, takto veľmi EV+ turnaj si len tak hocikde nezahráte... škoda, že mi minulotýždňový ušiel...
Obrázok používateľa
elladan1
 
Príspevky: 149
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 21 krát/13 krát
Karma: 0

Re: PokerPortal kvalifikácie na SCOOP

Odoslaťod Stanley VII 10 Máj 2012 20:59

Ja som ho hral, ale tiež ľutujem, že som takto EV+ turnaj aj nedotiahol do dobrého konca :D .

Škoda, že som vyletel pred finálovým stolom skôr ako som stihol kúpiť add-on :D Aj som rozmýšľal, či ten jeden rebuy kúpim hneď nech mám lepší stack, alebo si radšej nechám rezervu. Asi som mal radšej nechať rezervu. Aj keď po boji je každý generálom :angel: Inokedy zase možno bude lepšie, keď si kúpim hneď. Minule hral Palo1973 a videl som, že kúpil hneď, tak som ako fish od sharka odkukal, že to je asi teda lepšie :)

Ako hráte turnaje s 1 možným rebuy ostatní? Hlavne ak je takto fajn added. Kúpite radšej rebuy hneď a hráte s väčším stackom, alebo radšej necháte rezervu?
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: PokerPortal kvalifikácie na SCOOP

Odoslaťod DevilMayCry 10 Máj 2012 21:08

tiez som hral....a posral som to, i ked po tom ako som callol 3bet push na flope som sice mal viac ako super ale ten mal 15outs a hned turn ma poslal do pecka :D

Ako hráte turnaje s 1 možným rebuy ostatní? Hlavne ak je takto fajn added. Kúpite radšej rebuy hneď a hráte s väčším stackom, alebo radšej necháte rezervu?

to ze to je re-buy som si vsimol az neskor :D
inak kazdy re-buy turnaj hravam tak ze hned kupujem na zaciatku a hram s vacsim stackom, hra sa mi tak o dost lepsie......
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: PokerPortal kvalifikácie na SCOOP

Odoslaťod hegides 10 Máj 2012 21:42

.ja ked som to hral naposledy tak som si zas myslel ze je to neobmedzeny rebuy, a to ze je to len jeden som zistil az ked ma to z toho turnaja vyhodilo :D inak tiez hravam vsetky rebuy turnaje s rebuyom na zaciatku, a zaskrtnutym autoaddonom ;)
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: PokerPortal kvalifikácie na SCOOP

Odoslaťod A_Rimmer 11 Máj 2012 06:59

hegides napísal:.ja ked som to hral naposledy tak som si zas myslel ze je to neobmedzeny rebuy, a to ze je to len jeden som zistil az ked ma to z toho turnaja vyhodilo :D inak tiez hravam vsetky rebuy turnaje s rebuyom na zaciatku, a zaskrtnutym autoaddonom ;)


Ja to robim tak isto. Ked sa hra napr. 5$ 1R/A tak to beriem ako turnaj s 15$ buyinom. :D

Vcera som bol na FT chvilu chipleader, nakoniec 4.miesto, busto v jednej ruke s devilom. :) Nacala ma ta prehrata preflop tocka AJ vs. AT :evil: , potom uz to islo rychlo. Ale dobry turnaj, dik, len ta vyplatna struktura je nejaka divna.
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: PokerPortal kvalifikácie na SCOOP

Odoslaťod Stanley VII 17 Máj 2012 18:15

Dnes o 20:00 sa opäť hrajú PokerPortal kvalifikácie na SCOOP, freeroll kvalifikácia len pre registrovaných cez PP a $5.5 kvalifikácia na heslo. Obe majú k prizepoolu pridaný ticket v hodnote $109.

Na freerolle zatiaľ 39 ľudí, na $5.5 buy-ine iba 7!, takže zatiaľ super value :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Predchádzajúca

Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!