8-game

Omaha HI, Omaha Hi/Lo, Stud a iné

8-game

Odoslaťod jaroslavG 08 Sep 2012 10:13

Ahoj asi pred rokom som bol na PS veľmi aktívny pri hraní Horse a 8game. CHCel by som sa spýtať či tu momentálne niekto hráva tieto hry / o real money ;) / a ako je to s trafficom pretože pri vyšších blindoch 1/2, 2/4 .. sa mi stavalo že po pár odohraných handách si súperi dávali sit out a asi čakali na neviem koho.
jaroslavG
 
Príspevky: 37
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/5 krát
Karma: 0

Re: 8-game

Odoslaťod TomMolivan 08 Sep 2012 10:49

tu asi nikto, v podstate okrem pár ľudí hrajúcich Omahu (aj z toho len minimum ako primárnu hru) viem len o Yegonovi, ktorý občas hráva Razz, inak sme tu snáď všetci hold'emáci.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: 8-game

Odoslaťod amaterik 08 Sep 2012 10:55

Ja tieto hry som hrával a občas aj hrávam, ale ponuka nijak slávna nie je. Hrá sa hlavne na 0,20/0,40 stoloch, čím vyššie, tým ich je menej. Kvalita súperov je na nižších stakes dosť premenlivá, hrajú tu hlavne hráči, ktorý sa orientujú na 1-2 varianty a skúšajú niečo nové. Ideálne je podľa mňa hrať Turbo SNG-čka (pokojne začať od 1,50), kde sa dá byť celkom v pohode ziskoví, keďže schopnosti hráčov v Lowballe či Razze sú alarmujúco nízke a stredne lepší hráč dokáže na týchto hrách veľa získať.
amaterik
 
Príspevky: 127
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 10 krát/18 krát
Karma: 0

Re: 8-game

Odoslaťod AlfaZz 08 Sep 2012 11:11

Ja som ešte v časoch pred "black friday" hrával na FullTilte výhradne iba OHL a 10-games a myslím, že tam sa dalo pekne profitovať aj v ring game. Bohužiaľ na P****Stars už také široké pole hráčov (pri vyšších limitoch nie je), takže sa moc 8-game hrať neoplatí a hlavne sú tam kvalitný hráči. Ale ak sa na to odhodláš, tak good luck. Ja som veľký fanúšik týchto variant pokru. :gl:
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: 8-game

Odoslaťod jaroslavG 08 Sep 2012 12:01

ja som na tejto variante vybudoval prekrasny roll ale potom som ho pustil v NL holdeme pretože žiaden reg nechcel hrať pri stole s niekym s kym mal historiu a keď sa aj niekto našiel tak mal zapnutych 5 stolov a hral to na blindoch 25/50 a s nim som sa do boja púšťať nechcel,Ja dúfam že po zrušení FTp sa situácia zlepšila a chytím nejaký hot run aby som dal dokopy financie lebo zdá sa mi že z tejto varianty sa dá vytiahnuť dosť peňazí
jaroslavG
 
Príspevky: 37
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/5 krát
Karma: 0

Re: 8-game

Odoslaťod jaroslavG 08 Sep 2012 12:04

pridám jednu perličku o Razze od neznámeho slovenského pokrového profesionála :
Ak máte pocit, že vám snad nikdy neprídu tie správne karty, potom je Razz hra práve pre Vás. V tejto verzii seven-card lowball môžete mať ten úplne najhorší hand a stále vyhrať.
jaroslavG
 
Príspevky: 37
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/5 krát
Karma: 0

Re: 8-game

Odoslaťod sudden 08 Sep 2012 13:21

Traffic v tychto variantach bude asi dost velky problem kezde nemozu hrat americania a vacsina ludi, ktori hravaju aj nieco ine ako NLHE a PLO je prave v USA :)
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25


Naspäť na Ostatné varianty pokru (okrem texas holdem)

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!