Vzory vsádzania

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

Vzory vsádzania

Odoslaťod crank139 19 Feb 2014 20:51

Zdravím, neviete mi odporučiť nejaký článok ohľadne vsádzania? mám teraz na mysli to čo si mám všímať na hráčovi ktorý vsádza, aký typ stávky čo môže znamenať atď. respektíve môžte mi dať pár rád? vďaka
crank139
 
Príspevky: 116
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 31 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Vzory vsádzania

Odoslaťod Brejcinho 20 Feb 2014 01:11

No toto je podla mna uplne individualne a zavisi to na type hraca, na nizsich limitoch mozu byt hraci ktori radi vsadzaju vela ked maju made hand a malo ked draws, ale su zas aj taky, co to robia presne naopak a chcu vytlacit hraca z hry ked maju draw a ked made hand tak chcu vytiahnut aspon daco....

Zaklad je si pisat poznamky ku hracom, ja si vzdy vsimam velke poty ked je showdown a tak, treba sa teda sustredit na vsetky stoly kde hras...

A posledna vec je, ze lepsi hraci sa tymito tells len velmi tazko nechaju prezradit...najlepsie je vzdy vsadzat nejak rozumne, nech tvoja line dava zmysel...
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: Vzory vsádzania

Odoslaťod Brejcinho 20 Feb 2014 01:15

Tu je este take videjko z celkom zabavnej show a typek tu odhali sizing tell na high stakes heads up a celkom to vyuzije a znici typka...

Heads up zacina na 12. minute

http://www.youtube.com/watch?v=BL71V9prveE

Za tento príspevok od Brejcinho poďakovali :
crank139
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5


Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!