Heads Up HT SNG - P****Stars

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Heads Up HT SNG - P****Stars

Odoslaťod Lucky566 12 Jún 2013 05:59

Nazdar,

mám otázku.

:spade: Ako sa dá hrať HU HT SNG s niekým s kým sa dohodnem? Mega fishka, s ktorou som hral ma volala na 7-čky ale nevedeli sme ako si sadnúť na jeden stôl. Viete mi poradiť do budúcna?
Lucky566
 
Príspevky: 154
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 21 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Heads Up HT SNG - P****Stars

Odoslaťod Lucky566 12 Jún 2013 08:00

Leak Finder vol. 3. - Heads up SNG [HT] 3.5$ P****Stars.com


Zlepšil som kvalitu nahrávania a hluché miesta som povystrihoval. Dúfam, že sa na to niekto kukne a prípadne prihodí pár postrehov ako vždy budem veľmi rád za každý komentár.

Mám dobrý pocit zo svojej hry. Verím si a vo veľa spotoch už viem čo mám robiť. Obrovské medzery mám ale v post-flop hre.
Lucky566
 
Príspevky: 154
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 21 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Heads Up HT SNG - P****Stars

Odoslaťod Stanley VII 12 Jún 2013 12:51

Lucky566 napísal:Ako sa dá hrať HU HT SNG s niekým s kým sa dohodnem? Mega fishka, s ktorou som hral ma volala na 7-čky ale nevedeli sme ako si sadnúť na jeden stôl. Viete mi poradiť do budúcna?


Niesom si istý, či sa to na Stars dá aj nejako inak ako cez Home Games, keďže traffic je tam dosť veľký a hráča ti pri stole takmer vždy niekto vyfúkne skôr, ako si k nemu stihneš prisadnúť ty.

Ani v Home Games sa to ale nedá nastaviť úplne ideálne, musíš dať čas začiatku, čo by zase až taký problém asi nebol, ale najkratší čas na blindy je tam 3 min. a najmenší nastaviteľný stack 1,000 žetónov.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Heads Up HT SNG - P****Stars

Odoslaťod Lucky566 10 Jan 2014 19:51

Ahojte,

už je to dlhšia doba čo som nepísal. Momentálne hrávam 15s hu hypers na stars. Pomaly sa učím zvládať 2 stoly aj keď mi to je trošku proti srsti. Väčšinou začínam session na nižších stakes a potom prihodím druhý stôl a prejdem na 15s. Poslednú tretinu session hrám už iba jeden stôl na 15s.

Ciele pre 2014:
- $60 hypers
- minimálne 1500 sngs / mesiac (chcel by som ale určite hrať viac)
- pracovať na mindsete
- supernova (v prípade rýchleho prechodu na 30s)

Snažím sa už nepozerať na EV line (minimálne 7s beatujem, tak nie je dôvod pozerať sa na EV), ale môj graf vypadá krajšie s ňou :lol2: :
Spoiler:
all time.png
all time.png (89.13 ) Zobrazená 4372 krát


Chcem sa len informovať či tu je nejaký hráč, ktorý hráva hypers a či teda má zmysel aj niečo postovať.

gl. :club:
Lucky566
 
Príspevky: 154
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 21 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Heads Up HT SNG - P****Stars

Odoslaťod Stanley VII 13 Jan 2014 11:05

Pekný graf, hlavne ten úplný koniec, za aké to máš obdobie? :) Chvíľu pred koncom to ale asi veľmi ružové nebolo, od tých cca 4,400-4,900, to bol dosť nepríjemný pád, predýchaval si to vtedy v pohode?

Čo ti prinieslo ten zlom na konci, niečo si si doštudoval, alebo sa ti len odlepila z piet smola? :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Heads Up HT SNG - P****Stars

Odoslaťod Lucky566 13 Jan 2014 19:37

Ahoj Stanley,

Je to za posledného polroka. Strašne malý volume. Preto momentálne hrám aj dva stoly. Začiatok bol 3,5s, mal som dosť dlhý b/e stretch. Čo bolo spôsobené najmä zlou hrou. Od polky do nejakého 4200. turnaja sú to 7s. Takže celkom rýchli prechod cez 7s na 15s. Začiatok som bol celkom moneyscared ale zlepšilo sa to.

