Používajte zadarmo pomocný softvér a hrajte februárové freerolly o $2,000

Diskusia k herni Wi****m hill Poker

Používajte zadarmo pomocný softvér a hrajte februárové freerolly o $2,000

Odoslaťod admin 11 Dec 2013 16:00

Diskusia k článku: Používajte zadarmo pomocný softvér a hrajte februárové freerolly o $2,000

Zoberte si časť z $2,000, ktoré sa v rozdajú vo Wi****m hill Poker Coach freerolloch aj vo februári. Všetci hráči, ktorí budú počas svojej hry vo februári používať pomocný softvér Wi****m hill Poker Coach si môžu zahrať vo dvoch freerolloch a každý z nich má prize pool až $1,000! Ako môžete do týchto freerollov získať prístup? Aby ste získali prístup do oboch spomínaných freerollov, musíte počas kvalifikačného obdobia pred freerollom splniť jednu z nasledovných podmienok: odohrať s pomôckou Wi****m hill Poker Coach aspoň 50 rúk na ľubovoľnom cash games stole, alebo odohrať s pomôckou Wi****m hill Poker Coach aspoň 5 plánovaných turnajov alebo 5 SNG turnajov. Kvalifikačné obdobie Názov turnaja Dátum a čas (SEČ) 1. – 15. február $1,000 WHPoker Coach Freeroll 16. február o 20:00 16. február – 1. marec $1,000 WHPoker Coach Freeroll 2. marec o 20:00 Hráči, ktorí splnia podmienku, dostanú vstupenku do freerollu v deň jeho konania. Ako môžete získať pomôcku Wi****m hill Poker Coach? Ak ešte nemáte nainštalovanú pomôcku Wi****m hill Poker Coach vo vašom počítači, najprv si stiahnite herňu Wi****m hill Poker. Nezabudnite...

Celý článok => Používajte zadarmo pomocný softvér a hrajte februárové freerolly o $2,000
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22176
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Používajte zadarmo pomocný softvér a hrajte freerolly o $2,0

Odoslaťod martvy 22 Dec 2013 22:50

Má to jeden háčik. Ja som s PokerCoachom odohral požadovany počet SnG turnajov (aj navyše) a token som nedostal.
Po dotaze na suport WH mi povedali, že nemám nárok pretože nefigurujem v zozname oprávnených hráčov. Na otázku, prečo som sa do toho zoznamu nedostal, keď som Poker Coach mal spustený a či je tákáto informácia odosielaná do herne automaticky som už žiadnu odpoved nedostal, ani informáciu čo "som spravil zle". Takže ma dosť naštvali s touto promo akciou aj s celym suportom.
martvy
 
Príspevky: 14
Založený: Okt 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Používajte zadarmo pomocný softvér a hrajte freerolly o $2,0

Odoslaťod Stanley VII 23 Dec 2013 10:03

martvy napísal: Na otázku, prečo som sa do toho zoznamu nedostal, keď som Poker Coach mal spustený a či je tákáto informácia odosielaná do herne automaticky som už žiadnu odpoved nedostal,


Ako si sa pýtal? Cez online chat? Zdá sa mi divné, že ti na to neodpovedali, to ti jednoducho prestali odpisovať alebo ako to bolo?
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Používajte zadarmo pomocný softvér a hrajte freerolly o $2,0

Odoslaťod robino1990 23 Dec 2013 11:13

Ja som sa do tejto akcie zapojil, nebol ziaden problem, token som dostal automaticky. Ten softver nie je zly, ale nakoniec som ho vsak musel aj tak odinstalovat lebo mi akosi nan nestihal PC :pokerface:
robino1990
 
Príspevky: 9
Založený: Sep 2010
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Používajte zadarmo pomocný softvér a hrajte freerolly o $2,0

Odoslaťod AdrianDark 26 Dec 2013 10:38

Zdravím všechny, mám dotaz ohledně tohoto softu. Podle článku vypadá zajímavě.

1. Podporuje i jiné herny sítě I-Poker? (hraju taky na P770, B**fair, Titan)

2. Můžu mít společně spuštěný i jiný soft? (používám PT4)

Dík moc za odpovědi
AdrianDark
 
Príspevky: 2
Založený: Dec 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Používajte zadarmo pomocný softvér a hrajte freerolly o $2,0

Odoslaťod Stanley VII 26 Dec 2013 11:39

Ahoj,

1. Nie, iba WH, ak tam ale nie si registrovaný, môžeš sa zaregistrovať cez PokerPortal a získať VIP body v našom VIP programe: http://www.pokerportal.info/vip/

2. Testoval som to a s behom Wi****m hill Poker Coacha a Holdem Managera 2 nebol žiadny problém (takže nie je dôvod, aby nejaký bol s PT4). Akurát sa mi v HUD od WHPC a HM2 odlišovali čísla, lebo HM2 počítal staty aj z rúk, kde som sit out, WHPC iba z rúk, kde mi boli rozdané karty.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Používajte zadarmo pomocný softvér a hrajte freerolly o $2,0

Odoslaťod AdrianDark 27 Dec 2013 18:15

Dík moc za odpověď. WH už mám - jen jsem myslel jestli to jde na celém IPokeru. No nevadí. Před chvílí jsem si to stáhnul a jak jsem tak zběžně koukal do nastavení, tak se dá HUD vypnout - tak by to mohlo být v pohodě. Každopádně večer vyzkouším a pak dám vědět. :good:
AdrianDark
 
Príspevky: 2
Založený: Dec 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Používajte zadarmo pomocný softvér a hrajte freerolly o $2,0

Odoslaťod martvy 29 Dec 2013 17:19

Stanley VII napísal:
martvy napísal: Na otázku, prečo som sa do toho zoznamu nedostal, keď som Poker Coach mal spustený a či je tákáto informácia odosielaná do herne automaticky som už žiadnu odpoved nedostal,


Ako si sa pýtal? Cez online chat? Zdá sa mi divné, že ti na to neodpovedali, to ti jednoducho prestali odpisovať alebo ako to bolo?


Ano, cez online chat.
Jednoducho mi oznamila, ze nie som v nejakom zozname a ci moze pre mna este nieco urobit. A koniec, ziadne odpovede na polozene otazky. Som sa nasral, skopiroval komunikaciu z chatu a poslal to ako staznost emailom. A cuduj sa svete, odpovedala mi ta ista slecna, ze som nebol v zozname a teda nema co riesit :-(
martvy
 
Príspevky: 14
Založený: Okt 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0


Naspäť na William Hill Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!