Novy zaciatok

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Novy zaciatok

Odoslaťod stanley100 24 Nov 2013 19:43

Dobry den, volam sa Stano, mam 28 rokov, som z vychodneho Slovenska. Poker hram cca 3 roky. Nazivo obcasne v KE turnaje do 30eur buy in, obcasne cash (NL50), online prevazne SNG ci uz fifty50 alebo KO. Rad by som sa do toho trosku viac oprel, cize zacat to hrat trosku viac ako len hobby, aby to malo i nejaky profit. Zaciatok planujem na december, start bankroll 250$ ale bez akehokolvek softu, co urcite nie je dobry napad, preto budem rad, ak mi nieco poradite, na zaciatok gratis. Uvazoval som o HM, skusit trial a uvidim po mesiaci, co a ako. Nedavam si zatial ziadne ciele, co sa tyka profitu, skor dostat sa do pohody. Multitabling mi problem nerobi do cca 12 stolov, cize to by bol moj strop.

Zatial tolko, tak snad sa mi podari nakopnut sa a ze moja druha sanca bude uspesna.
stanley100
 
Príspevky: 194
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 17 krát/14 krát
Karma: 0

Re: Novy zaciatok

Odoslaťod Johny40 24 Nov 2013 19:52

Ten HM pokiaľ máš možnosť mať ten trial tak určite vyskúšaj ;) Na fóre som ťa už pár krát videl, tak o BRM asi niečo vieš - to je asi najväčší základ všetkých základov. Prečítal si všetky články, ktoré sú tu na pp? Videl si všetky videá, ktoré tu sú? Ak nie, tak to urob skôr ako začneš hrať online, určite to len a len pomôže :) Hlavne dodržuj BRM, počúvaj 1886er, playeraSVK a im podobných majstrov SNG, postuj handy tu do fóra a :gl:
Obrázok používateľa
Johny40
 
Príspevky: 156
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 42 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Novy zaciatok

Odoslaťod stanley100 29 Nov 2013 14:23

Poradi mi niekto, ako nastavim TN2? Hlavne sng senseia, co sa tyka limitov a hier. vopred vdaka
stanley100
 
Príspevky: 194
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 17 krát/14 krát
Karma: 0

Re: Novy zaciatok

Odoslaťod stanley100 30 Nov 2013 21:33

Takze zahrievaci vecer> limit 3.5$

SNG: 39

Ale nie som si isty, ukazuje HM2 dobre profit? Hral som ako fifty50, tak i KO, ale to cislo, ktore mi tam udava ako net winnigs nekoresponduje s cislom v cashier.
Naposledy upravil stanley100 dňa 30 Nov 2013 23:54, celkovo upravené 1 krát.
stanley100
 
Príspevky: 194
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 17 krát/14 krát
Karma: 0

Re: Novy zaciatok

Odoslaťod Johny40 30 Nov 2013 23:33

stanley100 napísal:Takze zahrievaci vecer>

SNG: 27

Ale nie som si isty, ukazuje HM2 dobre profit? Hral som ako fifty50, tak i KO, ale to cislo, ktore mi tam udava ako net winnigs nekoresponduje s cislom v cashier.


Fifty50 by ti mal ukazovať správne. KO ak sa nemýlim je potrebné nastaviť, teraz ti bounty počíta ako rake. Skús to trochu pogoogliť, prípadne sa opýtaj nejakého hráča knockoutov ako to nastaviť ;)
Obrázok používateľa
Johny40
 
Príspevky: 156
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 42 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Novy zaciatok

Odoslaťod stanley100 01 Dec 2013 22:33

1.12.2013
Odohranych dnes 93 SNG, ale nie som spokojny s hrou, ako i predtym, opat ma raz vedia vztocit hraci, ktori dorovnavaju s uplnym trashom za cely stack a este im to i pride. Ale nevadi, par krat nadych a vydych a ide sa dalej...Len ten cas na ukludnenie musim skratit. Inak, ak by mi niekto poradil s tymi KO, ako to nahodit do HM2, aby to ukazovalo realne, budem vdacny, lebo profit mi ukazuje uplne odveci.
stanley100
 
