Čo vybrať, Holdem Manager alebo PokerTracker?

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Čo vybrať, Holdem Manager alebo PokerTracker?

Odoslaťod 222lew222 04 Jan 2014 19:15

Aha dik už som to našiel :)
ešte sa ti chcem opytať Stanley nebude sa to tykať temy ale ked ťa už mam na diskusii čo je podľa teba lepšie PT4 alebo HM2 neskušal som ešte HM a použival som PT a zda sa mi že je to celkom super je HM lepši?
222lew222
 
Príspevky: 97
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 41 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Čo vybrať, Holdem Manager alebo PokerTracker?

Odoslaťod Stanley VII 04 Jan 2014 22:08

Podľa mňa sú oba tieto softvéry úplne rovnocenné a je to skôr o zvyku. Ak začneš používať jeden, už si na neho zvykneš a budeš mať tendenciu uprednostňovať skôr ten. Ja mám HM1, HM2 aj PT3 a najčastejšie používam HM2, preto, lebo HM1 som mal ako prvý a jednoducho som si naň zvykol. PT3 som si kúpil, lebo HM jednu dobu nepodporoval dávnejšie jednu z herní, kde som chcel hrať a PT3 ju už podporoval. Väčšinou je ale aj podpora herní v podstate identická. Keď si však mám vybrať, pustím si vždy HM2. HM2 je podľa mňa v SKCZ komunite používanejší, takže má výhodu, že ti viac ľudí bude vedieť poradiť s nejakým prípadným problémom.

Ale možno už ani toto nie je nejaké výrazné. Ja by som volil HM, niekto iný ti tu kľudne ale môže povedať, že by kúpil PT4 a vôbec by som sa s ním nehádal :)

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali :
222lew222
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30


Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!