Na 7s som prechádzal s 30bi, na 15s s 50bi. Čo je pomerne málo, ale bol som pripravený na prípadný zostup na nižší limit.
Čo sa týka swingov tak som bol jednu chvíľu vyše 70bi pod EV na 3,5s a aj 700$ pod EV čo bolo pre mňa asi najväčšia skúška zatiaľ. Hlavne som veril, že beatujem svoje stakes a snažil som sa netiltovať.

Najviac mi pomohlo pochopenie cbet konceptu, premýšľanie o range súpera a práca na mindsete.
Lucky566
 
Príspevky: 154
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 21 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Heads Up HT SNG - P****Stars

Odoslaťod Lucky566 16 Jan 2014 22:59

Nazdar,

momentálne som sa usadil už pevne na 15s a teraz cvičím 2tabling.
Pomaličky pokukujem po 30s, ale ešte minimálne mesiac chcem hrať na 15s a odstrániť veľké leaky.

Preto som aj natočil 15min leakfinder z 15s.



Ak by niekto mal chuť a čas, bol by som veľmi rád za každý zmysluplný názor.

gl. :club:
Lucky566
 
Príspevky: 154
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 21 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Heads Up HT SNG - P****Stars

Odoslaťod haman 18 Jan 2014 16:31

dufam,ze nevadi, ze vobec nehram tento format ;)
je mozne, ze vdaka malym stackom sa v tomto formate malo raisuje, hlavne light, tu treba vediet asi spravne callnut a foldnut , lebo nie je priestor na nejake vymyslanie. hmmz...

0) K8o prva ruka , typek na A89Q betol turn malo, myslim, ze dal tell, ze je weak, t.j. nema eso. necalloval by som to, lebo ho mohla trafit Q alebo barreluje 9ku. turn by som raisoval bud allin alebo minraise a zvysok allin na vacsine rivrov.
1) miesto limp/c pis len l/c, usetris cas a miesto na poznamky.
2) AK po limpe si otvoril 2,5x OOP. podla mna malo. mal si stack 17BB ja by som to poslal rovno :)
3) JQ na K55 raise allin na potsize cbet - odvaha :)
4) uspavaco-strasidelna hudba :) to hras pri takej?
5) davam like za desktop picture !
6) notvaral by som proti rybe trash ako J2o a 37o
7) 2.zapas A3 na 75557 leadujem turn
8) preveril by som supera, ako reaguje na 3bety, napriklad A3o v 1.lvli z bodu 7) by som 3betol
9) na hraca, co casto defenduje 2x open, by som otvaral viac (by som skusal postupne kolko je az schopny callnut tie svoje smeti) a zaujimavejsie ruky len, s ktorymi mozes pokracovat na flope, resp. mas showdown value.
10) 2.match Q2s limp/fold a 2x mi pripada zvlastne.
11) 92o limped hra, fullhouse na rivri si checkol, ja aby som betol small, lebo on checkol back turn, je mala sanca, ze bluffne blank river.
12) nedefendoval by som ruky ako Q5s pri tak malych stackoch
13) QQ limp pri superovom 10bb stacku , nice, ja by som to asi 2x otvoril.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Heads Up HT SNG - P****Stars

