Zlodeji medzi nami

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Zlodeji medzi nami

Odoslaťod phasE89 26 Dec 2011 19:29

muzu poskytnout zdejsim adminum do soukrome zpravy IP adresy Lolofona na Pokergamingu, pokud to bude treba
phasE89
 
Príspevky: 3
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Zlodeji medzi nami

Odoslaťod lolofon 26 Dec 2011 19:46

Lol nikdy som na ziadnom pokergamingu regnuty nebol
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Re: Zlodeji medzi nami

Odoslaťod sudden 26 Dec 2011 20:01

phasE89 napísal:muzu poskytnout zdejsim adminum do soukrome zpravy IP adresy Lolofona na Pokergamingu, pokud to bude treba

this! myslim, ze to je easy sposob ako si to mozete overit


lolofon napísal:Lol nikdy som na ziadnom pokergamingu regnuty nebol

no to je pointa, ktora sa tu riesi, nie je to vymyslene len tak z nicoho ...... na pokergamingu je scammer s rovnakym nickom, ktory hraval podobne stakes tak pani logicky predpokladali, ze to bude ta ista osoba
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Zlodeji medzi nami

Odoslaťod yegon 26 Dec 2011 20:10

no pani ani tak nepredpokladali, ja som im poslal link na lolofonov blog ked sa pytali ci o nom niekto nevie lebo ze s nimi prestal komunikovat - isiel som ciste podla nicku, nenapadlo ma ze to moze byt niekto iny hlavne ked to bol tiez slovak

ak sa ukaze ze to je iny lolofon tak sa samozrejme ospravedlnujem, nechcel som niekomu uskodit
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Zlodeji medzi nami

Odoslaťod TomMolivan 26 Dec 2011 20:13

yegon si "nenápadne" odstavuje budúcu konkurenciu :lol2:

Edit: Shit, prečo sa smejem, veď to znamená, že som na rade! :sos:
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Zlodeji medzi nami

Odoslaťod Stanley VII 26 Dec 2011 20:43

phasE89 napísal:muzu poskytnout zdejsim adminum do soukrome zpravy IP adresy Lolofona na Pokergamingu, pokud to bude treba


Overíme to podľa IP, aby sa náhodou nerozprávalo o dvoch rôznych ľuďoch s rovnakým nickom. Hneď ako mi phasE89 pošle IP, tak dám vedieť, či sa IP zhoduje, alebo nie.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Zlodeji medzi nami

Odoslaťod popoBA 26 Dec 2011 20:44

docela napinave uz robim popcorn!

Za tento príspevok od popoBA poďakovali - 2:
eraserSK, robomallo
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Zlodeji medzi nami

Odoslaťod Stanley VII 26 Dec 2011 21:08

Ako už napísal phasE89 do lolofonovho blogu, IP adresy užívateľa s nickom lolofon na PG sú všetky iné ako má lolofon na PokerPortali, nesedia ani maily a aj podľa iných indícií to vyzerá na ľudí s iným menom.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Zlodeji medzi nami

Odoslaťod mirsat 19 Sep 2012 10:48

Rad by som tu pridal uzivatela s nickom Boxer38, zaciatkom septembra sme mali mat vymenu, poslal som mu peniaze ale z jeho strany sa nestalo nic. Po tyzdni mi vysvetlil situaciu na skype so slubom ze na vyplatu najneskor do 17.9 dlh vyrovna. Vcera sa este vyhovaral, ze vyplata mu ma dojst az vcera a vecer to mal zrovnat, odvtedy sa uz ani neozval....
mirsat
 
Príspevky: 32
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Zlodeji medzi nami

Odoslaťod stanley100 19 Sep 2012 11:27

Zareagujem i ja,precital som si tuto diskusiu...
bolo tu par vyjadreni,ze ustna dohoda neplati..ja som aj na zaklade ustnej dohody a jedneho svedka vyhral sudny proces,kde mi ma nemenovany zaplatit dlh+sudny poplatok+dvojnasobok uroku,ktory bol vtedy podla NBS.. Co je v mojom pripade 8%..take zurocenie nemam nikde v banke.. Dam to na exekuciu,tak snad do 7 rokov z toho dostanem svoje peniaze..preto 7,lebo vymozitelnost je 10 rokov a uz 3 sa to tahalo.



a k inemu panovi,pisal mi sms,ze potrebuje poziciat,ze mu zomrela babka,napisal,ze to vrati v dvoch splatkach s 50 eurami navyse,suhlasil i so spisanim dohody na papier...vratil sice istinu,ale tych 50 eur som sa nedockal,presiel uz viac ako rok. JEDNA SA O PANA z Michaloviec. M.S
stanley100
 
Príspevky: 194
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 17 krát/14 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!