Savana Puma by Zajac

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zajacek´s French Blog

Odoslaťod Zajacekk 02 Aug 2012 17:14

dzejkej napísal:Skus sa snazit a nespat 3-4 hodiny, pretoze to je dost katastrofa vzhladom na tie chudnuco-cviciace ciele, ktore mas :).


Jou, díky, ono sa mi to nestáva často, tento mesiac asi len 5x a to kvôli jednému projektu, na ktorom som pracoval dlho do noci a ráno som musel do normálnej práce vstávať, takže to som nejak ovplyvniť nemohol :( ...
Celkovo som spáč, keby som mohol, spával by som aj 12-13 hodín denne :D ...
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: Zajacek´s French Blog

Odoslaťod Zajacekk 05 Aug 2012 03:10

Dnes som šiel na live cg, kde som to chcel skĺbiť aj s hraním online mtt, odohral som dokopy asi 6 turnajov s celkovým BI len 40eur, no ale pekne poporiadku... Cg sa nakoniec nehrala, teda hrala ale NL200 stôl nebol otvorený, hralo sa len NL500+, nejak som moc nechcel sadať za tú 500vku, sedeli tam aj traja kvalitní hráči, ktorých poznám, tak som sedel v boxe a hral online v herni PS.fr a na Winamaxe, potom posledný turnaj (Win***x) som musel byť asi 20min sitout, čo im tam blbol net, tak som rýchlo bežal domov...

Tri ITM z ktorých za zmienku stoja len dva výsledky, v sobotňajšom Saturday Duel (HU) som to dotiahol až do finálového HU, kde som narazil na známeho regulára, ktorého poznám ešte z čias, keď som grindil aktívne, sledoval som ho od štvrťfinále a súperov doslova ničil, čiže keď mi ponúkol split, tak nebudem si tu nič vymýšľať, posral som sa nakoľko viem, že je lepší než ja... V HU sme dohrávali o 30e, partia bola celkom vyrovnaná, s 3c6c sa po flope 9c4c5h dostávame do all inu, točím teda s oboma draws proti Q9, turn river nič, tak nakoniec druhý za 300e...

Obrázok

Druhý spomínaný výsledok, herňa Win***x, 5e turnaj, 2019 hráčov, cca 9k prizepool, od 300 hráčov sa držím nonstop v top 15 až do finálového stola, kde BvB končím AT proti AJ, teraz si to neskutočne vyčítam, nakoľko samotná hra proti nemu nebola nejak zlá, on aj na bubline finálovej takmer neustále posielal plnky s hovadinami, tak som myslel, že to AT bude stačiť, nestačilo, naštvaný som hlavne na to, že kvôli únave (miestami som sa neubránil driemotu), som si nevšimol, že tam boli za stolom hneď traja shorti, jeden 1,5bb a dvaja s 3bb, čiže ja som sa nemusel takto zbytočne odpáliť, mohol som počkať na lepší spot a vysledok mohol byť krajší, ale čo už, nejdem plakať nad rozliatym mliekom, len ma to mrzí, že x hodín to hrám normálne rozumne, premýšľam nad každým jedným krokom a potom chvíľková nepozornosť ma pripraví o prachy... Takto to je len za 143e...

Obrázok

Takže sobota celkom pekná... Idem spať, zobudím sa asi večer :D
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: Zajacek´s French Blog

Odoslaťod grulo 05 Aug 2012 12:56

Tak uz som videl vselico, ale RADIO v pokrovom klientovi este nie :lol2:

Vysledky pekne, to ze sa sustredis x-hodin a potom ta chvilkova nepozornost vyradi z turnaja, ztoho si nic nerob, to sa stavalo aj mne a myslim, ze to je v zasade vec co deli dobrych MTT hracov od tych TOP.

