Omaha Hi/LO

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

Omaha Hi/LO

Odoslaťod Martinni 08 Máj 2013 12:01

Ahojte, hravam omahu, ale format hi/lo len zacinam. Hram to skor, aby som si skompletoval vedomosti o pravidlach, ako ze by som sa tomuto formatu chcel viac venovat. )Aj ked som mementalne chiplaeadrt v 3usd buyin turnaji na bwine :-)))

moja otazka je, preco sa moja ruka 9cTc 5h6h nekvalifikovala na low kombinaciu pri boarde A23 7 K (no flush), pri showndowne predsa ukazujem 5 6 , no pair, a teda vysledna kombinacia je 123 5 6.

Dakujem za odpoved
Martinni
 
Príspevky: 13
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Omaha Hi/LO

Odoslaťod APminer 08 Máj 2013 12:14

co byla vyherni kombinace?

12345 ... 12346 ...
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Omaha Hi/LO

Odoslaťod Martinni 08 Máj 2013 12:23

momentalne to rychlo ani neviem najst, B**n sa mi neda rekonektnut :-/ a je po chipleade.

Ale dakujem za odpoved, ked sa mi bude dat to pozriem.
Martinni
 
Príspevky: 13
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Omaha Hi/LO

Odoslaťod AlfaZz 08 Máj 2013 13:15



Ak chceš s niečim pomôcť pri hre OHL, kľudne ma kontaktuj cez SS a poradim. :sos:

btw: ako si dopadol v tom turnaji?
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: Omaha Hi/LO

Odoslaťod Martinni 08 Máj 2013 20:29

ten clanok som cital hned po odohratej ruke. Sa mi zdalo, ze typek vyhral na high kombinaciu, preto mi bolo cudne, preco som ja nevyhral 1/2 potu na low...

par hand po tejto ma server diskonektol a uz som sa tam nemohol ani na x-ty poklus dostat. Skusil som aj Party poker, kedze asi bezia na rovnakych serevroch, ani ten s anevedel pripojit. Dokonca som sa nevedel lognut ani na ucet B**n v prehliadaci...

A nakoniec najvacsie prekvapenie prislo teraz vecer , ked som sa logol na B**n, nenasiel som ziadnu poker hand history , vratane tej inkriminovanej a cca 10 min predtym. Turnaj bol asi v last 27, pravdepodobne ma prefoldovalo na mincash, ktory mi bol pripisany...

Stalo sa vam uz niekedy , ze nemate hand history z turnaja?

upravene :
Dnes prisiel mail z bwinu, ze turnaj bol z technickych pricin zruseny a pricepool rozpocitany zostavajucim hracom. To vysvetluje vsetko.
Martinni
 
Príspevky: 13
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0


Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!