NL50 x-raised pot R decision

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

NL50 x-raised pot R decision

Odoslaťod Zeltzn 11 Aug 2013 21:58

Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2280191
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

CO: $53.88
BTN: $59.68
SB: $65.57
Hero (BB): $50.00 - VPIP: 20, PFR: 16, 3B: 6, AF: 2,5, Hands: 65213
UTG: $50.50
MP: $50.00 - VPIP: 28, PFR: 21, 3B: 7, AF: 2,1, fcb 70%,tcb 37%; Hands: 1289
villain je zly hrac, so slusnou davkou stationizmu

Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with 9 :spade: 9 :club:
1 fold, MP raises to $1.50, 3 folds, Hero calls $1


Flop: ($3.25) 9 :heart: 6 :spade: J :spade: (2 players)
Hero checks, MP bets $2.00, Hero raises to $6.50, MP calls $4.50
nemám dôvod slowplayovať 99 vs this guy. Mohol som ísť možno aj vyššie v sizingu ako napr 7$.

Turn: ($16.25) Q :diamond: (2 players)
Hero bets $11.00, MP calls $11

Na T som rozmýšľal, či nebude lepšie betnúť niečo ako 11.75 a viac, keďže môže mať niečo ako QJ alebo JT, s ktorým mi určite peelne aj turn bet.

River: ($38.25) 8 :club: (2 players)
Hero ???

River je celkom sigh karta, na ktorej sa mi bude ťažko extrahovať value. Neviem, akým spôsobom hrá draws ako QTss,KTss. ATss imo má tiež vo svojej range, takže čím viac sa na to pozerám, tým viac si myslím, že som mal ísť pre väčší turn bet.
Rozmýšľal som nad checkom alebo nad betom (how much?)
Keď sa pozriem na to, tak s range, s akou sa dostal na R a ktorú beatujem sú J9 a QJ,KK-AA,KQss,AKss,AQss (ak nefastplayuje combodraws)
Ďalej môže mať niečo ako ATss,QTss,KTss( ak nefastplayuje combodraws) a určite všetky JTs a JTo combá.
Imo na tomto R nedostanem call ani od jeho 2p hands ako QJ a J9.
Mám vôbec na tomto rivri valuebet s 99?
Valuebet= keď betnem a vyhrám (v SD) pot > ako 50%?
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: NL50 x-raised pot R decision

Odoslaťod yegon 11 Aug 2013 22:41

oop na tak dynamickom boarde by som dal ovela viac na flope nieco medzi 8-9

turn tiez ovela viac

river sa da bet/foldnut malicko for thinnish braindead value ako povedzme 5USD ak sa nebojis ze by ta bol schopny ever bluffraisnut, myslim ze to ti callne aj s AA alebo KQ a nebude moc uvazovat o tom ze ich musi turnnut na bluff ked ma taky lacny call

neviem co robit ak checkneme, su tam missnute spady asi by sme sa museli rozhodovat podla pot odds a ci ocakavas ze po nasej silnej line na nas dokaze vybalit bluff, takze ak betne tak callnut bude zrejme dost problem ale zase soulreadnut ho na Tx a foldnut sa mi moc nechce - podla pf stats je agro
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: NL50 x-raised pot R decision

Odoslaťod TomMolivan 11 Aug 2013 23:15

yegon napísal:oop na tak dynamickom boarde by som dal ovela viac na flope nieco medzi 8-9

neviem co robit ak checkneme, su tam missnute spady asi by sme sa museli rozhodovat podla pot odds a ci ocakavas ze po nasej silnej line na nas dokaze vybalit bluff, takze ak betne tak callnut bude zrejme dost problem ale zase soulreadnut ho na Tx a foldnut sa mi moc nechce - podla pf stats je agro


No ja si hlavne nemyslím, že tam je čo i len pár rúk, s ktorými vôbec môže bluffovať, vlastne ma napadá doslova jedna - AKss kedže ešte aj A9ss/98ss blokujeme.

Maličký problém môže byť, že by mohol skúsiť ísť po thin value dajme tomu s tým QJ napr. a my by sme mu to foldli, ale práve preto Imo bude vcelku dobrý ten minibet/fold ako povedal yegon.

Inak určite väčší ten raise flop, on aj tak zahodí v podstate len veci, ktoré si nemyslím, že bude moc barrelovať turn.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28


Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!