bluffer

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

bluffer

Odoslaťod crank139 16 Mar 2014 16:32

Zdravim, co by som mal konkretne sledovat v hm aby som vedel ci je dotycny hrac blufer alebo nie?dik
crank139
 
Príspevky: 116
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 31 krát/7 krát
Karma: 0

Re: bluffer

Odoslaťod tucniak 16 Mar 2014 23:19

asi showdowny...:)

a jeho redline moze napovedat..

Za tento príspevok od tucniak poďakovali :
crank139
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: bluffer

Odoslaťod Stanley VII 17 Mar 2014 10:00

Čím vyšší má hráč won money when saf flop, tým viac mu zrejme hráči zahadzujú po flope, takže zrejme veľa betuje a reraisuje. Treba si však túto štatistiku všímať v spojení s VPIP a PFR. Lebo ak má niekto VPIP 1% (hrá len TOP), tak je pochopiteľné, že WMWSF bude mať vysoké, ale ak má niekto vysoké aj VPIP - to znamená chodí na flop aj s bordelom a má vysoké WMWSF, znamená to, že zrejme často vsádza aj s tým bordelom a súperi mu zahadzujú. Potvrdiť si to môžeš potom na tých showdownoch, ako povedal tucniak - ak má navyše won money at showdown nízke, znamená to, že často vyhráva keď vidí flop, ale keďže má bordel, je to vďaka blufom a keď ho hráči dorovnajú, tak na showdowne často prehrá.

Ak má niekto won money at showdown vysoké, tak vieš, že ten zrejme často neblufuje ak ste až na showdowne, lebo ak je až tam, tak málokedy prehrá...

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali :
crank139
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: bluffer

Odoslaťod haman 17 Mar 2014 14:04

niekto je agro/bluffy len preflop a niekto len postflop. treba to odlisovat, lebo ked sa to spoji a oznaci sa ten hrac ako bluffy, da sa na to skaredo doplatit.

Dalej by som si vsimal agresivitu na jednotlivych streets. niekto je agresivny na flope a turne a river vzdava, cize tam bude mat agresivitu nizku, ked betne river, tak to ma.

Za tento príspevok od haman poďakovali :
crank139
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25


Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!