Privátna kvalifikácia do turnaja o €200,000, pridaných 5 €50

Diskusia k herni Win***x

Re: Privátna kvalifikácia do turnaja o €200,000, pridaných 5 €50

Odoslaťod Stanley VII 03 Nov 2013 20:04

Máte pravdu, turnaj bol garantovaný.

Bohužiaľ som si chybne prečítal informácie zaslané Winamaxom. Predpokladal som, že turnaj bude €150 added, keďže aj v minulosti boli všetky naše turnaje na Winamaxe added. Chyba bola naozaj u mňa, Win***x zaslal správne informácie. Som iba človek a napriek tomu, že robím všetko preto, aby som vždy informoval korektne a aby bolo chýb čo najmenej, tentokrát neboli všetky informácie v článku správne, za čo si kritiku určite zaslúžim a aj ju prijímam.

Na správy v turnaji zvyčajne odpisujem, tentokrát som však bol príliš zaneprázdnený a chat som mal vypnutý, takže som vôbec nevedel o tom, že je v chate nejaká otázka. Keby som o tom vedel, určite by som odpísal, ako vždy.

Myslím si, že slová o podvode a ďalšie slová, ktoré si použil sú trochu prisilné na turnaj, ktorý nebol €150 added, ale pri 17 hráčoch bol nakoniec €73.5 added a každý jeden hráč získal za svojich €5 takmer dvojnásobnú value. Podľa mňa to bol napriek tomu veľmi dobrý turnaj, ikeď mal byť podľa článku ešte lepší.

moffefe napísal:na pokerarene mali napísané, že sú 3lístky garantované... len tu bolo písané, že su pridané.. jednoznačne chyba pokerportalu.. určite sa pár hráčov registrovalo na Win***x cez pokerportal len kvôli tomuto turnaju a boli špinavo oklamaní...76 euro prepadlo, ale hlavné je, že bola spravená reklama a pokerportal ma ďalších blbcov, čo sa registrujú cez nich a budú im zarábať.. bravo, organizácia na vysokej úrovni


V každom prípade ma veľmi mrzí, ak sa cítiš týmto článkom podvedený a patríš medzi hráčov, ktorí sa registrovali na Winamaxe cez PokerPortal len na jeho základe. Informácie sa dali skontrolovať aj v lobby turnaja, kde bolo vidieť, že vstupenku dostanú len traja hráči.

Tvoju registráciu však skonzultujem s manažérom Winamaxu a ak si na Winamaxe zaregistrovaný cez PokerPortal (nie len na základe tohoto článku, ale kedykoľvek v minulosti), zaplatím za svoju chybu a pošlem ti €50 z vlastného vrecka. Za chyby sa platí a ja tú svoju prijímam. Rovnaké platí pre hráča na 5 mieste, ktorému pošlem z vlastného vrecka €26.5, ak patril medzi hráčov registrovaných na Winamaxe cez PokerPortal. Keby bol totiž turnaj tradičným added satelitom, peniaze z nedokončenej vstupenky by získal práve hráč na 5. mieste.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Privátna kvalifikácia do turnaja o €200,000, pridaných 5 €50

Odoslaťod moffefe 03 Nov 2013 20:07

daj mi prosím ťa na teba kontakt, nakoľko sa mi nedá poslať súkromná správa
moffefe
 
Príspevky: 3
Založený: Okt 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Privátna kvalifikácia do turnaja o €200,000, pridaných 5 €50

Odoslaťod Stanley VII 03 Nov 2013 20:09

e-mail: stanley@pokerportal.sk
ICQ: 310 040 424
Skype: stanley-pokerportal
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Predchádzajúca

Naspäť na Winamax

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!