Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hráčov

Diskusia k herni Ladbrokes poker

Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hráčov

Odoslaťod admin 08 Apr 2014 13:00

Diskusia k článku: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hráčov

Ak máte radi menšie turnaje v kruhu návštevníkov PokerPortalu a máte radi pridané peniaze, potom určite nesmiete chýbať najbližšiu stredu 9. apríla na prvom turnaji s pridanými €200 v herni Ladbrokes iba pre hráčov, ktorí sa do tejto herne zaregistrovali cez odkaz na našej stránke.

Spolu je pre vás na apríl v Ladbrokes dotácia €200 pripravená 2-krát, takže si spolu zahráte o pridaných €400.

Keďže je vstup do oboch turnajov obmedzený len pre hráčov registrovaných v tejto herni cez odkaz na našej stránke, môžeme predpokladať, že účasť v prvom turnaji bude len medzi 10 – 20 hráčmi a všetkým zúčastneným prinesie skvelú hodnotu.

Založte si účet v herni Ladbrokes, ak ho ešte nemáte a využite príležitosť pobiť sa o pridaných €400 v úzkom poli hráčov. Detaily turnajov: Názov turnaja: PokerPortal.sc €200 added Začiatok turnajov: 20:00 SEČ + neskorá registrácia 48 minút Dátumy turnajov: 9. a 23. apríl 2013 (stredy) Buy-in: 1 LP bod Nastavenia turnaja: počiatočný stack 1,500 žetónov, unlimited rebuy 1,500 žetónov za €1, add-on 2,000 žetónov za €1 1 LP bod získate v herni Ladbrokes veľmi jednoducho, stačí hrať o reálne peniaze a urobiť...

Celý článok => Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hráčov
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod vlade 09 Apr 2014 12:14

Dnes by sa mal odohrat prvy z €200 added turnajov, ale vyzera to, ze je nieco zle nastavene a neda sa tam prihlasit. Pisali sme uz manazerovi nech sa na to pozrie, mohlo by sa to podarit opravit.
Ak by sa to nahodou nepodarilo, tak prehodime turnaj o tyzden neskor. Hned ako budem mat dalsie informacie napisem...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod vlade 09 Apr 2014 15:51

Zatial som nedostal ziadnu odpoved od manazera, ale uz tam vidim jedneho zaregistrovaneho, dajte potom prosim vediet ti, co myslite, ze by ste sa tam mali vediet zaregistrovat ale nejde vam to...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod killco 09 Apr 2014 17:37

Z turnaja asi nič nebude, sme tam regnutý zatial dvaja.
killco
 
Príspevky: 42
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod vlade 09 Apr 2014 17:52

Uz traja, teraz som si vsimol ze je nastaveny az na 21:00 :oops:, tento uz ostane tak, dalsie budu potom zacinat vzdy o 20:00
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod killco 09 Apr 2014 18:09

Minimum hráčov je nastavený na 10, tak tomu vela šancí nedávam.
killco
 
Príspevky: 42
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod Stanley VII 09 Apr 2014 18:17

Treba povedať ešte kamošom, keďže je začiatok nakoniec až o 21:00, stihnúť sa to dá. Ja mám s registráciou problém, tak to ešte riešim so supportom, ale snáď mi to dobre dopadne a pripojím sa tiež :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod JOSIE888 09 Apr 2014 18:21

Tiež sa mi nedá zaregistrovať do tohto dnešného PP Freerolu na Ladbrokes. Stále mi tam vypisuje túto správu: ˝Pri pokusu o registraci do tohoto turnaje došlo k problému. Další podrobnosti mužete získat od zákaznické podpory.˝
JOSIE888
 
Príspevky: 7
Založený: Apr 2014
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod Stanley VII 09 Apr 2014 18:24

Presne toto info písalo mne a po rozhovore na online chate mi pani oznámila, že môj účet nie je vedený pod žiadnou stránkou, iba priamo pod Ladbrokes, ale že si môžem založiť druhý a mať aj dva súčasne s tým, že ten druhý si regnem pod PokerPortal -> dosť prekvapujúce info, lebo herne obvykle viac účtov nedovoľujú a už vôbec nie viac súčasne a nieto ešte mať rovno aj na dvoch peniaze, ako budem mať teraz, ale tak chat som si uložil, neskôr ho sem postnem... Idem teda podľa inštrukcií založiť nový účet, snáď už mi to normálne pôjde. Akurát budem musieť vložiť nejako inak, lebo nie je možné vkladať na viac účtov jedným Skrill účtom. Asi teda použijem kartu...
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod Stanley VII 09 Apr 2014 18:29

...skrátené...
Louis: Welcome to Ladbrokes Live Chat. This is Louis , how may I help you?

nnStanleyVIInn: Hello Louis, I have problem with registering in one tournament PokerPortal.sc €200 added, 824687904 . It should be restricted for PokerPortal.sc affiliated players, I have registered at Ladbrokes few days earlier using link on that site, but I receive message that there is some problem when trying to register and that I should contact support to find out more

Louis: Thank you for waiting. I've checked your account and can see that you have registered on the site and no affiliated recorded.

nnStanleyVIInn: then there must be some mistake, as I am sure I have used that link, as I have registered because of this promotion information :)

Louis: You may want to check PokerPortal.sc link or contact them for further details.

nnStanleyVIInn: is it possible to put my account under that affiliate?

Louis: I apologise but we don't have access to register an account with it. You can check the link or may try to register using it.

nnStanleyVIInn: But how can I register using it, when I am registered already....? Am I allowed to register another account?

Louis: Yes, you may try creating a new one if y ou prefer to be registered under that affiliate.

nnStanleyVIInn: I have already some money on this account, is it ok to create new account now, or do I have to withdraw money from this one first?

Louis: You can still use this account without withdrawing any funds. And for withdrawal process, we review and process it within 6 hours and once approved on our end, your bank will be the one who will credit it on your account. '

nnStanleyVIInn: ok, great, so I will try to create new one. Just last question, is it ok to use the same skrill account to fund both my Ladbrokes accounts?

Louis: I apologise but regarding your Skrill account, it can only be used for one account only.
...
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Ďalšia

Naspäť na Ladbrokes Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!