Dojmy z herne

Diskusia k herni DOXXbet poker

Dojmy z herne

Odoslaťod fekalm 16 Aug 2011 16:28

doxxbet - uplne normalna herna v sieti entraciton..
v porovnani s PS je asi kazda siet len chaby odvar..co sa tyka trafficu,gtd turnajov...etc
ale uz mierne inteligentnejsi hrac pochopi, ze 30%+ flat rb,rr,vstupny bonus,atd ti PS da len velmi tazko
fekalm
 
Príspevky: 161
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 10 krát/15 krát
Karma: 4

Re: DOXXbet

Odoslaťod A_Rimmer 16 Aug 2011 16:49

A mierne nadpriemerny hrac pochopi ze cely rb a bonus su mu na 2veci, ked tam hra v peaku 10k ludi, table selecting na cg neexistuje, sngcka sa nehraju vobec, garancie su take ake su... To je tak pre rekreacnych hracov co hraju 1-2 stoly, na normalnejsi grind to absolutne nie je. Entraction network nevydal update softu snad 2 roky, nemaju tam hracov, preco asi? Skus porozmyslat.
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: DOXXbet

Odoslaťod fekalm 16 Aug 2011 18:12

A_Rimmer napísal:A mierne nadpriemerny hrac pochopi ze cely rb a bonus su mu na 2veci, ked tam hra v peaku 10k ludi, table selecting na cg neexistuje, sngcka sa nehraju vobec, garancie su take ake su... To je tak pre rekreacnych hracov co hraju 1-2 stoly, na normalnejsi grind to absolutne nie je. Entraction network nevydal update softu snad 2 roky, nemaju tam hracov, preco asi? Skus porozmyslat.

mas uplnu pravdu..rb sucks
fekalm
 
Príspevky: 161
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 10 krát/15 krát
Karma: 4

Re: DOXXbet

Odoslaťod Zeltzn 16 Aug 2011 19:09

Ja by som rád 6tabloval, len sa to tu dá veľmi veľmi ťažko, keďže nieje time bank (LOL) a mám tak 10 sekúnd na rozmyslenie :good: čiže rozmýšlanie v tough spotoch nemožné . Table selektovať sa nedá, keďže herňa neumožňuje si označiť hráčov, jedine to ich 1-5 (2nd LOL) :good: . Turnaje katastrofa podľa mňa, za 20€ si môžem zahrať €1k GTD :good: a so SitNGáčmi nemám žiadnu skúsenosť. Vzhľad stolov ten ma neskutočne tiltuje, stiahol som si program nato, lebo by som to už nevydržal ;)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

DOXXbet - slogany

Odoslaťod haman 18 Jan 2012 21:57

Zopar sloganov:

"Doxxbet ti zoceli nervy!"

"Doxxbet - co ta nezabije, to ta posilni!"
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Dojmy z herne

Odoslaťod pegas1975x 15 Máj 2012 16:39

Doxxbet ti padne presne v case ked hras nejaku kvaldu a si na finalovom stole :wall:
A samozrejme kedze postupuje 5 hracov tak sa herna rozbehne presne vtedy ked vypadnem na 6. mieste. :wall: :wall: :evil: :evil:

Este ze ma to nemusi tak vytacat ked uz som vstupenku na hlavny turnaj vyhral predtym.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Dojmy z herne

Odoslaťod Zeltzn 24 Aug 2012 20:01

pri vklade som pouzil kod deposit500 a bolo potrebne nan vycistit 6000 VIP. ja mam v pokladni earned VIP viac ako 6k a už druhý deň otravujem doxxbet support,že kde to viazne s mojím bonusom. po 13 hodinách mi odpísali,že situáciu preveria a ďakujú za upozornenie...srsly? Dnes poobede aj večer som im tam napísal a stále mi niesú schopný pripísať na účet bonus. Ako to chodí v ostatných herniach? Tiež musíte otravovať support a čakať xy dní,kým vám pripíšu bonus?
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22


Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!