B**n vypadky v hre

Diskusia k herni B**n Poker

B**n vypadky v hre

Odoslaťod Uran 07 Mar 2013 21:06

Ahojte,

nevsimol som si temu s konkretne tymto problemom, tak zakladam novu temu. Predpokladam, ze kvoli B**n software-u, mavam vypadky pri hre. Chcem sa vas spytat ci sa vam stalo nieco podobne, alebo som specificky druh. Multitablim a z casu na cas sa mi stane, ze ked si chcem niektore z mojich okien presunut na kraj obrazovky (robievam to ked sa dostavam do HU pripadne bubliny, kedze stoly cascadujem, pre lepsiu orientaciu a susetredenie vacsej pozornosti na tie stoly) tak mi to zamrzne - zo zaciatku mi to zamrzlo na chvilku, ale dnes mi to padlo tak, ze som musel restartnut PC a nemusim nikomu pripominat aku skodu to narobi, ked hrate hyperturba 6max a na niektorych stoloch ste na bubline.

Vopred dakujem za odpoved
Naposledy upravil Uran dňa 08 Mar 2013 10:42, celkovo upravené 1 krát.
Uran
 
Príspevky: 2
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ONGAME vypadky

Odoslaťod Stanley VII 07 Mar 2013 22:22

...máš tu trochu nezrovnalosť, v nadpise Ongame výpadky a v texte hovoríš o B**n softvéri. B**n už nieje na Ongame, ale na Party. Hráš teda na bwine, alebo na nejakej herni Ongame?
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: ONGAME vypadky

Odoslaťod Uran 08 Mar 2013 10:44

Stanley VII napísal:...máš tu trochu nezrovnalosť, v nadpise Ongame výpadky a v texte hovoríš o B**n softvéri. B**n už nieje na Ongame, ale na Party. Hráš teda na bwine, alebo na nejakej herni Ongame?


Diky za opravu, vcera som bol taky rozhorceny, ze som to zle napisal ;-) Zacal som hrat na Bwine - viem, ze su uz na novej sieti PP. Lenze neviem si to inak vysvetlit ako softwarom herne B**n, pretoze predtym som hraval na Partypokri a nic take sa mi nedialo.
Uran
 
Príspevky: 2
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Bwin Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!