Viktor „Isildur1“ Blom: „Niekedy mám pocit, ako keby som hral videohru“

Diskusia k herni Full Tilt Poker

Viktor „Isildur1“ Blom: „Niekedy mám pocit, ako keby som hral videohru“

Odoslaťod admin 09 Jún 2013 11:00

Diskusia k článku: Viktor „Isildur1“ Blom: „Niekedy mám pocit, ako keby som hral videohru“

Viktor už síce nie je zahaleným takým rúškom tajomstva, ako počas jeho Isildur1 dní, ale aj napriek tomu, že je teraz tvárou Full Tilt Pokru, ostáva nepolapiteľný pre pokrové médiá. Trvá iba na pár rozhovoroch, ktoré sú vykonávané prostredníctvom emailu, údajne preto, že nemá dôveru vo svoju angličtinu, čo mu umožňuje skvele vyhýbať sa a ignorovať všetky nepríjemné otázky médií.


Viktor by bol radšej sám a venoval sa iba hraniu pokru, ale jeho odstup budí ešte väčší záujem pokrových médií a vyvoláva rôzne špekulácie. 22-ročný mladík zo Švédska miluje hudbu, futbal a párty s priateľmi. Zaujímavé je, že si nepraje, aby jeho rodičia vedeli, aké obrovské swingy zažíva každodenne na virtuálnych stoloch. Ďalej sme sa dozvedeli, že zle prečítal svoju ruku v najväčšom pote histórie online pokru s Patrik Antoniusom a obľubuje Mickey Mouse tričká. Zvyšok ostáva naďalej záhadou. V nasledujúcich riadkoch si môžete prečítať rozhovor, ktorý Viktor nedávno poskytol pre zahraničné médiá.



Ľudia vždy vášnivo sledovali tvoju online hru, ale len veľmi málo vedia o tvojom súkromnom živote. Aké si bol dieťa, keď si vyrastal? Bol si dobrý študent?

„Z väčšej časti som bol ako každé iné dieťa. V škole mi to išlo v pohode, ale bol som oveľa viac zažratý do športu ako do učenia.“

Aké boli tvoje...

Celý článok => Viktor „Isildur1“ Blom: „Niekedy mám pocit, ako keby som hral videohru“
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22144
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Viktor „Isildur1“ Blom: „Niekedy mám pocit, ako keby som hra

Odoslaťod Magnus 09 Jún 2013 11:51

Od svojho otca som dostával $150 za každú dobrú známku od strednej školy...

Jesus Christ...mne davala babka kus kolaca
Chcú, aby sa mi dobre darilo a vždy ma podporovali. Myslím, že nie sú úplne nadšený z toho, že hrám poker. Nikdy by som ale nechcel, aby vedeli, aké veľké swingy zažívam.“

No ked si vedia zapnut internet, tak neviem neviem Viktor, ci to udrzis ako tajomstvo :crazy:
„Zobudím sa, vyhrám alebo prehrám veľa peňazí. Potom, ak vyhrám, idem vonka piť s kamarátmi. Ak prehrám, niekedy idem tiež piť s kamarátmi alebo hrám ešte viac, podľa toho, či idem von alebo nie.“

A=hram, B=vyhram, C=prehram, D=pijem. IF "A" AND "B" THEN "D" IF "A" AND "C" THEN "D" OR "A"

Cely rozhovor je dobra komedia....
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Viktor „Isildur1“ Blom: „Niekedy mám pocit, ako keby som hra

Odoslaťod Lucky566 09 Jún 2013 14:43

Chcú, aby sa mi dobre darilo a vždy ma podporovali. Myslím, že nie sú úplne nadšený z toho, že hrám poker. Nikdy by som ale nechcel, aby vedeli, aké veľké swingy zažívam.“

No ked si vedia zapnut internet, tak neviem neviem Viktor, ci to udrzis ako tajomstvo :crazy:


Co ak nepoužívajú internet? :shock:
Lucky566
 
Príspevky: 154
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 21 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Viktor „Isildur1“ Blom: „Niekedy mám pocit, ako keby som hra

Odoslaťod WNT 09 Jún 2013 17:21

zacinam chapat preco neposkytuje rozhovor ale kvoli zlej anglictine to rozhodne nebude... :) su len dve moznosti bud sa robi blbec alebo je fakt blby... :D ach na moznost ze tomu nerozumiem som zabudol...raz davno som tu nieco napisal o hrani pokru a videohrach a insta ban....este ze isi tu nechatuje :lol2:
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Viktor „Isildur1“ Blom: „Niekedy mám pocit, ako keby som hra

Odoslaťod krys94 09 Jún 2013 17:49

To ma zaujima ako si mohol zistit ze viktor je blbec... alebo sa blbcom robi podla toho rozhovoru...
krys94
 
Príspevky: 68
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 10 krát/12 krát
Karma: 3

Re: Viktor „Isildur1“ Blom: „Niekedy mám pocit, ako keby som hra

Odoslaťod ramzey 10 Jún 2013 01:29

krys94 napísal:To ma zaujima ako si mohol zistit ze viktor je blbec... alebo sa blbcom robi podla toho rozhovoru...


lebo vrana k vrane sada sa hovori :D
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Viktor „Isildur1“ Blom: „Niekedy mám pocit, ako keby som hra

Odoslaťod WNT 10 Jún 2013 19:16

ramzey napísal:
krys94 napísal:To ma zaujima ako si mohol zistit ze viktor je blbec... alebo sa blbcom robi podla toho rozhovoru...


lebo vrana k vrane sada sa hovori :D

este som si knemu nikdy neprisadol... :D nemam na to to sa priznam... :)
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11


Naspäť na Full Tilt Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!