Inak skoda, ze sa nehralo live, myslis, ze by si nemohol otvorit stol NL200 a ze by sa ludia samovolne pridali?
grulo
 
Príspevky: 94
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 8 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Zajacek´s French Blog

Odoslaťod Zajacekk 05 Aug 2012 13:46

Mohol som otvoriť stôl, ale nebol tam absolútne nikto, kto by čakal na NL200 a keďže s floorom sme komunikovali jak dvaja retardi, povedal som mu, že ok, idem si sadnúť do boxu, keby čo tak čakám.. Tam som si teda sadol, zobral také menučko na jedenie a hral online... Tak či tak, ja nerád otváram stoly.. :D

A to radio vo Winamaxe tam majú nie na púšťanie muziky, tam vlastne furt komentujú nejaké akcie, turnaje, výsledky, info, robia rozhovory s hráčmi atď... Čiže nie je to až taká volovina jak sa na prvý pohľad zdá :)
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: Zajacek´s French Blog

Odoslaťod Zajacekk 13 Aug 2012 18:09

Tento víkend som si opäť zagrindil nejaké turnaje, xxx mincashov, najviac ma mrzia dva turnaje, v piatok na ps.fr 5€ rebuy 10k gtd, kde z 921 hráčov končím 17ty za necelých 70€, vypadávam fajne, pf all in

Obrázok

A v druhom smolnom turnaji, včera na Winamaxe, 10€ Sunday Surprise 50k gtd, z 5020 hráčov končím niekde okoho 70.miesta za asi 55€, škoda toho, hráči v tej fáze padali ako hrušky, za jeden 8-minútový level padlo aj 20 hráčov, čiže pri troche šťastia som sa mohol chváliť nejakým fajným výsledkom... Škoda... btw, opäť pf all in...

Obrázok

Týmto sa ukončuje moje pokrové dianie vo Francúzsku pre toto leto, v sobotu letím na Slovensko, čaká ma minimálne mesiac plný bláznenia sa, užívania si, napriek tomu, že chudnem, asi sa neubránim aj nejakým grilovačkám, chatám, dovolenkám atď., čiže dlhšiu dobu sem nič nedám, maximálne ak si pôjdem zahrať do bluffu nejakú cg, čo asi aj pôjdem, tak nejakú problematickú handu dajme tomu...
Zatím všetkým prajem príjemné prázdninovanie, dovolenkovanie a užívanie si letného počasia a samozrejme veľa šťastia za pokrovými stolmi...
;)
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Savana Puma by Zajo

Odoslaťod Zajacekk 04 Feb 2013 23:28

Obrázok

Čafte ľudia.

Pred cca polrokom som prestal hrať online poker, jednoducho som stratil tú chuť, cashgame mi išla dobre, ale vôbec ma nebavila, tak som ju vždy prestal hrať po pár sessions, vždy ma to ťahalo na MTT-čká, tam ma však vždy niečo vytiltovalo, vždy nejaké suckouty v semifinal tabloch a podobne, proste asi som vždy až tak moc chcel vyhrať nejaký turnaj, že keď som nejak bol sucknutý, tak som sa z toho nevedel vyhrabať, predsa len je iné, keď v CG prehráte o celý stack AA proti AK na flope A78 na runner runner flush ako keď to prehráte v turnaji po niekoľkých hodinách a pred bránami FT...

Začal som to riešiť, tak ako by to každý pokrový hráč mal začať riešiť: nezvaľovať vinu na súpera, že je fish a mal šťastie, ale začal som hľadať chyby na sebe, vo svojej hre. Jasné, že som našiel nespočetne veľa chýb, teda nie sám, pár chýb bili do očí aj mne samému, ale s väčšinou mi pomohli priatelia (dobrí hráči) a hlavne nejaké to pokrové fórum.
Uvedomil som si jednu základnú vec, že to nesmiem hrať ako cashgame, v tom bol najväčší problém asi, že som si plietol hru CG s MTT, i keď nevedome ale predsa...

