NL2 KQo River stack off ?

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

NL2 KQo River stack off ?

Odoslaťod Azuritko 07 Apr 2013 16:19

Neviem čo mám k tejto hande napísať, jednoducho , som bareloval svoj TP na nie moc scary boarde, a na rivri som dostal ponuku staknúť sa :D Uvažoval som dlho nad tým ako s zachovať, nakoniec som foldol ... ale ešte dlho potom som uvažoval či bol fold správny ... čo si myslíte vy ? Nesnažil sa tento deepstacked hráč len využiť svoju prevahu stacku a vyblufovať ma ...

NL Holdem $0.02(BB)
Hero ($2.69)
BB ($5) - Iba 10handov 40/0 AF 1.3
UTG ($0.85)
UTG+1 ($1.45)
CO ($1.94)
BTN ($0.76)

Dealt to Hero Q :heart: K :club:

fold, fold, fold, BTN raises to $0.06, Hero calls $0.05, BB calls $0.04

FLOP ($0.18) K :spade: 5 :club: J :club:

Hero bets $0.08, BB calls $0.08, BTN folds

TURN ($0.34) K :spade: 5 :club: J :club: 7 :diamond:

Hero bets $0.16, BB calls $0.16

RIVER ($0.66) K :spade: 5 :club: J :club: 7 :diamond: 9 :heart:

Hero bets $0.32, BB raises to $2.40, Hero folds

BB wins $1.25
Obrázok používateľa
Azuritko
 
Príspevky: 71
Založený: Jan 2013
Poďakoval/li: 29 krát/3 krát
Karma: 0

Re: NL2 KQo River stack off ?

Odoslaťod haman 07 Apr 2013 16:59

tvoje donky vyzeraju weak (sizing). super aj ked nemal QT, tak na zaklade tvojho sizingu, ta mohol skusit blufnut. i ked na NL2 si nemyslim, ze tam bol bluff.
donk bety rob bud s bluffom, ked nemas nic (mas read, ze super na takyto bet zahodi, resp. ratas s tym ze flop supera netrafil), alebo ked mas draw a chces si ju lacno nabijat (davas menej ako 1/2 potu) alebo ked si supersilny a bojis sa, ze super necbetne alebo chces skryt silu svojej ruky.
V tvojom spote si mal celkom OK showdown value, ale zas si nebol monster, aby bol dovod nafukovat pot. hral by som flop x/call.

Za tento príspevok od haman poďakovali :
Azuritko
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: NL2 KQo River stack off ?

Odoslaťod TomMolivan 07 Apr 2013 19:54

Mne sa tu donkbet páči resp. mi príde ako najlepšie možné riešenie, obzvlášť kedže obaja vilányi sú fishe, ale aj keby OR bol reg, tak by som volil donkbet. Ten raiser totiž na 3-way drawy flope s fishou nemá šancu obhájiteľne niečo bluffy vymýšľať, takže tu checkom nezískame to, čo získavame napr. na HU dry flope, kde ho môžeme nechať cbetovať (a prípadne barrelovať) air a horšie veci a whatever + naopak, tu častokrát strácame jednu street of value, kedže passive fisha vsadí zriedkakedy a OR bude give upovať všetko, čo netrafilo a nemá nejakú schopnú draw.

Takže na takomto drawy boarde s fishou v pote kľudne donkbet pot až dokým fisha neraisne a s ORom sa skrz stack size do toho púšťame. Keby mal full stack, tak tiež môžeme ísť bet/fold.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28


Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!