Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Odoslaťod admin 22 Mar 2013 21:28

Diskusia k videu: Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Obsah videaObsahČas videaDisplayed Stats 00:01Stat Appearance 02:18Config Properties 05:10Site Options 08:00Seating Preferences 08:50Popup Designer 09:35Chart Designer 13:03Main Popup 14:50NoteCaddy Popups 15:30HUD Filters 16:15Tournament Filters 17:25
%video% Video textom:Hud Options - Displayed Stats

Zdravím vás pri ďalšom videu zo série návodov k Holdem Managerovi 2. V tomto videu si povieme viac k nastaveniam HUD.HUD môžete nastavovať vo viacerých záložkách. Zobrazené štatistiky, teda displayed stats, nájdete vo vnútri Hud Options. Tam ich môžete meniť, prípadne HUD importovať alebo exportovať. Štatistiky umiestnite na nový riadok pomocou tlačítka New Line. New Panel umiestni štatistiky do nového panelu.Vľavo hore sa zobrazuje názov upravovaného hud a náhľad, ako bude vyzerať. Vo vrchnej časti môžete vytvoriť nový HUD, zmazať starší, importovať alebo exportovať HUD alebo ho resetnúť na stav pred upravovaním.Stĺpec naľavo zobrazuje štatistiky zobrazované v HUD. Stĺpec napravo štatistiky, ktoré môžete do HUD pridať. Tlačítka New Line a New Panel v strede umožnia pridať do HUD nový riadok alebo panel.Zaškrtnutím tohoto políčka naľavo dole nastavíte automatické zapnutie HUD pri každom štarte HM2. Zaškrtnutím políčka napravo nastavíte spúštanie notecaddy - teda vytváranie poznámok k rukám a ich zobrazovanie v HUD.Ukážeme si ako pridať ďalšie štatistiky

Celé video => Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22144
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Odoslaťod Brnky 20 Sep 2013 07:25

Zdravím mám problem ked sadnem za klasické cash game stoly tak staty pod hráčmi sa neustale premiestnuju ked ich posunem posusunu sa bud o jedno dolava alebo doprava všade a potom to aj tak nepasuje čo s tym robiť? dik.
Brnky
 
Príspevky: 10
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Odoslaťod Stanley VII 20 Sep 2013 10:49

Treba si nastaviť Seating Preferences, čas 8:50 videa: http://www.pokerportal.info/poker-videa/n ... ud-options
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Odoslaťod Brnky 27 Sep 2013 20:30

zdravim neviem co je to zas za odvec ale pri sng a MTT mi nefunguje hud cim to moze byt? na CG to ide fajn.
Brnky
 
Príspevky: 10
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Odoslaťod Stanley VII 29 Sep 2013 11:18

Aká herňa? Na ostatných ti ide? Išiel ti HUD predtým aj na tejto herni a prestal ísť, alebo nejde nešiel nikdy ani na danej herni, ani na žiadnej inej?
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Odoslaťod danecek 03 Dec 2013 12:54

Zdravim. Hravam MTT na PS. Neukazuje mi HUD. Zapnutie HUD mam nastavene automaticky pri starte (skusil som ho uz aj vypnut a zas zapnut ci nahodou nepomoze), nastavene mam min.2 hands. A stale mi hore nalavo v okne ukazuje len HUD listu a napis WAITNG FOR HANDS. Ked si neskor prehravam handy, HUD uz vidim normalne. Poradte prosim, co mam nastavit aby to slpalo. Vdaka
Obrázok používateľa
danecek
 
Príspevky: 16
Založený: Feb 2013
Poďakoval/li: 8 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Odoslaťod nabokow 03 Dec 2013 13:58

auto import folder mas nastaveny? klienta v anglictine?
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Odoslaťod 3Sammy 03 Dec 2013 14:18

Pouzivam 1ku
Hram v CZE, hh importuje v ENG, turnaje mi nezobrazuje a CG ano , ale ak si to dam do ENG idu aj turnaje.
Obrázok používateľa
3Sammy
 
Príspevky: 221
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 53 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Odoslaťod danecek 03 Dec 2013 14:35

nabokow napísal:auto import folder mas nastaveny? klienta v anglictine?


Ano mam v anglictine. Mne to skor pride, akoby bol nejaky problem s okamzitym prenosom hands v realnom case.

Vytvoril som si uz davnejsie subor na D-cku, kde mi uklada hand history. Nemoze byt problem niekde tam? ... Po nainstalovani HM2 (cca 7dni dozadu) mi automaticky stiahlo vsetky hands bez akehokolvek nastavovania. Ale zakazdym ked ho zapnem, stahuje stade ruky z predchadzajuceho hrania. Cize podla toho predpoklada, ze moj problem je v nejakom nastaveni aktualneho prenosu.
Obrázok používateľa
danecek
 
Príspevky: 16
Založený: Feb 2013
Poďakoval/li: 8 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Ako na Holdem Manager 2? (HUD Options)

Odoslaťod Stanley VII 03 Dec 2013 20:40

V prvom rade si skontroluj, či ti to načíta do HM ruky, to vidíš pri každej odohranej ruke na obrazovke importu, ak ruku natiahlo, napíše ti to. A napíše aj ak nastala nejaká chyba. Priorita je zistiť, či ti načíta ruky a či ich načíta bezchybne. Až potom zistíme, či je chyba v HUD a má zmysel riešiť HUD.

Keďže je táto otázka v tomto vlákne, predpokladám, že video k článku si pozeral, ak nie, pozri si aspoň od času 16:15, kde sú spomenuté filtre: http://www.pokerportal.info/poker-videa/navody/8/

Či ich náhodou nemáš nastavené nejako zvláštne. Ak máš nastavené zobrazovanie rúk aj podľa času, kedy boli odohrané, skúsil by som skontrolovať aj dátum a čas nastavený vo Windowse, či náhodou nerobí neplechu on.

V každom prípade ale najprv skontroluj to načítanie rúk, či prebieha počas hry bezchybne a či ruky v HM vidíš a chyba je teda len v HUD, alebo niekde inde :)

Na cash games ti ide HUD bez problémov, alebo sú problémy aj tam? Skús si prípadne na chvíľu sadnúť na najnižšioe stakes na cash games, či to pôjde...

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali :
danecek
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Ďalšia

Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!