Sportingbet/Paradise Poker

Diskusa k herni Paradise Poker

Re: Sportingbet/Paradise Poker

Odoslaťod Stanley VII 29 Feb 2012 20:58

Pozrel som sa teraz do Lobby Paradise Pokru a ja ho tam normálne vidím, práve beží a hrá ho 87 hráčov... Pozeral som v all a vypol som si filtre.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Sportingbet/Paradise Poker

Odoslaťod haman 29 Feb 2012 21:35

Stanley VII napísal:Pozrel som sa teraz do Lobby Paradise Pokru a ja ho tam normálne vidím, práve beží a hrá ho 87 hráčov... Pozeral som v all a vypol som si filtre.

paradise-no-freerolls.PNG
paradise-no-freerolls.PNG (266.18 ) Zobrazená 6781 krát

tak jedine, ze to bude tym, ze zas to je len pre pokerportal linked players.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Sportingbet/Paradise Poker

Odoslaťod vlade 29 Feb 2012 22:25

haman napísal:tak jedine, ze to bude tym, ze zas to je len pre pokerportal linked players.


Urcite nie, to bola akcia pre vsetkych, skor bude problem v tom, ze mas nejake konto ktore neni trackovane ako SK/CZ, niekedy davnejsie som to riesil aj ja, lebo som nevidel ziadne turnaje pre SK/CZ, po porade s ich supportom mi zrusili konto a vytvoril som si nove, potom to uz normalne islo. Skus im napisat na support, oni budu vediet pomoct.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Sportingbet/Paradise Poker

Odoslaťod mbmatty 14 Júl 2012 20:21

Vážení,

máte nějaké zkušenosti s reklamací hry u této herny?

Po zaplacení 10€ vstupného do Heads Up se mi vůbec hra nenačetla (i přes veškeré pokusy) a soupeř mě samozřejmě obral kompletně o Blindy.

Admina jsem kontaktoval, co myslíte?

Díky
mbmatty
 
Príspevky: 2
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Sportingbet/Paradise Poker

Odoslaťod Zajacekk 14 Júl 2012 20:42

Ak si napísal na support, tak musíš len počkať na ich odpoveď, mne sa podobná vec stala, keď som prednedávnom vyskúšal len tak zahrať headsup na P****Stars.com (na .com verzii mám z Francúzska zablokované hranie, môžem len na P****Stars.fr)... Peniaze mi strhlo, otvorilo mi stôl, ale automaticky ma bloklo a to čo ty, len strhávalo blindy. Napísal som na support, že ako je možné, že peniaze strhli, keď mám zakázané hrať na .com verzii, oni mi do pár hodín odpísali a vrátili buy in. Záleží od korektnosti herne, ale myslím, že paradise je solídna herňa, ktorá bude ochotne spolupracovať a urobí všetko preto, aby bol hráč spokojný, čiže ak bola chyba na ich strane, v ich softe, tak ti peniaze vrátia.

PS: softy herní mávajú neustále rôzne update-y, neviem, či je ešte možné nejakú herňu spustiť bez inštalácie update-u, asi ani nie, ale ak paradise patrí medzi také, tak si rýchlo ten update nainštaluj ;)
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: Sportingbet/Paradise Poker

Odoslaťod mbmatty 14 Júl 2012 21:09

Díky za názor.

Už nějaký ten pátek hraji, ale toto se mi ještě nestalo.

Paradise se aktualizaje většinou sám.

Ze zvědavosti, proč jsi zablokovaný na com verzi? :)
mbmatty
 
Príspevky: 2
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Sportingbet/Paradise Poker

Odoslaťod Zajacekk 14 Júl 2012 21:20

Francúzska vláda pred niekoľkými mesiacmi, teda už to je asi aj rok, rozhodla že chce, aby peniaze Francúzov ostali doma vo Francúzsku, tak blokli hráčom z francúzskych IP adries prístup na všetky herne, ktoré nie sú francúzske... Na základe toho bola vytvorená akoby pobočka P****Stars s názvom P****Stars.fr.
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Predchádzajúca

Naspäť na Paradise Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!