Odoslaťod REM 18 Jan 2014 19:01

napisem len k hamanovim bodom

0)Podla mna ok.Ta hamanova lajna sa mi zda strasne spewy aj ked kto vie.:)Ale villain je fish a kludne tak zahra aj Ax..Moze rozmyslat tak ze nechce ta vyfoldovat ked prislo Q na turn co je scary karta pre teba..Ale stale to moze byt aj bluff..Mas ok implied ods na turn call ..Takze flat turn takyto maly bet imo je ok
3)Ten push sa mi tam vobec nepaci..Vacsinou fishe takto bluffuju sparovane flopy to je pravda ze betnu full pot..Ale obcas tak mozu zahrat aj Ax,66,77,88...Tu zalezi od dynamiky aj hodne ale radsej by som to flatol...Ked to flatnem tak priemerna fish nebluffuje turn na takomto boarde casto takze sa to hra docela dobre na neskorsich streets..Ale tak zalezi na tebe..Ani fold tu nebude zly bez readov
6)treba otvarat siroku range proti fishiam takze v pohode
7)tiez by som leadol turn for value
8 )Q2s by som limp/call 2x
11)chapem o co ti islo..
Obrázok používateľa
REM
 
Príspevky: 126
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 1 krát/15 krát
Karma: 2

Re: Heads Up HT SNG - P****Stars

Odoslaťod Lucky566 18 Jan 2014 20:20

Paráda, tak idem na to. :)

0) K8o prva ruka
Určite nie som zástanca nejakého raisu. Pretoze fishka ti callne Qx vzdy. Calloval som to aby som zistil niečo o villainovi a preto lebo som dostal celkom dobré odds. Som trošku result-oriented ale prakticky tam má vždy Qx/9x alebo bluff. Str8 si myslím, že by bettol viac.

1) miesto limp/c pis len l/c, usetris cas a miesto na poznamky.
- good point

2) AK po limpe si otvoril 2,5x OOP. podla mna malo. mal si stack 17BB ja by som to poslal rovno
- toto trošku závisí od villaina ale standart je 2,5x vs limp.

3) JQ na K55 raise allin na potsize cbet - odvaha
- no toto je jednoznačne naj diskutovanejší spot . Call/fold bude lepšia voľba.

4) uspavaco-strasidelna hudba :) to hras pri takej?
- nn, to program si takú navolil a ja som to neskoro zistil. :D
Spoiler:
momentálne si fičím na tomto:


5) davam like za desktop picture !
Kaya Scodelario. <3
Spoiler:
Obrázok


6) notvaral by som proti rybe trash ako J2o a 37o
- std

7) 2.zapas A3 na 75557 leadujem turn
- Myslím, že som aj chcel leadovat turn ale potom som to zahral na sd value. Nevidel som tam value po checku na flope.
- k 3betu, nevidím dôvod prečo ho 3betovat. Priblizne viem, ze je pasívna fishka, takže viem aj ako bude hrať v 3bet spotoch. A ešte k tomu handa A3o za 25bb OOP sa mi nebude hrať najlepšie post flop. 3betujem for bluff veci ako J5s, Q3s ... V hypers sa veľa ne-3betuje non-AI.

10) 2.match Q2s limp/fold a 2x mi pripada zvlastne.
- Q2s bol tuším push podľa nasha, ale ja som to radšej limpol, pretoze limpované poty hral passivnejšie a môj jam by mohol dorovnať aj so širšou range, čo som nechcel. K tomu foldu, neviem či to je správny fold podľa odds ale sme určite behind za jeho range a flopy hral dost aggro, takze po väčšine by som išiel na flope fold a ani s TP by som nemusel byt dobrý.

11) 92o limped hra, fullhouse na rivri si checkol, ja aby som betol small, lebo on checkol back turn, je mala sanca, ze bluffne blank river.
- za toto som bol zdrbaný uz na inom fore. Cakal som ze tam skúsi nejaký bluff na mna.

12) nedefendoval by som ruky ako Q5s pri tak malych stackoch
- nie som si istý, ale proti trošku agresivnejšiemu hráčovi pf, by som to 3bets.

13) QQ limp pri superovom 10bb stacku , nice, ja by som to asi 2x otvoril.
- chcem jeho range zachovať čo najviac wide.

Dakujem chalani, ze ste si našli čas. ;)
Lucky566
 
Príspevky: 154
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 21 krát/5 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!