Slovenska pokrova komunita, nazory a napady

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Slovenka pokrova komunita, nazory a napady

Odoslaťod A_Rimmer 30 Júl 2013 20:53

Musim povedat, ze pre mna bol pp.sk presne ako u Yegona vzdy hlavne o diskusii a komunite. Nikdy ma nezaujimali clanky ani reporty na hlavnej stranke a 90% z nich som necital. :)
Podla mna je hlavny problem pokerportalu v tom, ze mu chybaju OSOBNOSTI, ktore by sem ludi pritahovali. Kedysi ked aj ja som zacinal, tak sa tu k postnutym rukam vyjadrovali ludia, ktori boli na takej urovni, ze sa pokrom dokazali zivit, ich nazory boli povazovane za svate, to co povedali proste platilo a pre novacikov bola cest, ze ich ruky tito ludia vobec komentovali a zadarmo im radili. Mam tym na mysli samozrejme "staru generaciu" pokerportalu (yegon, 7castle, palo, TuKe, trikoza atd....). Tito ludia ale caosm pochopili, ze radit niekomu len tak zadarmo im nic neda a v duchu hesla "If you're good at something, never do it for free" s tym prestali. Co im samozrejme nevycitam, je to uplne normalne, ze nebudu robit nieco, co ich stoji cas a namahu a nemaju z toho nic. Toto je uz ale mozno podnet pre majitelov tejto stranky, aby nejako motivovali tychto ludi, aby sem prispievali, radili novacikom, aby ti mali dovod sem chodit, postovat handy atd. Lebo imo jedine, co sem pritiahne novych ludi a opat ozivi toto forum je, ze si tu zacinajuci hraci v diskusiach vzdy najdu na svoje otazky fundovane odpovede od ludi, ktori vedia o com hovoria. Kedysi to tu tak bolo, dnes uz nie. :( Ja ked som so pokrom zacinal, takisto jednym z dovodov preco som sem chodil bol napr. 7castle, vzdy som vedel, ze ked postnem nejaku ruku, nejaky problem, dostanem od neho odpoved ktora ma posunie dalej. Neviem, ale keby som s pokrom zacinal teraz a objavim tento portal, tak neviem ci by som si tu vobec vytvoril ucet :( .... Toto forum je uz bohuzial mrtve, uz nevidim dovod sem postovat ruky, rozoberat cokolvek co sa tyka priamo strategii a pod. lebo viem, ze sa tu ziadnej "normalnej" konstruktivnej diskusie nedockam. :( Jedine diskusie, ktore tu v poslednom case funguju su flamewary pod nejakym reportom alebo pod clankom o Janovi Bendikovi alebo Dagovi Palovicovi a to je dost smutne.

Drzim chalanom z pp.sc palce, nech sa im este podari uz akymkolvek sposobom "restartovat" tento portal, ozivit toto forum, lebo ako pekne napisal nakoniec matiapag, pre mna je tiez pokerportal synonymom mojho pokroveho snazenia a navzdy nim aj ostane... :poklona: :poklona:

Za tento príspevok od A_Rimmer poďakovali - 6:
1886er, AlfaZz, matiapag, palo1973, Schmeichel23, vlade
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Slovenska pokrova komunita, nazory a napady

Odoslaťod trikoza 31 Júl 2013 11:16

toto sa moze riesit a analyzovat donekonecna, ale jedna vec zostane nezmenena - ta doba, ked bola diskusia a blogy na pokerportali na vrchole, sa uz nikdy nevrati. boli sme plny nadsenia, elanu, traffic a uroven hier bola skvela a buducnost vyzerala ruzovo. ludia sa dokazali pomerne rychlo dostat na vyssie stakes a zarobit zaujimave peniaze, 10+bi dni neboli nicim extra vynimocnym. pamatam si ako som sprintoval domov zo skoly a roboty, len aby som mohol zapnut poker. pamatam si ako sa cez vikend rano zobudil, zapol poker, a o 9 vecer si uvedomil, ze som stale v pyzame a este som nic nejedol. ale hlavne ze som dal 5k ruk a 15 prispevkov na pokerportali :)

ludia prestali blogovat z roznych dovodov. a aj keby sa tych zopar ludi co este hrava rozhodla blogy znovuozivit, myslim ze nic by to neprinieslo. hrat fulltime poker v tejto dobe je drina a casto obrovsky frustrujuca zalezitost. neviem ci by niekoho bavilo citat ako je niekto 6 mesiacov breakeven, ci ako skoro cely den nevie najst poriadne stoly.

Za tento príspevok od trikoza poďakovali - 4:
palo1973, ramzey, sudden, WNT
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Slovenska pokrova komunita, nazory a napady

Odoslaťod WolfiKxx 31 Júl 2013 13:26

tak veru ta zlata era tohto portalu je asi prec, vzdy som sa tesil na tych starych blogerov ked som si otvoril ich blog vzdy som tam nasiel nieco zaujimave motivujuce a na grafy som cumel s otvorenou hubou.
tak ako vacsina zrejme chodim tu len na forum clanky citam minimum len fakt taky ktory ma zaujme
ja tu sem tam hodim este handu ked som si neni isty v niecom a som vdacny za kazdu radu tak ako pisal Mati
na PP budem chodit vzdy dovtedy kym poker nezabalim uplne alebo sa nezabali sam aj ked toto forum je takmer mrtve stale to mohlo byt aj horsie
GL to all :gl:
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: Slovenska pokrova komunita, nazory a napady

Odoslaťod cercerBTSSK 31 Júl 2013 14:45

asi sa da suhlasit takmer so vsetkymi co ste tu komentovali...a ked nie, kazdy ma pravo na vlastny uhol pohladu, zalezi na kazdom jednom co si z toho zoberie :D
taktiez sa da suhlasit s tvrdenim, co tu ktosi uviedol, ze novy hrac sa po kratkom "objavovani" pokrovych portalov a moznosti ucenia a napredovania asi posunie niekde inde, tiez, ze sa urcite neda ocakavat, ze sa ti isti ludia budu donekonecna starat o blogy, diskusie a o to preco tu ludia chodili, no novi "bloggeri" tu takmer nie su, atd...
taktiez v tomto zmysle vyznie zaujimavo cislo zo statistik prave ukoncenych Micromillions na PS - Slovensko: 8371 SK ucasti v 100 eventoch, cez 1000 ITM, takze sa bavime minimalne o cisle bliziace sa k 1000 unikatnym SK hracom v tejto serii, ak dobre pocitam

Je to na vlastnikoch/ludi PP aby si racionalne zhodnotili cisla, velkost trhu a smerovanie PP
To ci bude investovane dodatocne usilie a peniaze, ktore by priniesli pre hracov motivaciu (ci uz racionalnu alebo emocnu) aby sa tu vracali, nie je rozhodnutie nas citatelov/hracov, ale majitelov PP.

Tak ci tak GL pre spravne rozhodnutie a aj do buducnosti :)
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!