2x PokerPortal freeroll o $150 na WH

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

2x PokerPortal freeroll o $150 na WH

Odoslaťod admin 10 Júl 2012 21:40

Diskusia k článku: 2x PokerPortal freeroll o $150 na WH

Štvrtkové večery mohli hráči PokerPortalu aj v minulosti stráviť v herni Wi****m hill Poker hraním privátnych freerollov pre našich hráčov a dva júlové štvrtky si môžeme v tejto herni zahrať opäť! Počet turnajov sa tento mesiac teda o niečo zmenšil, keďže sa nehrá každý štvrtok, no môžeme sa tešiť z navýšeného prizepoolu. Miesto $100 si tento mesiac dvakrát zahráme až o $150! Ak si chcete zahrať tiež v priateľskej atmosfére a v menšom počte hráčov s ľuďmi, ktorých poznáte z nášho fóra, na účasť v turnaji je potrebná registrácia v herni Will Hill Poker cez odkaz na PokerPortal.sc . Vďaka tomu je štartovné pole hráčov veľmi prijateľné a šanca na zisk nejakých $ práve pre váš bankroll je vysoká. V minulosti hralo tieto naše turnaje do 15 hráčov, čo znamená priemernú dotáciu na jeden turnaj na hráča približne $10.Buy-in do turnaja je stanovený na symbolický 1 WH bod (za $1 turnajovej rake dostanete 30 WH bodov), takže freeroll si môžu zahrať všetci naši hráči, ktorí na WillHill odohrali aspoň 1 turnaj, alebo pár rúk v cash games o reálne peniaze. Detaily turnajov: Názov turnaja: Pokerportal $150 free Začiatok turnajov: 20:00 SEČ Dátumy turnajov: 12. a 26. júl 2012 (štvrtky) Buy-in: 1 WH Point Nastavenia turnaja: počiatočný stack 1,500 žetónov,...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22143
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: 2x PokerPortal freeroll o $150 na WH

Odoslaťod Stanley VII 12 Júl 2012 16:33

Turnaj začína za 2,5 hodiny a zatiaľ je nás len 5, minimum na začiatok je 10, tak dúfam, že sa odohrá... Bola by škoda nechať $150 Will Hillu, keď si ich môžeme podeliť my. Ja už som regnutý, takže kto ste sa ešte neregli, tak šup šup, nech máme začiatok bez adrenalínu :D
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: 2x PokerPortal freeroll o $150 na WH

Odoslaťod Zeltzn 12 Júl 2012 16:55

Dnes si asi aj ja zahrám, len musím spraviť deposit a vypotiť 1WH bod.
Pamätáš si Stanley, keď si mi sem písal,aby som sa nezabudol regnúť? :lol2:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: 2x PokerPortal freeroll o $150 na WH

Odoslaťod Stanley VII 12 Júl 2012 17:30

jj, na teba som pamätal aj teraz ako na železnú rezervu, že ti ešte hádam napíšem aj na skype či ICQ, ak by jeden chýbal :D Ale našiel si si to teda aj sám :D

Teraz je nás 8, s tebou bude 9, začíname za hodinu a pol, tak sa snáď ešte niekto pridá. Ale jedného už určite nejako zoženiem :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: 2x PokerPortal freeroll o $150 na WH

Odoslaťod Stanley VII 26 Júl 2012 16:25

Dnes o 20:00 máme na Wi****m hill ďalší freeroll o $150 len pre hráčov registrovaných cez PokerPortal.

Viac info tu:http://www.pokerportal.info/spravodajstvo/aktualne-akcie-herni/1566/

Naposledy nás hralo myslím 17 alebo menej, ak si dobre pamätám, každopádne na 20 sme sa ešte nedostali. Začíname za 2.5 hod a zatiaľ sa nás reglo len 8, tak minimálne dvaja ešte rýchlo registrovať, nech sa nám turnaj odohrá ;) Turnaj má fajn value, takže kto ste ho ešte nehrali, času na registráciu na Wi****m hill je ešte dosť. Stačí potom len symbolický 1 WH point a môžete hrať tiež.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: 2x PokerPortal freeroll o $150 na WH

Odoslaťod Martyxxx 26 Júl 2012 16:59

ked môžem hráš tam aj ty? a inak stránka je v ang.jazyku? a ked tam hraš ako si spokojný? diky :)
Martyxxx
 
Príspevky: 18
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 2x PokerPortal freeroll o $150 na WH

Odoslaťod Stanley VII 26 Júl 2012 18:25

Hrám tam aj ja, čo sa týka týchto freerollov, spokojný som veľmi, naposledy som vyhral :D Nick mám xbabetkox (nick vymýšľala manželka ) :)

Poslednou dobou bohužiaľ nemám veľa času a tak veľmi nehrám, takže veľa nehrám ani na WH. Skôr behám po všetkých herniach a hrám všade trochu, vždy nejaký takýto turnaj alebo nejakú menšiu ligu. Nemám momentálne žiadnu herňu, ktorú by som označil za svoju hlavnú.

Čo sa však týka vkladov a výberov, patrí Wi****m hill určite medzi tie bezpečnejšie, hráčov je tam viacmenej dosť, záleží, čo hrávaš a čo je pre teba pri výbere herne dôležité. Ale minimálne tento freerol sa určite hrať oplatí :) Niekde som myslím zachytil, že v auguste by mali meniť VIP program, tak uvidíme, čo si pre hráčov pripravili.

Stránka, support aj herňa sú v angličtine. Stránka sa síce dá vybrať aj v češtine, ale je to taká oklieštená verzia, ktorú zrejme príliš často neaktualizujú a obvykle tam preto chýbajú rôzne promo akcie.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30


Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!