Takže som sa poučil, po prestávke som sa opäť vrátil za stoly s obrovskou chuťou hrať MTTs, snažil som sa všetko, čo som sa naučil, aplikovať do hry a ono to naozaj prinášalo ovocie, samozrejme hral som menšie turnaje, od 2 do 10-15eur, čiže tie úspechy boli kadejaké, žiadné tisícky eur, ale ak si dobre pamatam, tak za tri mesiace hrania cca 400 turnajov som bol v zelených číslach, čo bol pre mňa taký zaujímavý pocit, nebolo to veľa, neviem presne, lebo som to mal v starom PC a keď odišiel a ja som si kúpil nový, tak na vyžiadanie som síce dostal komplet HH, ale samozrejme aj s handami z turnajov mojich dvoch kolegov, ktorým som občas požičial svoj account na hranie, čo je zas iná kapitola, zbytočne sa o nej baviť (len na vyžiadanie :) )... Takže som nevedel vyzistiť, ktoré obdobie je moje a nevedel som to ani filtrovať, takže tie presne čísla teraz neviem... Ale to je jedno... Chcem sa dostať k ďalšej kapitole...

Turnaje som hrával, hrával, hrával a išlo to ok, samozrejme potom akoby prišiel nejaký mini-downswing a ja som to zas nedokázal prekúsnuť. Naozaj v tom období som mal pocit, že každý turnaj, ktorý hrám a v ktorom vypadnem, tak som niekedy aj desiatky minút sedel na tou poslednou handou a premýšľal, že ako je toto už možné. Ono je to normálne, ono sa to stáva, ja to viem, no nebol som na to pripravený a tým pádom som sa opäť dostával do tiltu a tým som úplne zabudol na všetko čo som sa naučil, až kým som neprehral ďalších 500e... Vtedy som skončil... To je asi tak polroka dozadu...

Vo Francúzsku som si našiel obľubu v live cg, hrával som už aj predtým, ale keď som dal prednosť online hre, tak som na live akosi zanedbal, tak som sa vrátil.. Úroveň Francúzov tragická, dokonca ma kamoš pro hráč vzal na NL1000, čo som nechcel ísť, ale po cca polhodine hrania za tým stolom som pochopil, prečo ma tam usadil, callovať všetky streets s Qhigh, po riveri callovať all in s 33 na boarde 59TJQ, to na týchto stoloch bolo úplne normálne, čiže som k tomu pričuchal, páčila sa mi aj atmosféra, hrávali to väčšinou mladé ožraté detiská bohatých rodičov alebo nejakí tí bohatí frantíci, ktorí to brali skôr ako zábavu ako poker... Neskôr sa to však napchalo kvalitnými regmi a už to nebola taká zábava, tak som chodieval len sporadicky, dovolím si tvrdiť, že som to porážal... Ale to bolo Francúzsko, predsa len, u nás doma je to iné, hráči sú podľa mňa lepší, premýšľajú viac, niekedy dokonca až zbytočne veľa :), ale v konečnom dôsledku, keď porovnám live hru vo FR a na SVK, tak u žabožrútov to je easy money... I keď zase naši hráči by vedeli rozprávať v akom stave som hral live cg na slovensku, čiže neviem, či z toho robiť nejaké štatistiky, skôr nie, keďže aj málo odohraté (možno 30 sessions za 8 mesiacov na svk) a hlavne som bol vždy „pod parou“, takže som to bral skôr ako for fun zábavku, ktorá mi však, keď to všetko zrátam aj tak vyniesla cca 3k eur, čo je na alcogrindera solid...


V novembri 2012, teda tuším že to bol november... Som bol na poslednej live session, odvtedy som sa začal naplno zaujímať o nový bar, ktorý som kúpil, ide o fanúšikovský bar v centre Žiliny, je to skôr taká malá modernejšia krčmička, ale to je fuk, kúpil som ju s istým cieľom, ktorý teraz nebudem publikovať a bolo s tým na začiatku strašne veľa roboty, čiže som na poker ani nepomyslel... Nehral som live, ani online, proste nič... Od polky decembra som po večeroch začal kukať pokrové fóra, prišla na mňa taká chuť si aj zahrať, ale asi prvýkrát som prekonal sám seba a nešiel som hrať, lebo som vedel, že musím zmeniť povahu, nakoľko tilt bol môj najväčší nepriateľ... Nie len kvôli pokru a tomu tiltu, ale aj kvôli jednej veci (nič vážne) som teda mal rôzne pohovory s kamoškou, ktorá vyštudovala psychológiu. Z Francúzska som mal s ňou občas cez skype videohovory, dovolím si povedať, že mi pomohla, teda čo sa týka tej osobnej veci určite (tiež to bol istý druh tiltu:) ), čo sa týka tiltu toho nášho pokrového, či ho budem zvládať, uvidíme, dostal som však poriadnu lekciu, naozaj skvelé rady a neskutočnú motiváciu, čiže ja verím, že to zvládnem...

