Za pár drobných o milióny dolárov - Micro Millions III začne

Diskusia k herni P****Stars

Za pár drobných o milióny dolárov - Micro Millions III začne

Odoslaťod admin 14 Nov 2012 09:00

Diskusia k článku: Za pár drobných o milióny dolárov - Micro Millions III začne už zajtra!

Low stakes hráči sa môžu v herni P****Stars tešiť na ďalšie vydanie obľúbenej pokrovej série o milióny dolárov - MicroMillions III. Za nízke buy-iny, ktoré štartujú už od $0.11 si môžete zahrať každý deň od 15. do 26. novembra spolu 100 turnajov, ktorých celková garancia je až $5,000,000! Kompletný rozpis turnajov MicroMillions III nájdete v tabuľke nižšie. Buy-iny sú síce veľmi prijateľné, no ak si chcete turnaje zahrať ešte lacnejšie, môžete sa do nich v herni P****Stars kvalifikovať cez množstvo satelitov.


Zahrať si v niektorom z turnajov MicroMillions III však môžete dokonca aj úplne zadarmo! Stačí ak urobíte v období od 15. do 25. novembra do herne P****Stars vklad minimálne vo výške $20 a použijete pritom kód "MICRO". P****Stars vás za tento vklad potom odmení vstupenkou na ľubovoľný turnaj zo série Micromillions III s buy-inom $3.3, takže si budete môcť vybrať až z 27 turnajov! Turnaj č. Buy-In Jméno Datum Čas (SEČ) Garantovaný
prizepool 1 $0.10 ...

Celý článok => Za pár drobných o milióny dolárov - Micro Millions III začne už zajtra!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Za pár drobných o milióny dolárov - Micro Millions III začne

Odoslaťod D2R 14 Nov 2012 10:28

Ja uz mam na Tablete nastaveny CET cas a pise mi turnaj 01, 15.11. o 10:00 a u vas v tabulke je napisany na 16:00 a ak sa nemylil tak SEC je to iste ako CET, cize stredoeuropsky, central europe time. Tak kedy to je naozaj?
D2R
 
Príspevky: 2
Založený: Sep 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Za pár drobných o milióny dolárov - Micro Millions III začne

Odoslaťod vlade 14 Nov 2012 11:37

Hmm, asi ti to neukazuje dobre, ja teraz pozeram v herni a je tam ze prvy turnaj zacina za 1 den a 4 hodiny (minuty to tam neukazuje), to sedi skor na zajtra o 16:00
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Za pár drobných o milióny dolárov - Micro Millions III začne

Odoslaťod D2R 14 Nov 2012 12:35

Mas pravdu, sice mi to ukazuje o 10:00, tak ked som to otvoril tak to ukazuje ten cas za1den4ho o 16:00. To mi viacej vyhovuje. Super Dik.
D2R
 
Príspevky: 2
Založený: Sep 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!