pegas (novy zaciatok?)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: pegas (novy zaciatok?)

Odoslaťod jezman 02 Okt 2012 10:37

pan sa okrasluje ale myslim ze si ho vsetci pamataju z doxxbet freerollov a ligy a taktiez z B**n freerollov a mam taky pocit ze aj z cardcasina ked sa to tam zacinalo ze ale ok zapierat ma pravo ale my vieme :x nech sa dari pegasovi :gl: a ukaze celej komunite ze on je pan hrac a vyhra vela penazi.... ps ked najdem email od support z doxxbetu ohladom komunikacie pegasa v chate tak to sem postnem ale to neviem ci mi stoji za to prehladavat emaily ;) takze vela stastia pan dokonaly :good:
jezman
 
Príspevky: 55
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 2

Re: pegas (novy zaciatok?)

Odoslaťod milosmk 04 Dec 2012 22:30

Pozor pegas aj na P****Stars mas menovca pegas1975x, ktorý tam nadával všetkým čechom do cigáňov a aj krajšie, na jednom bezvýznamnom freerolle a keď som mu slušne napísal, nech sa krotí lebo keď píše, že je inteligentný, tak nech sa podľa toho aj správa, tak sa pustil do mňa.
Mne to osobne nevadí a keď to niekomu pomôže a uvolní v sebe nejaké napätie, tak čo s ním? Teda pokiaľ to je online, tak sa na tom človek môže akurát tak zasmiať a nie to brať nejak vážne.
A je to niekedy aj vtipné čo zo seba dokáže nejaké decko dostať. Teda myslím si, že to bude nejaký fagan, ktorý si dal možno aj naschvál rovnaký nick ako máš Ty na bwine. Možno sa Ti tak chce niekto pomstiť? Lebo aj pochybujem, že 1975 bol jeho rok narodenia podla správania, tak aj preto ma napadlo, že to bude asi pomsta. Asi si niekoho vytočil ;)
Ale to som Ti tu napísal, aby si vedel. Asi máš fanúšika, ale tohoto Ti nezávidíme :crazy:
A píšem to hlavne preto, že keď si budeš zakladať v inej herni účet, tak aby si vedel, že tento nick je na P****Stars a nerobí si tam najlepšie meno tak si Ťa budú ľudia sním pliesť a možno o to tomu inteligentovi aj ide, keďže sa správa ako sa správa :D Tak čo už, každý je nejaký.
Ale Tebe prajem GL nech sa aj naďalej darí. Teda keby sem chodil tiež a aj tu Ťa sledoval, tak aj jemu, nech má aspoň nejakú radosť a kľud.
Tebe ešte raz GL a toho človeka si proste nevšímaj ;)

Za tento príspevok od milosmk poďakovali :
pegas1975x
milosmk
 
Príspevky: 9
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 1 krát/3 krát
Karma: 0

Re: pegas (novy zaciatok?)

Odoslaťod pegas1975x 05 Dec 2012 21:36

mislosmk dakujem za upozornenie.
V poslednej dobe sa pokru nevenujem skoro vobec kvoli pracovnym a sukromnym zalezitostiam a chodim si len sem na PP.sc precitat nejake zaujimavosti.

S lutostou musim priznat ze nick pegas1975x na P****Stars je moj. Ale kedze v poslednej dobe som na poker nemal cas tak som dlho nehral. O to viac ma prekvapilo ze sa tu zase pise o tom ako niekomu nadavam. Ospravedlnujem sa tebe aj vsetkym ktory si v poslednych 14 dnoch citali na P****Stars urazky od nicku pegas1975x.

A teraz vysvetlenie:
Este vcera v noci som kontaktoval bezpecnostnu podporu P****Stars a poziadal o prešetrenie.Zaroven som poziadal o zablokovanie uctu do doby kym sa zisti kto zneuziva moj ucet.
Musim pochvalit rychlost ktorou bolo vsetko vysetrene a uvedene do povodneho stavu. Vysledok vysetrovania nemozem presne zverejnit ale islo o to ze mi niekto hackol ucet. (Uz mu bola bloknuta IP adresa)
Nastastie mi nesposobil ziadne skody (okrem zleho mena co mi urobil) lebo na ucte bolo 0,19€ :lol2:

Takze este raz sa ospravedlnujem a verim ze uz sa budete stretavat pri stoloch len so slusnym pegasom :angel:

PS: a keby predsa nejaky problem tak mi dajte vediet. Ale ked mozem poprosit tak radsej sukromnou spravou.Predsa len to fakt nevyzera dobre ked sa tu pise v mojom blogu o tom ako kazdemu nadavam. Nemusite ma mat radi ale ja sa pokrom snazim bavit a taketo neprijemne situacie mi k pohode a zabave nepridavaju.

