Dietbet / chudnutie o peniaze

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami

Dietbet / chudnutie o peniaze

Odoslaťod vlade 07 Jan 2013 14:15

Ako tak pozeram ze je nas tu viac co by chceli schudnut, idealne s nejakou motivaciou navyse :)

Minuly tyzden som objavil jednu stranku dietbet.com, ktora sa mi celkom pozdavala, v kratkosti zhrniem ako to tam funguje a ak sa nas najde viac mozme si spravit aj vlastnu chudnucu challenge :)

1. v ponuke stranky su otvorene hry, do ktorych je rozny vklad (od 0 do 500$ na hru)
2. pravidla v kazdej hre su rovnake, treba za 28 dni schudnut 4% svojej vahy
3. ten kto sa do hry prihlasi, musi zaplatit startovne a poslat overovacie fotky svojej postavy + fotku svojej vahy
4. rozhodcovia na stranke overia fotky a povolia vstup do hry
5. vsetci ktorym sa podari splnit dany ciel (4% dole/28dni) si rozdelia rovnym dielom pot
6. hry mozu byt otvorene pre vsetkych alebo uzavrete pre urcitu komunitu.
7. samozrejme nejako by sa dalo podvadzat, ale o to nejde kazdy to hadam robi pred seba a je to aj zalozene na tom ze sa klamat nebude (aj ked su nejake overovacie mechanizmy (fotky a rozhodcovia)


Vcera som sa prihlasil do prvej hry (jeden clovek moze byt prihlaseny najviac v 5 hrach sucasne).

Zdalo sa mi to ako dobra motivacia navyse, ak by sa nas naslo dost mohli by sme skusit spravit si aj nejaku privatnu hru...

Co vy na to?
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Naspäť na Odveci

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!