Príspevky: 194
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 17 krát/14 krát
Karma: 0

Re: Novy zaciatok

Odoslaťod Johny40 01 Dec 2013 23:12

stanley100 napísal:1.12.2013
Odohranych dnes 93 SNG, ale nie som spokojny s hrou, ako i predtym, opat ma raz vedia vztocit hraci, ktori dorovnavaju s uplnym trashom za cely stack a este im to i pride. Ale nevadi, par krat nadych a vydych a ide sa dalej...Len ten cas na ukludnenie musim skratit. Inak, ak by mi niekto poradil s tymi KO, ako to nahodit do HM2, aby to ukazovalo realne, budem vdacny, lebo profit mi ukazuje uplne odveci.


Vytáčalo by ťa menej, keby tvoje AQ dorovnávali s AK? Keď tvoje fullhousy prehrajú proti vyšším fullhousom? Imo to naserie trochu viac :D Za to, že ma niekto callne s trashom, mu môžem len poďakovať, pretože v longrune zarábam práve na tom ;) HM ti zle počíta bounty, ale výsledky môžeš napísať ;) Koľko prvých, druhých a tretích miest? Koľko stolov naraz hrávaš?
Obrázok používateľa
Johny40
 
Príspevky: 156
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 42 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Novy zaciatok

Odoslaťod ondoko 01 Dec 2013 23:17

stanley100 napísal:1.12.2013
Odohranych dnes 93 SNG, ale nie som spokojny s hrou, ako i predtym, opat ma raz vedia vztocit hraci, ktori dorovnavaju s uplnym trashom za cely stack a este im to i pride. Ale nevadi, par krat nadych a vydych a ide sa dalej...Len ten cas na ukludnenie musim skratit. Inak, ak by mi niekto poradil s tymi KO, ako to nahodit do HM2, aby to ukazovalo realne, budem vdacny, lebo profit mi ukazuje uplne odveci.


mne sa to rozchodit nepodarilo, ked som hraval KOcka. Pokial viem, tak na strankach HM sa docitas, ze treba do HM hodit textaky Tourney Summaries (ci nejak tak sa to vola), kde su results z jednotlivych SNG a potom HM2 by to mal zacat spravne trackovat.
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: Novy zaciatok

Odoslaťod stanley100 02 Dec 2013 13:17

Johny40 napísal:
stanley100 napísal:1.12.2013
Odohranych dnes 93 SNG, ale nie som spokojny s hrou, ako i predtym, opat ma raz vedia vztocit hraci, ktori dorovnavaju s uplnym trashom za cely stack a este im to i pride. Ale nevadi, par krat nadych a vydych a ide sa dalej...Len ten cas na ukludnenie musim skratit. Inak, ak by mi niekto poradil s tymi KO, ako to nahodit do HM2, aby to ukazovalo realne, budem vdacny, lebo profit mi ukazuje uplne odveci.


Vytáčalo by ťa menej, keby tvoje AQ dorovnávali s AK? Keď tvoje fullhousy prehrajú proti vyšším fullhousom? Imo to naserie trochu viac :D Za to, že ma niekto callne s trashom, mu môžem len poďakovať, pretože v longrune zarábam práve na tom ;) HM ti zle počíta bounty, ale výsledky môžeš napísať ;) Koľko prvých, druhých a tretích miest? Koľko stolov naraz hrávaš?



Johny, mna skor vytaca to, ze im to doskace, ale ano, v longrune je to v podstate jedno. Nakolko neviem nastavit ninju, aby mi to otvaralo stoly, tak hravam 8 az 10 stolov, obcas 12. Profit zatial neriesim, ale je to maly plus, ak ratam iba hru, nie bonusy. Stve ma ale PC, ked mam zapnuty klient a HM2, tak mi par krat restartne comp, ma niekto nejaku skusenost s tym?
stanley100
 
Príspevky: 194
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 17 krát/14 krát
Karma: 0

Re: Novy zaciatok

Odoslaťod Johny40 02 Dec 2013 14:10

Aký máš počítač? Akú ramku a procesor?
Obrázok používateľa
Johny40
 
Príspevky: 156
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 42 krát/3 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!