Party Poker uvádza na trh nový softvér

Diskusia k herni Party poker

Party Poker uvádza na trh nový softvér

Odoslaťod admin 11 Sep 2013 12:29

Diskusia k článku: Party Poker uvádza na trh nový softvér

V druhej polovičke minulého týždňa predstavil Party Poker dlho očakávaný nový softvér, ktorý je zameraný hlavne na herný zážitok. Pa***Poker má nový vzhľad, logo a ponúka celý rad nových funkcií (1 - click lobby, vyhľadávanie hráčov podľa rôznych kritérií a mnoho ďalšieho). Zbrusu nový je aj dizajn internetovej stránky.

Hneď po prekliku na Party Poker upúta nová internetová stránka, ktorá je ladená do sivej farby, pričom na takomto podklade oči viac ako donedávna zaujme nové logo.


Čo sa týka samotného pokrového klienta, tak ten funguje pre uživateľov PC a MAC. Platí to tak pre hru v prehliadači, ako aj keď si stiahnete pokrového klienta. Mobilná aplikácia funguje na Android a iOS, avšak zatiaľ s obmedzenými funkciami, no tie sa budú postupne pridávať.

Samotných vylepšení je hneď niekoľko:

Priatelia a profilová stránka
Hráči môžu ľahko pvyhľadávať hráčov cez nick, e-mailovú adresu, alebo cez kontakty ďalších hráčov. Okrem toho môžete mať zoznam vlastných priateľov cez svoju vlastnú Pa***Poker profilovú stránku.
1 - Click Lobby
Asi najvýraznejšou novinkou však je jednoduché vyhľadávanie hry (typ hry, výška buy-inu), ktorú hľadáte a sedieť hneď pri table. Funguje to tak pri turnajoch, ako aj pri cash game. Toto je...

Celý článok => Party Poker uvádza na trh nový softvér
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22143
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Party Poker uvádza na trh nový softvér

Odoslaťod matiapag 14 Sep 2013 12:14

Je to vsetko pekne, ale preco mi namiesto blindov 0.02$/0.04$ HEM berie tie ruky ako keby su 0.02$/0.02$, neviete niekto? Potom mi ukazuje 2x vyssiu winrate a vsetko..
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Party Poker uvádza na trh nový softvér

Odoslaťod kapor 14 Sep 2013 17:31

Ak používaš HEM2, tak si nainštaluj najnovší beta update. Po reštarte HEMu by malo automaticky ponúkať inštaláciu. Myslím že to vydali včera, alebo predvčerom. Rieši presne túto chybu s blindami.
kapor
 
Príspevky: 84
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 35 krát/3 krát
Karma: 0

Odoslaťod matiapag 14 Sep 2013 18:17

Meh pouzivam jednotku, ale nevedel som, ze je to teda nova chyba lebo pred tym updateom som nehraval na pp. Predpokladam ale, ze tymto padom sa to riesi aj pre jednotku a snad coskoro bude taky update aj pre HM1 :) ale diky moc za info!

Sent from my HTC One using Tapatalk 4
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28


Naspäť na Party poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!