zmena eur na czk

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

zmena eur na czk

Odoslaťod 77kojak77 07 Okt 2013 21:51

Ahojte prosím vás je tu niekto kto by mi vedel poradiť čo je lepšie ked chcem zmeniť eura na české koruny? Vôbec sa v tom nevyznám a tak budem rád za každú radu rozmýšľal som nad klasikou zmeniť v banke poprípade zmenarni ale tam je to dosť stratové alebo vybrať hotovosť v cz bankomate (mám účet v zuno aký presne poplatok tam mám neviem) alebo vložiť z karty na niektorú z cz stávkových kancelárii a tam si vybrať hotovosť za každý názor vám budem veľmi vďačný :-)
77kojak77
 
Príspevky: 75
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 8 krát/5 krát
Karma: 0

Re: zmena eur na czk

Odoslaťod grulo 09 Okt 2013 00:14

Ja ked som isiel do CR, vzdy som menil v Prahe na autobusovej stanici florenc.
Tam bol najlepsi kurz co som kde nasiel :)
grulo
 
Príspevky: 94
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 8 krát/7 krát
Karma: 0

Re: zmena eur na czk

Odoslaťod tucniak 09 Okt 2013 09:25

ja by som asi bral s bankomatu (tusim zuno ma za vyber v zahranici poplatok 1.2e) a za zmenu meny zaplatis nejake visa devizove poplatky ktore by mali teoreticky byt mensie ako valutove v zmenarni.

Ak ale predsa len trvas na zmenarni na staromaku je jedna vsetkymi ospevovana s dobrymi kurzami, mozem sa popytat na meno.. :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: zmena eur na czk

Odoslaťod 77kojak77 09 Okt 2013 11:55

tak našiel som u nás jednu zmenáreň myslím že s najlepším kurzom 25,508 tak som si to zmenil tam pre porovnanie pri platbe kartou by som mal. 1€- 25,431 podľa www.visaeurope.com/en/cardholders/exchange_rates.aspx
77kojak77
 
Príspevky: 75
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 8 krát/5 krát
Karma: 0


Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!