Get rich or bust tryin`

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Get rich or bust tryin`

Odoslaťod hegides 02 Okt 2012 10:42

jezman napísal:180 preregovane aj ked jonatanko so mnou asi nebude suhlasit ze :fish: ale vitaj a ozvi sa mi do ss mozme vymysliet nejake diskusie alebo nejaky druh pomoci s nasou 180 komandom :D :gl:


.aj ty ich hravas? aky mas nick na PS?
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: Get rich or bust tryin`

Odoslaťod Kvito14 02 Okt 2012 10:53

..mttsngs hravam aj ja, tak kludne postuj, budem len rad, kedze ja som lenivy.. :/

s akym BR planujes prejst na 8/3rb? +odkial si?

Ty si jediny z PP o kom som vedel ze hrava :) , o bankrolle pisem nizsie..

AlfaZz napísal:... vítam takéto blogy, ...

Thx ,uvidime, snad to pojde ;)

jonatanko napísal:180tky su mrtve -:(((

Ok suhlasim,ale potom je uz mrtvy asi cely poker..resp. co podla teba nie je mrtve? ..a spominat na to ake to bolo pred rokmi easy nam prachy nezarobi... a o par rokov mozno budeme spominat ako sa to beatovalo v 2012tom

jezman napísal:180 preregovane aj ked jonatanko so mnou asi nebude suhlasit ze :fish: ale vitaj a ozvi sa mi do ss mozme vymysliet nejake diskusie alebo nejaky druh pomoci s nasou 180 komandom :D :gl:


urcite je tam vela regov,ale aj oni maju velke leaky,takze si nemyslim ze by sa to nedalo solidne beatovat.. okey,napisem ss , pokecame..

---------
Nakoniec som sa rozhodol spravit to tak ,ze som vytiahol velku cast rollu a idem si taku personal challenge z 500 na 10k , casovo to nebudem obmedzovat, a vytvarat zbytocny tlak,povedzme ze ak dam checkpoint 5k do konca roka,budem velmi spokojny..zacnem 2,5/180 , 200buyinov by malo byt celkom soft,ak nie nemam problem reloadovat..

Spoiler:
start.png
start.png (462.08 ) Zobrazená 2805 krát
Kvito14
 
Príspevky: 7
Založený: Máj 2012
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Get rich or bust tryin`

Odoslaťod hegides 02 Okt 2012 11:12

.jjop, s tymi regmi si to trafil, je ich tam dost, ale strasne vela ich je takych semiregov.. (same as me) cize beatovat sa to da, len sa tomu treba venovat poriadne, takze by si mohol postnut nejake hands uz aj.. ;D /ak by ste mali zaujem tak si mozme spravit nejaku mini skupinu na skype a preberat tam nejake veci..
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: Get rich or bust tryin`

Odoslaťod haman 02 Okt 2012 11:41

na 180man ma odradzalo to, ze 10ty az 18ty ma rovnaku odmenu - len 2x buyin. Ze vyplaty sa rovnomerne nezvysuju.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Get rich or bust tryin`

Odoslaťod jonatanko 02 Okt 2012 11:45

gl gl -:))) Inak ak si schopny hrat neobmedzeny pocet stolov tak si k tym 2.5 pridaj 4.5 pomale tie su asik posledna basta nevariacnych penazi na ps.
jonatanko
 
Príspevky: 425
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: 0

Re: Get rich or bust tryin`

Odoslaťod michael163 02 Okt 2012 18:45

Very nice parada, tak konecne je to tu! :) som rad ze tu mas blog uz aj ty. Drzim palce na 69manoch a nech ta to tam nevytrtka a nech robis pekny ROI a nech si nadalej balla :D (veta hodna zurnalistu wannabe :D ) inak ake kvaldy na live eventy sa chystas hrat najblizsie? ja idem hrat urcite HESOP do Phy terza v oktobri a snad vykvaldim GCOP taktiez Praha
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Predchádzajúca

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!