DAKUJEM a :gl: :gl: :gl: vsetkym.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegas (novy zaciatok?)

Odoslaťod Hendo999 06 Dec 2012 02:13

Cau bolel ma zub tak som si prečítal celý tvoj blog fakt zaujímavý,/zub prestal boleť/ najviac ma asi zaujíma či sa sestra zlepšila hre? :)
Obrázok používateľa
Hendo999
 
Príspevky: 252
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 83 krát/15 krát
Karma: 3

Re: pegas (novy zaciatok?)

Odoslaťod TomMolivan 06 Dec 2012 04:12

Hendo999 napísal:Cau bolel ma zub tak som si prečítal celý tvoj blog fakt zaujímavý,/zub prestal boleť/ najviac ma asi zaujíma či sa sestra zlepšila hre? :)


:lol2: má tam niečo aj na krvácanie ďasien?
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: pegas (novy zaciatok?)

Odoslaťod Hendo999 06 Dec 2012 09:50

TomMolivan napísal:
Hendo999 napísal:Cau bolel ma zub tak som si prečítal celý tvoj blog fakt zaujímavý,/zub prestal boleť/ najviac ma asi zaujíma či sa sestra zlepšila hre? :)


:lol2: má tam niečo aj na krvácanie ďasien?

:D :D nenašiel som tu nič na toto téma, až ma to zarazilo :D ,, ale skús tu..http://zdravie.pravda.sk/zdravie-a-prev ... i-krvacat/
Obrázok používateľa
Hendo999
 
Príspevky: 252
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 83 krát/15 krát
Karma: 3

Re: pegas (novy zaciatok?)

Odoslaťod WNT 06 Dec 2012 10:48

loooooooooooool to je aka haluz pegas niekto hackne tvoj ucet na starse...co je prakticky nemozne ale oki jasne si vybral ten najbohatsi ucet je to hacker zo slovenska a este si hra na 0,19dolarovom ucte free rolly a kazdemu nadava... preco si myslis ze tuto ako clenovia fora piju benzin?? mohol si kludne napisat je to moj ucet ked hram som nervozny kazdemu nadavam a viete co??..chodte vsetci do Piče! to by bolo ok...ale takuto trapnu vyhovorku...

Za tento príspevok od WNT poďakovali - 4:
A_Rimmer, burila, corgonNR, haman
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: pegas (novy zaciatok?)

Odoslaťod A_Rimmer 06 Dec 2012 11:16

pegas1975x napísal:Nastastie mi nesposobil ziadne skody (okrem zleho mena co mi urobil) lebo na ucte bolo 0,19€ :lol2:


Pegas, ty si si bohuzial zle meno urobil sam a to uz davno... Ja si pamatam situaciu z nejakeho privatneho turnaja, bolo to na sieti ongame (neviem uz ci B**fair alebo B**n), vyletel si tam z turnaja, ked ta callol chalan za asi 13BB s nejakym parom, tusim 77. Potom si mu tam do chatu 5 minut stavnato nadaval... Niekto tu potom dal z toho aj screen na forum, ale nechce sa mi to hladat. Ci to bol iny pegas1975x, alebo Ti vtedy tiez niekto hackol ucet??? OMG, keby si sa radsej chlapsky priznal, ze si obcas taky impulzivny, tak OK, kazdy sme nejaky, nic by som nepovedal. Ale taketo smiesne vyhovorky mi nedali nezareagovat. :crazy:

:gl: anyway
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: pegas (novy zaciatok?)

Odoslaťod pegas1975x 06 Dec 2012 11:48

Viete co? Je mi jedno co si myslite a tuto temu uz fakt rozoberat nechcem a nebudem.

Ospravedlnil som sa aj ked som nemusel.

Toto vase obvinovanie je jeden z dovodou preco sem v poslednej dobe nechodim tak casto a uz vobec sa k nicomu nevyjadrujem.

Majte ma radi a vsetkym prajem :gl: v hre aj v osobnom zivote.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegas (novy zaciatok?)

Odoslaťod A_Rimmer 06 Dec 2012 13:01

pegas1975x napísal:Viete co? Je mi jedno co si myslite a tuto temu uz fakt rozoberat nechcem a nebudem.


Som si takmer na 100% isty ze na tom bwine si to bol ty, inak by som si nedovolil nikdy napisat ten prispevok hore, keby som si nebol isty. Ale OK, uz to neriesme, ospravedlnenie sa prijma, nemusis sa urazat. Vyjadruj sa kludne k hocicomu dalej, pokial to bude slusne, tak nie je problem. ;)
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!