DOXXbet Enet - 5 turnajov s garanciou €10,500 za nízke buy-i

Diskusia k herni DOXXbet poker

DOXXbet Enet - 5 turnajov s garanciou €10,500 za nízke buy-i

Odoslaťod admin 02 Jan 2014 11:00

Diskusia k článku: DOXXbet Enet - 5 turnajov s garanciou €10,500 za nízke buy-iny

S novým rokom prichádza do Enet pokrovej herne DOXXbetu EnetPoker Festival, v ktorom si môžete v tejto menšej herni zahrať naraz až 5 turnajov s nízkymi buy-inmi a celkovým garantovaným prize poolom až €10,500! Všetci, ktorí si tieto turnaje zahrajú sa pravdepodobne môžu tešiť na ľahkú konkurenciu. Sieť Enet totiž nepatrí medzi najväčšie a turnaje s vyššou garanciou sa tu často nehrávajú. Väčšina MTT žralokov preto do vôd tejto herne pláva len málokedy - využite túto príležitosť pre seba a svoj bankroll!
Všetkých 5 turnajov EnetPoker Festivalu štartuje o 15:00 SEČ už tento piatok 3.1.2014 s možnosťou dvojhodinovej neskorej registrácie. Skorý štart a piatkový termín zvyšuje pravdepodobnosť, že turnaje bude herňa nakoniec možno aj dotovať. Všetky turnaje sa hrajú s počiatočným stackom 1,500 žetónov a v ktorejkoľvek chvíli si môžete kúpiť rebuy 1,500 žetónov (je jedno, koľko ich práve máte). Pred skončením rebuy obdobia si tiež môžete kúpiť add-on 5,000 žetónov, takže jeho kúpa sa rozhodne oplatí!

Už tento piatok na vás v Enet herni DOXXbetu čakajú konkrétne tieto turnaje: EnetPoker Festival #1- €4,000 GTD MultiRebuy" s buy inom €4.40 EnetPoker Festival #2- €3,000 GTD...

Celý článok => DOXXbet Enet - 5 turnajov s garanciou €10,500 za nízke buy-iny
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22143
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: DOXXbet Enet - 5 turnajov s garanciou €10,500 za nízke buy-i

Odoslaťod Stanley VII 03 Jan 2014 22:00

Hrali ste to niekto? Ja som sa chcel regnúť tesne pred koncom rebuy, aby som nemusel robiť veľa dokúpení, keďže blindy boli vysoké a chcel som si hlavne kúpiť add-on, kde bolo za rovnakú cenu miesto 1,500 žetónov až 5,000. Tak si čakám, že 3 min pred koncom sa začnem postupne regovať no a nezabúchajú mi 4 min pred koncom rebuy obdobia keď pomaly otváram turnaje na dvere (samozrejme som bol doma sám), že idú opisovať stav radiátorov? :D To mal isto nejaký sabotér pripravené :D

Nejako som to ale stihol, regol som sa do €4k,€2k,€1k a €500 gtd, do €3k gtd ma to už nepustilo z neviem akého dôvodu, lebo na ostatných turnajoch pauza ešte nebola.

Na vš. som kúpil iba buy-in a add-on, takže som mal stacky nejakých 5,500-6,500 po prestávke pri blindoch 700. Na tých väčších som samozrejme išiel hneď von, nechalo ma to zdablovať sa a pozbierať žetóny len na €500 a €1k gtd, aby som to s výhrami nejako neprehnal. Všetky turnaje hralo pôvodne okolo 380-400 hráčov, na €1k som skončil 10-ty za €15, keď mi AQ nevytočilo do KK a vyššie som zaťal samozrejme na "najlepšom", kde som bol dlhodobo chipleader a nakoniec som vyletel tretí s AJs vs. 66 PF ai za €65. Lepšie ako drôtom do oka, no ale nemohlo to byť radšej na tom €4k gtd :D To je tak, podajú ti prst a človek by chcel hneď celú ruku :D
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30


Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!