Tento týždeň je môj posledný vo Francúzsku, idem domov k priateľke, kamošom, rodine, futbalu, k životu, ktorý ma robil šťastným, mám 24 rokov, takmer 4 roky som žil vo Francúzsku, mám starostlivú rodinu, dobrých kamošov, užil som si nejaké tie dovolenky, keďže sa radím medzi futbalových fanúšikov, som rád, že mám v 24 rokoch fanúšikovský bar, mám úžasnú a múdru priateľku, s ktorou som prednedávnom oslavoval 3 roky. Keďže ešte študuje phd na výške, nemohla chodiť so mnou do Francúzska, takže tie tri roky boli naozaj ťažké, ale zvládli sme to a teraz konečne môžeme fungovať ako normálny pár... A verím, že ona bude jednou z tých mojich motivácii, pretože ak už nie kvôli sebe, určite kvôli nej budem musieť hrať disciplinovane a snažiť sa vyvarovať tiltu...

Prvýkrát sa o tom budem môcť presvedčiť začiatkom marca, kedy začína na ps.fr SCOOP 2013, odohrám asi všetky low turnaje, predám asi 20%, nakoľko aj to by malo byť motiváciou, že niekto do mňa investoval svoje peniaze, tak už len preto hrať poriadne... Niekoľko mesiacov sledovania fór, videí, rozborov rúk atď. mám za sebou, mám ešte nejaké papiere vytlačené, to si nechávam na druhú polovicu februára... Rozhodol som sa, že nebudem mať moc času na grindenie, takže budem hrávať len takéto série a možno niekedy niečo trafím :)...
A samozrejme, live cg budem musieť asi hrávať tiež, nakoľko ešte neviem, či bude bar vynášať alebo nie (po dlhej prestávke sa teraz otvára nanovo) :D...

A ozaj, o tej kamoške psychologičke nehovorte priateľke, je moc žiarlivá :D...

Toto bola a teda je moja fishy true story, tí ktorí ju prečítali až do konca, tak dúfam, že som vás nesklamal záverom, ak áno, pokúsim sa to tu na konci marca ukončiť screenshotom nejakej trefy na tom scoop :).

Proste som potreboval toto všetko dať von na verejnosť a nie len psychologičke, čiže je to tu... ďakujem za priestor, držím všetkým palce, sevass ľudia :)...

Za tento príspevok od Zajacekk poďakovali - 3:
3Sammy, aNdr3Jo, Stanley VII
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: Savana Puma by Zajo

Odoslaťod aNdr3Jo 05 Feb 2013 13:45

gud lak ma frend! :)
aNdr3Jo
 
Príspevky: 165
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 113 krát/39 krát
Karma: 7

Re: Savana Puma by Zajac

Odoslaťod Stanley VII 05 Feb 2013 14:04

Ale ten čas letí, často som si čítal čo píšeš a teraz pozerám, že predposledný príspevok bol starý pol roka :)

Držím palce, nech nejaká pekná trefa príde čo najskôr a nech je aspoň taká, aby si potom mohol mať na poker viac času a mohol triafať ešte častejšie :gl:
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Savana Puma by Zajac

Odoslaťod Zajacekk 06 Feb 2013 17:53

vďaka páni a hej stanley, cas leti, to je pravda... svätá pravda :(
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Predchádzajúca

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!