pokerportal liga

Všetky návrhy na zlepšenie, pripomienky ako aj sťažnosti adresujte práve sem

pokerportal liga

Odoslaťod Weenie 26 Feb 2013 18:23

Zdravim, som tu viac menej novy, aj ked registrovany uz dlhsie.. No zatial som sa neucastnil v ziadnej pokerportal lige. Az teraz som sa rozhodol ze skusim :) No a preto by som sa chcel opytat ako funguje ten system.. Ci je nutne sa do ligy nejak "rucne" prihlasit, alebo kazdy kto je registrovany je automaticky zapojeny do ligy a automaticky sa mu pocitaju body ak uspeje v nejakom turnaji...? Co som tak zbezne prezrel stranku tak som nikde nenasiel moznost sa do nejakej ligy prihlasit, ani ziadnu tabulku a pod...

Vdaka za info.
Weenie
 
Príspevky: 7
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: pokerportal liga

Odoslaťod Stanley VII 26 Feb 2013 18:34

:vitaj: Do niektorých líg je potrebné sa registrovať, hlavne do takých, kde sa hrá na viacerých herniach súčasne a potrebujeme spojiť viac rôznych nickov z iných herní, aby sme mohli robiť bodovanie. Obvykle sa však do ligy prihlasovať nijako netreba, stačí jednoducho hrať ligové turnaje a uvidíš svoje meno v ligovej tabuľke (držím palce, aby to bolo čo najčastejšie a čo najvyššie).

Vždy nájdeš všetky potrebné informácie v článku k lige.Ligové ceny sú obvykle tiež vyplatené automaticky, ale niekedy sú potrebné ďalšie informácie (adresa v prípade vecnej ceny), niektoré herne vyžadujú pri vyplácaní peňazí zaslanie aj username okrem nickname (nieje ich veľa a v tom prípade víťazov kontaktujeme).

Stačí teda sledovať PokerPortal, prípadne diskusiu k lige, ktorú hráš a určite ti nič potrebné neunikne :)

Práve dnes sa môžeš prvýkrát zapojiť: http://www.pokerportal.info/poker-liga/ca ... nformacie/

:gl:
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: pokerportal liga

Odoslaťod Kejml1 20 Apr 2013 16:59

Ty ligy jsou opravdu super, to mě baví...Bude zase nějaká liga i na doxxu? :)
Kejml1
 
Príspevky: 38
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: pokerportal liga

Odoslaťod Stanley VII 20 Apr 2013 19:32

Som rád, že ťa ligy bavia :) Je dosť pravdepodobné, že bude v blízkej budúcnosti zase nejaká liga aj na Doxxbete, najskôr to ale bude v máji alebo júni. Už budúci týždeň však bude jedna celkom fajn akcia, aj keď nie na Doxxbete. Správa bude zverejnená už zajtra, tak treba sledovať PP :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30


Naspäť na O PokerPortal.sk

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!