Bleskovy utok by pikachu-Matejov blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Buranie MTT prekazok v roku 2011 - Matejov blog

Odoslaťod Matej Zavacky 19 Mar 2013 02:23

bohuzial video bolo s vstarom compe, uz ho nemam k dispozicii, jedine ze niekto kto ho ma stiahnute, to reupne, ja uz nemam ako :wall:
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: Buranie MTT prekazok v roku 2011 - Matejov blog

Odoslaťod Stanley VII 30 Apr 2013 23:45

Druhé Matejove video (ako aj prvé) už si môžete pozrieť priamo na pokerportali cez stream tu:

Druhé video: http://www.pokerportal.info/poker-videa/m ... ck-cast-22
Prvé video: http://www.pokerportal.info/poker-videa/m ... ck-cast-12

Ešte raz vďaka Matejovi za videá :)

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali - 2:
Hendo999, Lucky566
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Bleskovy utok by pikachu - Matejov blog

Odoslaťod Matej Zavacky 02 Nov 2013 13:39

Vyzerá to, že na pp.sc už nie je žiaden poriadne fungujúci blog mtt hráča. Skúsim to tu aspoň trošku oživiť. Rok aj niečo už vôbec nehrám v bossmedia sieti, kde to v podstate úplne umrelo. Mainly je posledný rok mojou domovskou herňou ps.fr, ktoré som sem tam miešal s ipokrom (ale na tento soft si neviem nijak raz zvyknúť).

Rozdiel v priemernom hráčovi na bossmedia a .fr bol obrovský. Bossmediu som crushoval bez akéhokoľvek štúdia a problémov, pri prechode na .fr to chcelo začať na sebe makať. Darí sa aj tam ale ako vravím bez štúdia a značného progresu by to už nešlo. V Úrovni hračov Ipokru a .fr nevidím nejaké rozdiely.

Momentálne hrávam na .fr v podstate všetky denne turnaje do BI 100e a keď sa hra niečo zaujímavé väčšie, tak aj to. Prebieha tam teraz FCOOP, ktoré plánujem odohrať celé, v evente 3, 300e BI Turbo 150K gtd som skončil 9., takže to začalo celkom v pohode. Za ten týždeň ešte mienim vyhrať nejaký ten náramok :)

Žiadne plány dopredu, okrem odohratej volume si už nedávam, keďže to veľmi nemá zmysel. Tento mesiac chcem odohrať okrem všetkých NL eventov FCOOP aj Kosice P****Stars net, kde obhajujem 1. miesto z high rolleru.

Október sa niesol v duchu zbierania bodov do monthly mtt leaderboardu, kde top3 berú FPS Paris vstup, nakoniec som skončil 6th, keď som posledných 5 dní v podstate nepripísal žiadne poriadne body.

Snáď sem postnem aj nejaké tie grafy a donútim sa prispievať nejak rozumne, pravidelne. Verím, že sa tu ešte nejakí mtt hráči nájdu.

Za tento príspevok od Matej Zavacky poďakovali - 3:
___Mortylen___, APminer, vlade
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: Bleskovy utok by pikachu-Matejov blog

Odoslaťod Matej Zavacky 03 Nov 2013 11:10

Na .fr hrám pod nickom pikachu121, na .com pod brutálne kreatívnym - MatejZavacky, a na ipokri pikachu122.
Ako som písal v predošlom poste, momentálne hrávam takmer výlučne na .fr, kde som odohral niečo cez 3k turnajov posledný rok a udržiavam si tam ROI okolo 65%. Čo je teda úplne v pohode. Avg BI mám asi 30.

Dneska je na .fr celkom zaujímavá nedeľa, keďže sa odohrajú dva fajne FCOOP eventy. 50bi 6max reentry (150k gtd) a 250BI (300k gtd). + popritom samozrejme klasické sundays eventy.

lifetime mtt graf
Prílohy
chart.jpg
chart.jpg (24.67 ) Zobrazená 3941 krát

Za tento príspevok od Matej Zavacky poďakovali :
___Mortylen___
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: Bleskovy utok by pikachu-Matejov blog

Odoslaťod trgy 03 Nov 2013 11:30

Kolko rokov to je- co hras profi? 4-5 rokov?
trgy
 
Príspevky: 193
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 21 krát/35 krát
Karma: 2

Re: Bleskovy utok by pikachu-Matejov blog

Odoslaťod Matej Zavacky 03 Nov 2013 11:48

myslím, že niečo cez 3roky, čo hrám len poker. Dovtedy som popri ňom mal aj nejaké iné aktivity. jj ženil som sa pred 3 rokmi v septembri a vlastne asi 2-3 mesiace predtým som šiel do toho naplno, už čisto len ako poker hráč.

Za tento príspevok od Matej Zavacky poďakovali :
trgy
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: Bleskovy utok by pikachu-Matejov blog

Odoslaťod yegon 03 Nov 2013 18:17

I approve of this
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Bleskovy utok by pikachu-Matejov blog

Odoslaťod Matej Zavacky 18 Nov 2013 16:55

FCOOP sa skončilo bez nejakého výrazného úspechu, posledné dva týždne nehrávam veľa (skôr veľmi málo). Akurát cez víkend som bol na P****Stars.net Kosice Open, odohral som HR (kde ma sundal Dag Palovič v BVB súboji, keď mi z SB shovol za 20bb eff. A6 a ja som to snapol s AQ, 6 na flope) a hral som aj ME, kde som ako short postúpil do Day2 a nakoniec vypadol ešte pred ITM v dosť tesnom spote, kde po EP opene som shovol mojich 5.5BB s A9o z SB. Villian bol rozumne agresívny, myslím, že A9o sa tam proti nemu ešte tesne vojde (A10 určite), toto je môj borderline.

Pozerám akurát, že na ipokri sa začala séria Ipops, tak plán na najbližšie obdobie je odohrať tam aspoň nejaké eventy. Čo som počul tak v tejto sérii boli minulé roky značne overlays.

Koncom mesiaca sa v KE odohrá ešte jeden celkom zaujímavý event - sa to volá nejako First International poker series myslím - je to 150e BI 25k gtd. Keďže to mám celkom blízko tak si to pôjdem zahrať isto.

GL

Za tento príspevok od Matej Zavacky poďakovali :
trgy
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Predchádzajúca

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!